3:2

po s.n. (2:0) (1:1, 0:0, 1:1 – 0:0)

08.09.2014, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního utkání si tak odnášejí body za vítězství po samostatných nájezdech Bruslaři. Byly to ale nervy na obou stranách. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy u hokeje. (20:36:50)

A rozhodl! Mladá Boleslav vítězí!
Volf má teď jedinečnou šanci dnešní zdlouhavé utkání ukončit.
Ani Havlas nebyl proti Růžičkovi úspěšný, jeho rána šla úplně vedle.

Naopak Jiří Kurka z Mladé Boleslavi dal!
Zdeněk Král v prvním nájezdu proti Růžičkovi neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo dnešní zápas. Budeme tak svědky samostatných nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Huňa ve vyložené šanci netrefil správně kotouč a promarnil tak asi největší šanci hostů v prodloužení.

63:36

Rozhodčí teď nepostřehli metrový ofsajd, ze kterého šli domácí hráči do šance. Vše ale nakonec skončilo u Stezky.

63:20

Havlas pálil zpoza pravého kruhu. Růžička lapil do lapačky.

62:54

Dnešní zápas směruje k samostatným nájezdům, ale nepředbíhejme...

61:38

Ordoš se šikovně dokázal uvolnit od obránců Mladé Boleslavi a před Růžičkou i backhandem vystřelit. Boleslavský gólman byl pozorný.

60:45

Bruslaři se dostali na dohled ke Stezkovi, ale ani se nedostali ke střele.

60:27

Zatím se hraje ve středním území.

60:01

Ve třetí třetině byly k vidění opět dva góly, po jednom na každé straně. V závěru třetiny byli Bruslaři až do vyloučení Ivana Ďurače aktivnější, ale toto vyloučení jim ve snaze rozhodnout zápas v normální hrací době velmi ubralo. Před námi je tak pětiminutové prodloužení, které se hraje ve čtyřech.

60:00

59:53

Závěr třetiny se hraje v domácím obranném pásmu.

58:57

58:27

Sonnek šel v brejku na Stezku, v ohrožení dvou hostujících beků ale střílel těsně vedle libereckého brankáře.

57:49

Havlín střílel z modré, ale trefil jen pozadí Patrika Podsedníčka.

56:57

Ďurač (MBL) – 2 minuty, hákování.

56:56

Paločo vystřelil z mezikruží, Růžička vyrazil.

56:29

Stejně jsou na tom ale i hosté...

55:51

Bruslaři se snaží rozhodnout utkání v normální hrací době.

55:21

Oddechový čas pro domácí.

54:51

Hra má znovu opět zcela nový náboj. Nyní jsou na "koni" domácí junioři.

54:36

Oddechový čas pro hosty.

54:36

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Bruslaři podruhé využívají početní převahu. Kurka našel před Stezkou volného JANA SONNKA, který vyrovnal na 2:2. Asistence: Jiří Kurka.

54:00

Havlín (LIB) – 2 minuty, sekání.

53:41

Ďurač našel perfektně v pravé části útočného pásma Volfa. Jeho střela těsně minula Stezkovu svatyni.

52:48

Po dlouhé době se ocitl v šanci Kotala. Velké ohrožení to ale pro brankáře hostí nebylo.

50:53

To bude ale proti Tygrům, kteří úplně ožili velmi těžké. Bruslaři jsou v těchto chvilkách u puku vždy o chlup později než hosté.

50:38

To je pro Bruslaře studená sprcha. Svěřenci trenéra Kadeřábka nyní musí vše podřídit útoku.

49:16

Liberec právě vstřelil branku! Obrovská radost teď vypukla na střídačce Bílých Tygrů. V oslabení se dostal do brejku díky povedené nahrávce Jedličky JAN ORDOŠ a ve skluzu dokázal překonat brankáře domácích Růžičku. Asistence: Jakub Jedlička.

48:24

Hrníčko (LIB) – 2 minuty, krosček.

48:10

Obě družstva se snaží hrát ve třetí třetině aktivně. Zjevně se ani jedno nechce dostat k prodloužení či nájezdům.

