3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

08.09.2014, 16:00 • ČEZ Stadion - 2.plocha • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 2.52 4.2 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na kladenském ČEZ stadionu je dobojováno. Hosté si během zápasu dokázali vytvořit větší tlak než domácí, ale ty držel výborný Švihálek. Slabinou Plzně se v dnešním zápase ukázali oslabení, ve kterých se v podstatě rozhodlo. Domácí tak na svém ledě vybojovali cenné 3 body od západočeského celku a v tabulce extraligy tak budou určitě stoupat. (18:29:19)

58:36

Šilhavého dělovka zaduněla o mantinel za Štekrovou brankou.

58:26

57:55

Holý vypálil hodně tvrdě od modré, ale Švihálek měl odkrytý výhled a poradil si.

57:24

Doležal alespoň uklidil puk do středního pásma.

57:07

Domácí ve čtyřech.

57:05

Za sekání si odpyká dvouminutový trest Zajíc (KLA).

56:26

Krliš (PLM) si odpyká trest za hákování.

56:26

Potěchin ujížděl sám na Štekra, ale byl hákovaný a tak jeho zakončení nebylo přesné.

56:01

Domácí se bez problému uvolňují.

55:31

Houfek nahazoval nebezpečně na Švihálka. Střela ale byla trochu nepřesná.

55:07

Šilhavý (KLA) si odpyká 2 minuty za hákování.

54:59

Na Šilhavého nahození si sjížděli před branku Miura se Slánským. Ani jeden, ale nedokázal puk tečovat.

54:41

Nastřelený puk hostů byl sražen do ochranné sítě.

53:45

Janeček přihrávku před brankou nepřebral a do útoku se tak znovu rozjíždějí hosté.

53:06

Domácí toho teď mají plné nohy a odjíždějí střídat.

52:41

Obrovský tlak Plzně je přerušen nepřesnou přihrávkou.

52:09

Švihálek si připisuje jeden zákrok za druhým. Naposledy se puk odrazil od jeho betonu až do ochranné sítě. Uvidíme tedy vhazování po pravé ruce kladenského gólmana.

51:33

Domácí se hodně stáhli. V útoku jsou tak nyní permanentně hosté.

50:54

Doležal obětavě zaklekl do střely od modré čáry.

50:19

Puk do útočného pásma zavezli hosté a nyní kombinují kolem Švihálkovy klece.

49:43

Vhazování před Štekrem.

48:40

Kladno právě vstřelilo branku!
VOJTĚCH ŠILHAVÝ si v brankovišti počínal velmi důrazně a nakonec procpal puk až za Štekrova záda. Asistence: Petr Janeček a Martin Slánský.

48:10

Domácím nevyšla rozehrávka a hosté tak spoří vteřiny v pásmu soupeře.

47:54

Houfek (PLM) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

47:24

Janeček dobře vybojoval kotouč a ujížděl na branku Štekra. Jeho bekhendový pokus ale nebyl přesný.

46:47

Domácím se teď podařilo poněkud otupit nápor soupeře z přesilové hry.

46:22

Beneš se dostal ke krásné střele v mezikruží, ale Švihálek si zkrotil puk na hrudi sebejistě.

45:57

45:40

Sledujeme důrazný souboj o kotouč za Švihálkovou brankou.

44:57

Hosté se prezentovali několika nepřesnými střelami a puk nakonec končí až za jejich vlastní brankou.

44:35

Hosté v plném počtu. Domácí ve čtyřech.

44:12

Plzeňští musejí začínat s další akci až od vlastní branky.

43:57

Doležal (KLA) dostává dvouminutový trest za podražení.

43:15

Hostující celek je hodně aktivní, když se hraje ve čtyřech na obou stranách.

42:58

Brankář Švihálek předvedl nádherný provaz na brankové čáře a zamezil tak hostům ve vyrovnání !

42:35

Petráš (PLM) a Potěchin (KLA) oba dostávají 2 minuty za hrubost.

41:58

Janeček posílal do brankoviště, kde ale nebyl nikdo v bílém dresu.

41:29

Švihálek raději podržel puk. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

40:45

Domácí dobře napadají rozehrávku Plzně.

40:25

40:01

Domácí mají v úvodu 3.třetiny krátkou přesilovou hru.

40:01

Hosté vstoupili do druhé třetiny velmi aktivně a odměnou jim za to byla vyrovnávací branka, kterou nádherným způsobem vsítil Kristl. Jenže hosté hráli i nadále hodně neukázněně a díky akci, která vyplynula z přesilovkového tlaku domácích, tak musejí znovu dohánět jednobrankové manko. Třetí třetina začne přibližně v 17:56.

40:00

39:49

Domácí v závěru třetiny ještě vybojovali vhazování před Štekrem.

