08.09.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.8 4.4 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Motor České Budějovice.
Jediným úspěšným střelcem nájezdů je DAVID BÍLEK (1+0), protože neuspěl ani třetí jihlavský hokejista. Simon Beran mířil nad lapačku Mazucha, ale ten jí nastavil proti puku včas.

0:1 – Dominik Točík nerozhodl, z mezikruží trefil jen Svobodu.

0:1 – Tomáš Střecha před Mazuchem téměř zabrzdil, aby následně trefil jeho betony.

0:1 – David Bílek si položil Svobodu a pod jeho tělem poslal pu do klece..

0:0 – Lukáš Jícha trefil pravou tyčku branky Mazucha.

64:27

Oddechový čas Českých Budějovic.

60:36

Václav Pašek však svůj nájezd zakončil lajdáckou střelou hodně vedle levé tyče branky Svobody.

60:36

Václava Paška fauloval v samostatném úniku Václav Půža.

60:36

Bylo nařízeno trestné střílení pro Motor

52:01

Puk se dostal na pravý kruh ke zcela osamocenému Lukáši Andělovi, který mířil tvrdě ale nepřesně. Puk prolétl nad horní tyčkou.

50:13

Petr Škopek (CEM) dostává dvě minuty za krosček. Na vyloučení: 3-7.

50:13

Oddechový čas Dukly, která bude hrát přesilovku.

48:03

Už to vypadalo, že Střecha zblokuje přihrávku na Točíka. Nakonec jen ztlumil puk a Točík z levého kruhu míři do připraveného Svobody.

47:15

Obrovská šance hostů. Nejprve zblízka dorážel kotouč David Bílek, ale trefil jen lapačku Svobody. Následně před brankou domácích netrefil poskakující puk!

46:38

Duklu čekají perné chvíle protože se bude bránit třetí přesilovce Budějovic v dnešním zápase. Na trestnou lavici míří Vladimír Port (JIH) za podražení. Na vyloučení: 3-6.

37:31

Naprosto zbytečný faul na Jaroslava Sladkého nyní předvedl Kamil Suchánek. Sladký měl puk na obranné modré a neznamenal pro hosty výraznější hrozbu. Dvě minuty hákování. Na vyloučení: 2-6.

36:10

Anděl výborně vybojoval na levé straně útočného pásma puk, prosmýkl se podél beka až před Mazucha, který stihl vystavit proti jeho střele svůj levý beton. K dorážce se poté těsně nedostal Jícha.

33:59

České Budějovice právě vstřelily branku!
Na Horáckém zimním stadioně je vyrovnáno. Po chybě domácích na jejich obranné modré dostal DAVID RUDA (2+1) puk na levý kruh, vystřelil a trefil se mimo dosah Svobodovy lapačky. Asistence: Dominik Točík (1+2).

31:30

Bomba Davida Bílka z levé strany se lehce otřela o levou tyč branky Svobody.

29:59

Dukla právě vstřelila branku!
Pátou přesilovku již domácí využívají. Dundáček zachytil na modré vyhození hráčů hostů. Nahozený kotouč vybojoval za brankou Dvořák, který perfektně našel mezi kruhy najíždějícího TOMÁŠE STŘECHU (2+3). Útočník Dukly se z těchto pozic obvykle nemýlí, což nyní také potvrdil. Asistence: Daniel Dvořák (0+1), Aleš Dufek (1+2).

28:38

Největší šance zápasu. Po střele Hynka Toboly od modré tečoval před branou kotouč Ondřej Leština. Puk následně zacinkal na levou tyčku Mazuchovy branky.

28:09

Jestli Dukla udeří ve své páté přesilovce, to se dovzíme za chvíli. Na trestnou lavici míří Karel Vácha (CEM) za držení protihráče. Na vyloučení: 2-5.

23:29

V plném počtu se dlouho nehrálo, protože hráčská lavice Motoru dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká Jaroslav Vostřák (CEM). Na vyloučení: 2-4.

22:39

Kutiš nabil Hanusovi, který od modrá vypálil pořádnou pumelici. I tentokrát Svoboda předvedl jistý zákrok a kotouč má ve své moci.

21:37

Ve velké šanci byl také David Bílek, který po pravé straně ujel obraně a vystřelil. Svoboda tentokrát předvedl mnohem jistější zákrok a schoval pokus hostujícího forvarda v lapačce.

21:13

Hosté uzamkli Duklu před vlastní brankou. Nejprve ránu Kadlece od modré vyrazil Svoboda a poté se štěstím zasáhl proti střele Škopka, po které jím vyražený puk dopadl těsně vedle levé tyče branky Dukly.

20:53

Čtyři vteřiny před návratem Dupljaka na led putuje ke svému spoluhráči na trestnou lavici také Dominik Hohl (JIH). Dvě minuty, podražení. Na vyloučení: 2-3.

18:39

Tentokrát našel Anděl na levém kruhu zcela volného Jíchu, který si počkal, vystřelil a těsně minul levou tyčku hostující klece.

17:30

Tentokrát se hostům napadání rozehrávky nepodařilo. Dundáček našel na útočné modré najíždějícího Střechu, který se odpoutal od Petra Škopka (CEM). Ten ho musel seknout a dostává za to dvě minuty. Pro obránce hostí je to druhý trest v sezoně. Na vyloučení: 0-3.

16:17

Anděl vybojoval na pravém kruhu se štěstím puk a ihned vystřelil. Mazuch byl pozorný a Jíchovi, stojícím před brankou, nedovolil ani dorážku.

15:08

Točík se řítil sám na Svobodu. Ve finální fázi byl stíhán hráčem Dukly, přesto stačil vystřelit. Puk po jeho střele projel těsně vedle levé tyče branky domácích.

12:46

Druhá přesilová hra pro Duklu. Sedm a čtvrt minuty před koncem úvodní třetiny dostává dvě minuty Kamil Suchánek (CEM) za sekání. Na vyloučení: 0-2. Pro budějovického hráče jde také o první trest v sezoně.

06:16

A hosté hned vyrazili do pořádně nebezpečného útoku. Střelu Suchánka vyrazil Svoboda ke své levé tyči a poté se musel pořádně natahovat, aby pokryl tento prostor. Hodně důrazný byl v předbrankovém prostoru Panáček, který se snažil protlačit puk za záda domácího gólmana, jenže stál v brankovišti, což rozhodčí odpískal.

02:26

Vyloučen je Jakub Šuhaj (CEM), který dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Na vyloučení: 0-1.

1:2

Branky a nahrávky: 30. Střecha (Dvořák, Dufek) – 34. Ruda (Točík), rozh. náj. Bílek

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Hohl, Dundáček, Port, Tobola, Půža, Leština, Balaštík, Mandát – Nováček, Beran, Střecha – Dufek, Jícha, Anděl – Sladký, Dvořák, Dupljaku – Marcilis, Vala, Hubert. Trenér: Petr Svoboda.

HC Motor České Budějovice: Mazuch (Kadlec) – Hanus, Kutiš, Břečka, Škopek, Malovec, Kadlec, Matoušek – Březina, Bílek, Pašek – Suchánek, Panáček, Vácha – Vostřák, Točík, Šuhaj – Koupal, Ruda. Trenér: Jan Trummer.

Rozhodčí: Doležal – Kotlík, Polák