46:35

K Ordošovi, který se stál v mezikruží, se zničeho nic dostal puk, a tak mohl Liberecký útočník i vystřelit. Růžička byl ale v brance pozorný.

45:53

Bruslaři byli delší dobu v útočném pásmu, ale už se znovu hraje po celém kluzišti.

44:35

Dnešní utkání sleduje 75 (neplatících) diváků.

43:50

Kalfiřt teď pěkně vyčinil Pätoprstému za důrazný atak na jeho osobu.

42:56

Liberec je zatím aktivnější, ale není mu umožněno hrát v plynulejším tempu.

42:07

Sotva se začne hrát, už je přerušeno.

41:54

Třetí třetina zatím vypadá jako ty dvě předchozí. Je zřejmé, že se dnes bude přerušovat kvůli každé maličkosti.

40:25

Tygři vstoupili do třetí třetiny aktivně a hned začali okupovat obranné území Bruslařů.

40:01

I ve druhé třetině byl k vidění velmi vyrovnaný hokej. Boleslav byla v první části druhé třetiny aktivnější,pak převzal aktivitu Liberec. Navíc, k ničemu nevedlo ani dalších několik přesilovek. Třetí třetina zjevně bude o jedné brance.

40:00

38:41

Kotala zpět ve hře.

38:04

Podsedníčkova razantní rána zpoza obránce od kruhů mířila jen do mantinelu.

36:25

Bruslaři uzamkli hosty v jejich obranném pásmu, ale nejsou schopni řádně vystřelit.

35:35

Havlas šikovně zabránil Ďuračovi ve střelbě a ještě ho obral o puk.

34:56

34:28

Rána Šťávy byla sražena na mantinel.

33:26

Kurka pálil zprostřed modré, ale trefil jen jednoho z beků Tygrů.

32:56

Mrázek (LIB) – 2 minuty, držení protihráče.

32:36

Bernardovo lehké nahození na branku Stezka v pohodě chytá.

31:44

Artl pálil od modré, Růžička v pohodě vyráží.

30:24

Liberec je v posledních vteřinkách častěji u puku, ale není schopen vymyslet kloudnější akci.

29:23

Ďurač se snažil vystřelit od kruhů. Trefil ale jen hůl Beránka.

28:27

27:59

Ne, ne, juniorce Liberce to dnes v přesilovkách neklape. Opět se hraje v jejich obranném pásmu.

26:27

Hes (MBL) – 2 minuty, zdržování hry.

26:27

Kotala (MBL) – 10 minut, nesportovní chování.

26:09

Čermák se po návratu na led okamžitě hnal k puku, který dojížděl k hostujícímu brankáři. Nestihl to ale.

26:08

25:40

Naopak Bruslaři hrají v oslabení velmi dobře a útočí.

25:27

Liberci dnes všeobecně přesilovky nejdou. Tygři nejsou schopni se alespoň na chvíli dostat do útočného pásma.

24:27

Pořízek na hranici středního a útočného pásma skvěle zabojoval a okradl o puk Jedličku. Domácím tak nasbíral cenné vteřinky.

24:08

Čermák (MBL) – 2 minuty, hrubost.

23:08

Podsedníček se snažil atakovat Tržického rozehrávku, bohužel pro domácí, při snaze odebrat obránci Tygrů puk, podklouzl.

22:13

Bruslaři jsou ve druhé části hry zatím aktivnějším družstvem. Nicméně zatím z toho nic nevyužili gólově.

20:56

Podsedníček ale nájezd nevyřešil moc dobře, mířil přímo doprostřed brány a Stezka si s jeho pokusem hravě poradil.

20:56

Bylo nařízeno trestné střílení. Boleslav se hnala do útoku, ale jeden z Zděnek Král útok domácích zastavil nedovoleným zákrokem.

20:37

První půlminutovka druhé třetiny se odehrála ve středním území, neboť se obě družstva snažila dostat do útoku.

20:01

V první třetině jsme viděli velmi vyrovnaný hokej. Obě mužstva hrála agresivně, což navíc znamenalo za velmi přísného posuzování sudích hned osm přesilových her. Další třetina začne přibližně v 18:51.

