KHL

Salavat Julajev Ufa – Amur Chabarovsk

3:5

konec (0:2, 0:1, 3:2)

08.09.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • Libor Kucza (@LiborKucza), Milan Šplíchal

Tipsport: 1.4 4.8 6.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:28

Amur si zahraje přesilovou hru. Za držení protihráče odchází na trestnou lavici Ivan Lekomcev (UFA).

51:34

Další přesilová hra pro Salavat, to je velká šance na vyrovnání. Za držení putuje na lavici hanby Michail Fišenko (CHA). Dočkáme se vyrovnání?

48:22

Bude se vylučovat, domácí si zahrají v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Jesse Niinimaki (CHA), který se provinil podražením. Vsítí Ufa kontaktní branku?

33:35

Ruslan Baškirov dostal trest na dvě minuty za sekání. Ufě se naskýtá další šance.

30:10

Sjomin najel do brankáře Chabarovsku, načež ho šel bránit Lugin. Rvačka skončila pětiminutovými tresty pro oba hráče.

30:00

Vyloučen byl hostující Viktor Těreščenko za držení.

26:16

Chabarovsk jde do tří! Nyní byl vyloučen útočník Taimi.

25:15

Těreščenko byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

17:01

Denis Chlystov (UFA) dostal dvě minuty za sekání.

11:21

Na trestnou lavici odchází další hostující borec. Viktor Těreščenko (CHA) obdržel dvě minuty za hákování.

08:22

Bude se opět vylučovat. Hostující Michail Fišenko (CHA) dostává menší trest za podražení, Denis Bodrov (UFA) poté za nafilmovaný pád.

07:42

Domácím se situace stále více komplikuje. Držením se provinil Arturs Kulda (UFA).

06:42

Hosté si zahrají přesilovou hru. Za hrubost putuje na trestnou lavici Denis Chlystov (UFA).

3:5

Branky a nahrávky: 42. Makarov (Hartikainen), 49. Kolcov (Pihlström, Skačkov), 53. Kutuzov (Makarov, Hartikainen) – 18. Špirko (Tarasov, Terjajev), 18. Niinimäki (Miklík, Haščák), 29. Taimi (Safronov), 58. Tarasov (Špirko, Safronov), 60. Tarasov

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Koval) – Rodjonov, Kolcov, Višněvskij, Bodrov, Kulda, Kutuzov, Heikkinen, Lekomcev – Makarov, Mereškin, Chlystov, Stěpanov, Pihlström, Sjomin, Dubrovskij, Kajgorodov, Gluchov, Slepyšev, Hartikainen, Skačkov

Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Ježov, Kurbatov, Dekalo, Taimi, Safronov, Těreščenko, Terjajev – Niinimaki, Fišenko, Špirko, Baškirov, Tarasov, Miklík, Lugin, Junkov, Litovčenko, Orlov, Haščák, Kacuba, Železnov

Rozhodčí: Bukin, Beljajejv – Kučava, Novikov