KHL

Barys Nur-Sultan – Admiral Vladivostok

4:0

konec (3:0, 0:0, 1:0)

08.09.2014, 15:00 • Kazakhstan Sports Palace (kapacita 4.050 diváků) • Jaroslav Přib (@JaroslavPrib)

Tipsport: 1.5 4.5 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sledovali jsme utkání, ve kterém byli jednoznačně lepší domácí hokejisté, kteří také zvítězili 4:0. Hlavní zásluhu na vítězství mají Konstantin Ruděnko, kteří si připsal hattrick a gólman Ján Laco, který udržel čisté konto a několika zákroky podržel svůj tým.

Jan Kolář (VLD) – 0 bodů (0+0), čas na ledě 20:23

Odemě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek dne a u onlajnů zase někdy na počtenou. (17:18:30)

60:00

59:36

Ján Laco si připsal další zákrok proti slabé střele Zemčjonoka, který vystřelil od modré čáry.

59:22

Je to tak, Nikolaj Antropov (AST) dostává trest na 4 minuty za vyvolání bitky a Jan Kolář (VLD) dostává 2 minuty. Bude se tedy pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

59:22

Antropov se po odpískání pustil do pěstního souboje s Kolářem, ale rozhodčí je včas přerušil a oba hráče bude zřejmě vylučovat.

59:17

Hosté hrají ve čtyřech.

59:15

Oddechový čas pro domácí.

59:15

Domácí si zahrají dvě sekundy přesilovou hru pěti proti třem. Na trestnou lavici je vykázán Alexandr Gorošanskij (VLD).

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny a zároveň celého utkání.

58:36

Šavčenkova rána od modré čáry skončila po zákroku Nalimova v ochranné síti.

58:26

Gynge na druhé straně v oslabení prověřil takovou propagační střelou Laca.

57:58

Bochenski vypálil pouze do dobře postaveného hostujícího gólmana.

57:40

Domácí kombinují před Nalimovem.

57:17

Denis Osipov (VLD) dostává další dvouminutový trest.

57:06

Sokolov to vzal na sebe a střelou z levého kruhu trefil pouze dobře clonícího Blochina.

56:26

Kde je o puk připravil Romanov a naopak nyní útočí domácí celek.

55:49

Avšak sami se připravili o útočné pásmo a tak budou muset znovu začít až ze středního pásma.

55:16

Hosté se nyní usadili v útočném pásmu, kde zatím pouze kombinují.

54:55

Poliščuk společně s Gavrilinem několikrát vypálili na Nalimova, který byl také pozorný.

4:0

Branky a nahrávky: 10. Ruděnko (Antropov), 14. Ruděnko (Antropov, Starčenko), 15. Boyd (Bochenski, Dawes), 48. Ruděnko

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Blochin, Savčenko, Grebenščikov, Semjonov, Cerenok, Lakiza, Ibrajbekov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Starčenko, Antropov – Žajlauov, Upper, Romanov – Michailis, Poliščuk, Gavrilin Trenér: Andrej Nazarov (RUS)

Admiral Vladivostok: Ahonen (od 15. Nalimov) – Kolář, Naumenkov, Pyett, Osipov, Zemčjonok, Kuzmin, Kožokin – Lisin, Ugarov, Kuzněcov – Bergfors, Gynge, Sigarjov – Sokolov, Gorošanskij, Makarov – Ušenin Vj., Ušenin Vl., Gorškov Trenér: Dušan Gregor (SVK)

Rozhodčí: Buturlin, Komarov – Strelcov, Tarasov