20:00

19:44

První třetina se dohrává před domácí brankou. Hosté ale nejsou schopni vyslat puk na brankáře Růžičku.

19:25

19:00

Martin Šír pálil z pod modré, ale napálil jen Hese, který se neohroženě vrhl do jeho rány.

17:46

Dnešní utkání se nám vinou častého vylučování hodně kouskuje. V první třetině jsme byli svědky už osmého vyloučení.

17:25

Volf (MBL) – 2 minuty, sekání.

17:15

Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou.

15:15

Hosté v plném počtu. Bruslaři z dlouhé přesilové hry opravdu nic nevytěžili. Stav utkání je proto stále vyrovnaný 1:1.

15:02

Hes si teď dovolil před jedním z hostujících útočníků drzou kličku ve vlastním obranném území. Pak nahrál puk Kurkovi.

14:17

Bruslaři z této přesilovky ale moc asi nevytěží. Mají velký problém vůbec vystřelit a bez střely na branku logicky nemohou vstřelit gól.

13:15

Artl (LIB) – 2 minuty, krosček.

13:15

Bruslaři si teď zahrají minutovou přesilovku pěti proti třem.

12:17

Beránek (LIB) – 2 minuty, držení hole.

12:17

Bernard vystřelil lehce od modré, jeho střelu se snažil tečovat Sonnek, ale Beránek mu podržel hůl.

11:31

Domácí v plném počtu. A Bruslaři hrají minutovou přesilovku.

11:09

Kurka pálil zpoza pravého kruhu jen do boční sítě hostujícího brankáře.

10:41

Jedlička (LIB) – 2 minuty,držení protihráče.

10:06

Domácí ve čtyřech.

09:31

Bernard (MBL) – 2 minuty, podražení.

09:27

Uvidíme pětatřicet sekund hru pěti proti třem. Bruslaři se teď budou muset hodně snažit.

08:54

Zatím to ale vypadá na to, že přesilové hry dnes nebudou jejich největší pýchou.

08:19

Hosté mají teď v krátké chvíli po sobě šanci na vstřelení gólu v přesilovce pěti proti čtyřem.

08:06

Čermák (MBL) – 2 minuty,hrubost.

07:48

Bernard šikovně obral v obranném pásmu o puk Jedličku a založil tak útok domácích.

07:09

Kurkovi nevyšlo vyhození kotouče z obraného pásma o mantinel a to vedlo k založení útoku hostů.

06:48

05:50

Hostům se zatím nevede ustálit se v útočném pásmu. Bruslaři velmi dobře napadají.

04:48

Volf (MBL) – 2 minuty, vysoká hůl.

04:28

Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Domácí rychle odpovídají na vedoucí gól hostů a využívají přesilovku. Čermák našel na modré JIŘÍHO KURKU, který nekompromisně propálil vše včetně Libereckého gólmana. Asistence: Roman Čermák, Patrik Podsedníček.

04:06

Bruslařům přesilovka vůbec nejde, zatím se nedostali do vážnější šance k ohrožení Stezkovy branky.

02:44

Solenský (LIB) – 2 minuty, sražení.

02:09

Liberec právě vstřelil branku! Takřka z protiútoku se dostal k puku JOZEF HUŇA a poprvé rozvlnil siť Růžičkovi branky.

01:52

Črmák ze středního pásma střílel lehkou střelou zápěstím, ale střela byla příliš lehká a neprošla ani ke gólmanovi Liberce.

00:59

Brzák se pokoušel projít přes Pálka u modré, ale nebyl úspěšný.

00:02

Úvodní vhazování vyhráli domácí junioři.

00:01

Obě mužstva už jsou na ledě a rozcvičují se těsně před začátkem utkání.

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, Šír Martin, Artl, Beránek, Havlín, Pálek, Zedek, Tržický – Babec, Hrníčko, Šír Radek, Kalfiřt, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Kurka (Čermák, Podsedníček), 55. Sonnek (Kurka) – 3. Huňa, 50. Ordoš (Jedlička)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Kurka, Čermák, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Sedmík, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek.