1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

08.09.2014, 17:40 • Budvar aréna • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 2.0 4.3 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Úvodní utkání první ligy mezi Motorem a Jihlavou je minulostí. Dukla na jihu Čech uspěla, když si domů veze tři body po výhře 4:1. Vítězství to bylo zasloužené, jelikož hosté vycházeli z kvalitní defenzivy, měli lepší pohyb a byli i efektivnější. České Budějovice nedokázaly navázat na výkony z přípravy, jejich hru brzdily nepřesnosti a částečně i nervozita před plným stadionem, na kterém dnes vládla parádní atmosféra. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, hezký zbytek večera. (20:09:41)

60:00

59:29

Řada diváků už odchází domů, poslední půlminutovka se pouze dohrává. Motoru se první domácí duel sezony opět nepovedl, stejně jako loni.

59:12

Domácí fanoušci skandují v narážce na čtvrteční nedohrané utkání: "Aspoň hrajem do konce!"

59:01

Dukla právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. MICHAL DŮRAS poslal kotouč do odkryté branky. Asistence: Marek Melenovský.

58:42

Strakovu střelu Kacetl vyhlavičkoval až na tribuny.

58:28

Luboš Rob (CEB) – 2 minuty za sekání – Tomáš Čachotský (JIH) – 2 minuty za hrubost. Oboustranné vyloučení, pokračuje se pět na čtyři.

58:28

Rob se snažil překvapit Kacetla z úhlu, ten byl však pozorný.

58:00

Motor to zkusí v šesti!

58:00

Oddechový čas pro ČEZ Motor České Budějovice.

58:00

Kuchejda se snažil objet branku a překvapit Kacetla, ten byl ale u tyče včas. Následná pošťuchovaná nic nevyřešila.

56:48

Naopak Jihlava si v klidu kontroluje vývoj duelu a kráčí za třemi body.

55:26

Motor se nemůže dostat do závěrečného tlaku, ve kterém by musel dvakrát skórovat, aby se dostal alespoň do prodloužení.

54:19

Zakázané uvolnění Dukly, hra se stěhuje před Kacetla.

54:05

Domácí hrají v plném počtu.

53:47

Petr Punčochář dostal kotoučem do obličeje a skácel se k zemi. S krvavým šrámem odchází rovnou do útrob stadionu na šití.

53:24

Hosté měli nápor v obranné třetině Motoru, k vážnějšímu ohrožení Kůdely se však nedostali.

52:32

Zakázané uvolnění hostí.

1:4

Branky a nahrávky: 22. Švihálek (D. Růžička) – 9. Čáp, 24. Zeman (Čachotský), 45. Stebih (Schejbal, Důras), 60. Důras (Melenovský)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Bláha) – Punčochář, Chmelíř, Vráblík, Semrád, Dan Růžička, Kříž, Parýzek – Kuchejda, Heřman, Boháč – Nouza, J. Straka, Švihálek – L. Marek, Pajič, Prokeš – Vaniš, Rob, Přibyl – Trummer.

HC Dukla Jihlava: Kacetl (Sáblík) – Zadražil, Šidlík, Schejbal, Podlipník, Čáp, Stebih – Čachotský, Zeman, Jarůšek – Melenovský, Seman, Důras – Prokš, Štěpánek, Březina – Mikeš, Malec, Kuřítko.

Rozhodčí: Talpa – Kreuzer, Samuel