39:00

Probíhá poslední minuta 2.třetiny.

38:25

Petráš (PLM) obdržel dvouminutový trest za podražení.

37:41

Na Větrovce mířila přihrávka, po které by mohl ujíždět sám na Štekra. Přihrávka ale byla poněkud nepřesná.

37:36

37:08

Doležal odebral hostům puk a našetřil nějaké vteřinky.

36:07

Hosté odstřelují Švihálkovu branku ze všech pozic !

35:53

35:36

Větrovec (KLA) posílá svůj tým do tří. Dostává trest za zdržování hry.

35:10

Hosté kombinovali kolem Švihálka. Ten nyní kotouč podržel a bude se vhazovat po jeho levici.

34:46

33:53

Miura (KLA) si odpyká 2 minuty za držení.

33:37

Štekr měl ohromné štěstí ! Poté co puk vyrazil ramenem totiž zůstal kotouč ležet na brankovišti, kde se k němu ale nikdo z domácích nedostal.

33:00

Holý v oslabení ujel domácí obraně a protáhl Švihálka pěknou dělovkou.

32:46

Jakubec (PLM) si odpyká 2 minuty za podražení.

32:15

Šilhavý vystihl výborně přihrávku a ujížděl na brankáře Štekra. Nakonec ale zvolil přihrávku a ta nebyla vůbec přesná.

32:00

Hosté drželi domácí celek dlouho pod tlakem a ti se tak osvobodili pouze za cenu icingu.

30:59

A Holý rozehrával hodně špatně a je z toho tak zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Štekrem.

30:34

Plzeňští vybojovali alespoň vhazování před Švihálkem.

30:21

Zvolna se rodící šanci hostů zastavuje ofsajd.

29:09

MARTIN SLÁNSKÝ dostal hned po skončení přesilovky skvělou přihrávku ke Štekrově levé tyči a tam už dokázal procpat puk mezi tyčkou a brankářovým betonem. Asistence: Vojtěch Šilhavý a Petr Janeček.

29:05

28:41

Polata v měl v oslabení dobrou šanci poté, co se vytočil zpoza branky. Švihálek puk zkrotil na hrudi.

27:58

Domácí mají obrovský tlak ! Puk neustále poskakuje po brankovišti.

27:46

Hosté ve čtyřech.

27:25

Bunda prověřil Štekra svým pokusem od modré.

27:05

Jakubec (PLM) posílá svůj tým do tří ! Dostává 2 minuty za zdržování hry.

26:50

Před Slánským zírala volná klec, ale puk tam neuklidil.

26:27

Hosté také padají hodně obětavě do střel.

25:46

Za sekání je vyloučen Beneš (PLM).

25:12

Plzeň právě vstřelila branku!
Krásně uklizený puk pod víko od RICHARDA KRISTLA. Domácí brankář neměl vůbec šanci. Asistence: Matěj Polata a Jakub Houfek.

24:27

Puk poskakoval po brankovišti domácích a nikdo moc nevěděl, kde přesně je. Domácí nakonec vyhodili přes celé kluziště.

24:20

Doležal padl obětavě do střely.

23:43

Kružík (KLA) se provinil hrou vysokou holí a odpyká si tak dvouminutový trest.

23:22

Švarc nebezpečně dorážel střelu jednoho ze svých spoluhráčů.

22:53

Rytíři kombinují v útočném pásmu.

22:05

Domácí ponechali puk před Švihálkem a tam si ho sebral Polata, který nevystřelil špatně. Brankář domácích ale kryje.

21:31

Domácí se osvobodili zpod tlaku Plzně, ale v pásmu se dlouho neudrželi.

20:27

Bunda vyslal nádhernou přihrávkou do útoku Švihálka a s jeho střelou měl Štekr problémy, neudržel ji v lapačce.

20:01

V první třetině byli o něco aktivnější hosté, kteří si dokázali vybudovat více šancí, než jejich soupeř. Jenže poté přišla dvě hloupá vyloučení Plzně a ty už Kladno dokázalo potrestat. Střelu na sebe vzal kapitán Bunda, který propálil všechno, co před ním stálo a využil tak přesilovku 5 na 3. Na druhé straně měl na konci velikou šanci Kristl, ale gólman domácího mužstva si s jeho bekhendovým pokusem poradil. Druhá třetina začne přibližně v 17:11.

20:00

19:33

Kristl ujížděl sám na Švihálka, ale ten si s jeho bekhendem poradil.

19:20

Kotouč končí v ochranné síti za Štekrovou bránou.

18:56

18:40

Hosté se vyhnali sami z pásma nepřesnou přihrávkou.

18:14

Hosté kombinovali kolem branky Švihálka, ale ani zblízka si s ním neporadili. Další vhazování před brankou domácích.

