Piráti Chomutov – IHC Králové Písek

8:1

konec (3:0, 3:0, 2:1)

01.09.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Jan Thöma (@Honzajs45)

To je ode mě z dnešního utkání tady z SD ARÉNY vše. U dalších onlajnů brzy na počtenou. (19:31:40)
Domácí si bez problémů dokráčeli za prvními třemi body v letošní sezóně, když svého soupeře přehráli jasně 8:1. V utkání se pěti body blýskl hlavně Jan Svoboda.

60:00

59:48

Střela Buchteli jde nad.

59:20

Chomutov bojuje v koutu útočného pásma o puk.

58:52

V početní nevýhodě se mohl prosadit Studený, jeho střela míří nad Kolářovu branku.

58:37

58:29

Síly na ledě se na osm vteřin vyrovnají. Veselý je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

58:18

Zvoní tyč! Po střele jednoho z domácích hráčů musela Kolářovi vypomoct tyč.

57:36

Chomutov tlačí hosty v jejich obranném pásu.

56:55

Písek vyhazuje kotouč až na Pavláta, ten rychle rozehrává směr dopředu.

56:37

Řehoř (PIS) si odpyká dvou minutový trest za podražení.

56:15

Domácí celek ani v posledních minutách nepolevuje, ale po jejich nepřesné přihrávce míří puk na zakázané uvolnění.

55:56

55:03

Piráti právě vstřelili branku!
Ve vlastním oslabení přečíslili Písek, když hned dvojce Pirátů ujížděla na Koláře. Po přesné přihrávce od Jana Svobody se prosazuje JAKUB LAUKO. Asistence Jan Svoboda.

54:50

Až nyní se výhozem osvobozují Piráti.

54:19

Tvrdou střelu Řehoře vyráží Pavlát. Písek zůstává v útočném pásmu.

54:02

Písku se tak naskytla další možnost na snížení skóre.

8:1

Branky a nahrávky: 1. Lauko (Svoboda J., Bukač), 13. Stínil (Chlán), 17. Buchtela (Chlán, Stínil), 24. Bukač (Svoboda J.), 31. Veselý (Hnídek, Starý), 38. Svoboda J., 52. Svoboda J. (Koblížek.), 56. Lauko (Svoboda J.) – 44. Novák (Matiášek)

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Jírovec, Studený, Zeman, Jarý, Starý, Záruba – Bukač (C), Černý, Hejduk, Baier, Svoboda J., Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Breczko, Koblížek.

IHC Králové Písek: Kříž (40. Kolář)– Kopenec, Kukla, Rákosník, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Řehoř, Měchura – Schwamberger (C), Pála, Kolda, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Matiášek.

Rozhodčí: Vlasák – Kokrment, Kopáč