08.09.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.91 4.1 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Právě teď odjíždí Jakub Štěpánek ze své klece a Severstal Čerepovec zkusí risk se šesti hráči v poli.

TěREŠČENKO - 2:3

50:26

Dinamo právě vstřelilo branku!
Třetí gól Moskvy v utkání a potřetí jde tým z hlavního města Ruska do vedení. Hosté hráli ještě v početní výhodě, když přihrávku přesně na svou hůl do brankoviště dostal ALEXEJ TĚREŠČENKO, jenž už neměl problém prostřelit Jakuba Štěpánka mezi betony. Asistence: Denis Kokarev, Nikolaj Žerděv.

49:15

Počet hráčů na ledě se na nějakou dobu vyrovná, Dmitrij Kagarlickij odchází pykat za hákování.

47:58

Hlavní rozhodčí posílá za trestná vrátka hostujícího muže. Alexej Cvetkov sekl soupeře, a tak musí odsedět dvě minuty.

44:11

První vyloučení během závěrečné periody. Na trestnou lavici míří za sekání domácí Adam Almqvist.

42:09

První pořádná příležitost ve třetí části, měli ji na hokejkách domácí. Stasenko a Šinin nedokázali na ani jeden ze dvou pokusů doklepnout touš do odkryté brány Lazušina.

KAGARLICKIJ - 2:2

37:54

Čerepovec právě vstřelil branku!
Severstal z přesilové hry vyrovnává skóre utkání na kostce, opět se tomu děje chvíli před koncem třetiny, teď však jde o periodu druhou. Kombinaci a tlak před brankářem Lazušinem zužitkoval ve prospěch svých barev DMITRIJ KAGARLICKIJ, jenž doklepával pup u pravé tyče do odkryté svatyně. Asistence: Andrej Šefer, Alexandr Šinin.

37:01

Při závěru druhé třetiny uvidíme minimálně ještě jeden trest. Martins Karsums z Dinama Moskva se provinil sekáním a míří za katr.

32:34

Dvě minuty za hákováné během zmíněné situace inkasuje od arbitra dnešního utkání Karpov. Doufá, že odsedí dvě minuty za sklem.

32:34

Domácí Černov ujížděl skoro sám na branku, ale neproměnil. Rozhodčí však zvedá pravici a bude alespoň vylučovat.

29:08

Ve vlastním oslabení unikali domácí útočníci v přečíslení dva na jednoho, avšak špatně kombinovali a tahle akce vyrovnávací brankou neskončila.

28:31

Hokejista domácích za malou chvilku usedne na trestnou lavici. Gennady Stoljarov dostává trest (2 + 10 minut) za zásah do oblasti hlavy a krku. hodně škaredá situace.

27:39

Daugavinš se prolínala obranným pásmem soupeře, když stihl skoro dvakrát obkroužit prostor kolem Štěpánkovy branky. Už se chystal zakončovat, jenže střela mu na poslední chvíl nesedla správně.

DAUGAVINŠ - 1:2

22:25

Dinamo si bere brzy zpátky své ztracené vedení. Jednoduše vypadající, ale krásnou individuální akci předvedl po průjezdu pravým křídlem KASPARS DAUGAVINŠ, jenž přehodil rameno Jakuba Štěpánka opravdu bravurně. Bez asistence.

KVAPIL - 1:1

19:58

Hrát až do konce třetiny se opravdu vyplatí. Přesvědčili se sami hráči Severstalu Čerepovec, kteří zásluhou branky těsně před koncem srovnávají. Český hokejista MAREK KVAPIL ze všech nejdůsledněji dorážel na brankovišti Lazušina a vytěžil branku na 1:1. Asistence: Stoljarov, Ullstrom.

17:04

Sotva padl další puk na led, dvě minuty přisuzuje sudí hokejistům na obou stranách barikády. Z domácích odchází Pavel Lukin, za hosty Pavel Novák.

16:50

A znovu vyloučení domácích, kteří se zdají být dost nedisciplinovaní v první části dnešního duelu. Adam Almqvist dostává trest za sekání.

ROBINSON - 0:1

12:55

Ještě v první třetině sledujeme první branku utkání, už v přesilové hře se usídlilo moskevské Dinamo před svatyní Jakuba Štěpánka. Glazačev vyslal kus černé gumy od modré čáry, na hůl MATA ROBINSONA jej stihl těčovat Těreščenko. Již jmenovaný Robinson pohodlně zasunul do sítě. Asistence: Alexej Těreščenko, Konstantin Glazačev.

11:58

Jenže přesilovka Severstalu Čerepovec nebyla nikterak dlouhá, už v zápětí odjíží pykat i muž v černém dresu.

11:50

Sledujeme první vyloučení dnešního utkání. Hráč Dinama Moskva, Roman Derljuk míří na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

06:10

Teprve nyní řešil strážce moskevské svatyně Lazušin větší komplikace, střelu jednoho z protivníkova forvardů vytěsnil pravým betonem.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Kvapil (Stoljarov, Ulmstrom), 38. Kagarlickij (Šefer, Šinin) – 13. Robinson (Těreščenko, Glazačev), 23. Daugavinš, 51. Těreščenko (Žerděv, Kokarev)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Urbom, Koklov, Kalašnikov, Almqvist – Berdnikov, Kagarlickij, Kazakovcev, Ulstrom, Mons, Černov, Nikoncev, Stoljarov, Monachov, Kovyršin, Bučnevič, Kvapil

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Novák, Derljuk, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Korjagin – Cvetkov, Babenko, Žerděv, Karsums, Daugavinš, Glazačev, Kokarev, Gorovikov, Těreščenko, Pestuško, Dugin

Rozhodčí: Vasiljev Alexej, Gusev Sergej – Aljošin Pjotr, Nesterov Alexandr