17:23

Miura vložil obětavě chrániče do střely a Kladno se tak uvolňuje.

16:56

Špaček (KLA) si odpyká dvouminutový trest za držení.

16:10

Rozjíždějící se akci hostujícího celku zastavuje ofsajd.

15:44

15:12

Hosté se uvolňují z kladenského sevření a odjíždějí střídat.

14:44

Domácí pokračují v přesilovkovém náporu.

14:06

Proměněná přesilovka domácích ! Ke střele se dostal u modré kapitán DAVID BUNDA a ten už propálil všechno, co před ním stálo. Asistence: Daniel Kružík a Petr Křepelka.

13:44

A hosté půjdou do tří. Sklenička (PLM) byl za bránou hodně důrazný a půjde si tak odsedět 2 minuty za krosček.

13:08

Slánský vystřelil dobře na Štekra. Ten byl ale pozorný a puk tak podržel.

12:13

Šilhavý ujížděl sám na brankáře Štekra, ale byl zastaven nedovoleně od Holého, který tak usedne na 2 minuty na trestnou lavici.

11:36

I další akce domácích je rychle zastavena pozornou obranou Plzně.

10:52

Schildhabel čekal ve středu na dlouhou přihrávku, ale tu dobře vystihl jeden z obránců hostí.

10:30

10:11

Do konce přesilovky zbývá 19 sekund a vhazuje se před Švihálkem.

09:46

Nyní se jim už nedaří ani udržet puk v pásmu.

09:07

Domácí drží soupeře pod tlakem, ale nedaří se jim dostat se k nějaké nebezpečné střele.

07:46

Suchý vyhazuje přes všechny čáry a osvobozuje svůj tým zpod tlaku.

06:30

Domácí budou hrát přesilovou hru. Opava (PLM) dostane 2+2 minuty za hru vysokou holí.

06:00

Kružíkova formace udržela chvíli soupeře pod tlakem, ale ten už se nyní osvobodil.

05:26

Po delší době se Rytíři dostali do útočného pásma, ale Doležal tam byl rychleji než kotouč a je tak pískán ofsajd.

04:57

A další zakázané uvolnění pro domácí.

04:48

Rajalovu střelu schytal do chráničů Macháček.

04:10

A nyní se domácí osvobozují pouze vyhozením na zakázané uvolnění.

03:50

První vážnější ohrožení domácí branky. Švihálek si poradil.

03:20

Rytíři nepřesnou přihrávkou pouze odevzdali kotouč soupeři.

02:34

Kladenští se dopouštějí ve středním pásmu řady nepřesností. Nyní přešli do útočného pásma pouze za cenu ofsajdu, který je okamžitě pískán.

01:46

Domácí zvládli dobře zastavit plzeňskou rozehrávku na modré čáře.

01:06

Po Petrášově nahození Švihálek raději přikryl kotouč a uvidíme tak vhazování po jeho levé ruce.

00:12

Domácí vyhráli úvodní buly a zakládají útok ve svém pásmu.

00:01

Omlouváme se Vám za zdržení. Hráči už jsou ale nyní nastoupeni na ledě – domácí v bílých dresech a hosté v modré sadě.

Rytíři Kladno: Švihálek (Stahl) – Větrovec, Potěchin, Bunda "C", Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Šilhavý "A", Křepelka, Christl, Novák, Macháček, Schildhabel, Slánský, Janeček, Doležal, Kuzďas, Miura, Kružík

HC Plzeň 1929: Štekr (Pacl) – Marcel, Polívka, Šmíd, Walter, Holý, Houfek "A", Sklenička – Krliš, Petráš, Beneš, Švarc, Vlček, Kristl, Rajal, Polata "A", Čadek, Suchý, Tulačka "C", Opava, Kepka.

Začátek utkání se pravděpodobně o chvíli pozdrží, jelikož se ještě musí vyměnit plexisklo u boxu časoměřičů.
Junioři HC Plzeň 1929 v prvních šesti kolech klopýtli pouze ve dvou utkáních – proti Vítkovicím 2:4 a proti Spartě 1:4. Z ostatních zápasů si vždy přivezli vítězství a díky tomu se nacházejí v tabulce na 4.pozici. Nejlépe si v bodování svého týmu stojí Roman Přikryl (3+3).
Po šesti odehraných kolech mají Rytíři Kladno vyrovnanou bilanci tří proher a tří výher (jedna na samostatné nájezdy), což je zatím řadí na 9.pozici. Bodově si vede výborně Vojtěch Šilhavý, který má 6 bodů za 5 gólů a jednu asistenci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:1

Branky a nahrávky: 15. Bunda (Kružík, Křepelka), 30. Slánský (Šilhavý, Janeček), 49. Šilhavý (Janeček, Slánský) – 26. Kristl (Polata, Houfek)