KHL

CSKA Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk

4:3

konec (2:0, 1:0, 1:3)

08.09.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • Jozef Valenčík (@JozefValencik), Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.6 4.5 4.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:23

Navíc je tu další vyloučení a tak je zřejmě po všech šancích Jugry. Ta bude dohrávat utkání ve třech. Larsen navíc dostal kromě dvou minut za sekání také 10 minut osobní trest.

57:53

Tak to je nepříjemná situace pro dotahující Jugru, Radulov byl faulován a Lukáš Kašpar tak na dvě minuty oslabuje svůj tým.

55:16

Budeme svědky další přesilové hry, dvouminutový trest dostává Panin (MOS), který si přidržel soupeře u mantinelu.

39:28

Eager jde na trestnou lavici za sekání, kterým zpomalil protihráče.

35:20

Po střele ještě Rajala seknul brankáře, kterému teče krev z nosu.

32:58

Počet sil na ledě se vyrovná. Trest dostává domácí kapitán Radulov.

32:09

Na trestnou lavici usedá za hákování Kašpar.

24:54

Za držení jde na trestnou lavici Zajcev.

19:45

Domácí Panin odchází na trestnou lavici za hákování.

14:36

Další vyloučení na straně hostů. Za podražení jde na dvě minuty Těrnavskij.

05:41

Na trestnou lavici usedá hostující Maxwell za sekání.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Muršak (Panin), 19. Muršak (Prochorkin, Kiselevič), 30. Gigorenko (Da Costa), 51. Muršak (Billins, Prochorkin) – 44. Maxwell, 53. Kašpar (Larsen, Rajala), 57. Gusev (Kašpar, Maxwell)

CSKA Moskva: Gilamov – Denisov, Zajcev, Billins, Kiselevič, Mišarin, Panin, Jegoršev, Bondarev – Radulov, Da Costa, Gigorenko – Muršak, Prochorkin, Volkov – Žafyarov, Stas, Andronov – Žarkov, Korotkov, Mamin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov – Larsen, Těrnavskij, Sergejev, Putilov, Mamkin, Pepeljajev, Stalnov – Buljanskij, Mogogin, Sitnikov – Rajala, Maxwell, Kašpar – Čibisov, Romancev, Gusev – Knyazev, Točinckij, Lesnuchin.