ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín

5:2

konec (3:0, 1:1, 1:1)

01.09.2014, 15:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Miroslav Fantal

55:13

Olomouc právě vstřelila branku!
Když už to vypadalo, že by hosté mohli snížit na rozdíl jediné branky, rozjel se po pravém křídle s kotoučem Podlaha, který se dostal až do těsné blízkosti branky. Odtud puk posunul na JAKUBA GALVASE, který překonal gólmana. Asistence: Josef Podlaha, Anagnostis Spatharis.

43:26

Vsetín právě vstřelil branku!
Hostům se ale přeci jen daří snížit na rozdíl dvou branek. Střelecký pokus MICHALA KOŇAŘÍKA zaplul do levé horní šibenice domácí klece. Asistence: David Hrňa.

27:21

Domácí se dlouhou nedokázali vymanit ze své obranné třetiny a nakonec i inkasovali. Koňařík získal puk v souboji za domácí klecí a poslal jej před brankoviště, kde se do něj okamžitě opřel JÁCHYM JANOŠEK, který prudkou ránou nad lapačku gólmana vsítil první letošní branku Vsetína. Asistence: Michal Koňařík.

22:08

Olomoučtí po návratu svého hráče z trestné lavice doslova uzavřeli svého soupeře a ostřelovali branku Vsetína. Valaši se sice v této pasáži ubránili, ovšem další nájezd Hanáků už byl gólový. Kret posunul mezi kruhy puk TOMÁŠI DAJČAROVI, který prostřelil brankáře. Asistence: Vítězslav Kret, Martin Palinek.

07:11

Neuplynula ani minuta hry od druhé vstřelené branky Mory a domácí střídačka se opět raduje. JOSEF PODLAHA převzal kotouč na obranné modré, pláchl všem obráncům a v souboji jeden proti jednomu prostřelil Sachra. Asistence: Anagnostis Spatharis, Jakub Galvas.

06:39

Domácí se ujímají po necelých sedmi minutách hry vedení o dvě branky. Krejčí zavezl kotouč do útočného pásma, kde jej předložil Podlahovi. Autor předchozí domácí trefy poté zpoza hostující klece posunul puk do brankoviště, kde mezi se ve skrumáži nejlépe zorientoval ANAGNOSTIS SPATHARIS, který prostřelil gólmana. Asistence: Josef Podlaha, Petr Krejčí.

00:35

Hanáci zahajují novou sezónu rychlou brankou, o kterou se postaral JOSEF PODLAHA. Asistence: Jakub Galvas.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Podlaha (Galvas), 7. Spatharis (Podlaha, Krejčí), 8. Podlaha (Spatharis, Galvas), 23. Dajčař (Kret, Palinek), 56. Galvas (Podlaha, Spatharis) – 28. Janošek (Koňařík), 44. Koňařík (Hrňa)

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Dajčar, Krejčík, Mader, Vosátko, Rutar, Galvas, Holiš – Urban M. (C), Kořenek, Štefka, Kalač, Skopal, Hrbáček, Podlaha, Janečko, Palinek, Wolf, Spatharis, Skřivánek, Kret.

VHK ROBE Vsetín: Sachr (44. – 45. Juřička) – Kamas, Mikulenčák, Ondračka, Kollár, Cabák, Ševčík – Koňařík, Andris, Zetocha, Klímek, Gorás, Janošek, Půček, Paťava, Brodek, Paroušek, Vilém, Hrňa (C).

Rozhodčí: Cik – Doleček, Holibka