4:0

konec (2:0)

03.07.2014, 21:15 • Samsung völlurinn, Garðabær • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.36 4.55 7.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:13:05)
Statistiky

Držení míče: 58 % : 42 %
Střely celkem: 16:9
Střely na branku: 5:2
Rohy: 7:2
Fauly: 13:22
Zápas nám končí a z jasného vítězství 4:0 se těší domácí UMF Stjarnan. Islandský tým přidal ve druhé půli další dvě branky, když se v 54. minutě trefil Finsen a v 70. minutě Björgvinsson a i díky těmto gólům si seveřané povezou do Walesu pohodlný náskok do odvetného utkání.

90+3

Další rohový kop domácího týmu, zápas se pravděpodobně dohraje na půlce Bangoru City.

90+2

Teď to bylo ještě těsnější, neboť G. Jóhannsson svou další ranou trefil břevno!

90+1

Velká šance na pátý gól, G. Jóhannsson však bránu netrefil.

90

Ještě jeden rohový kop pro Stjarnan.

90

Stŕídá i Bangor City, Ryana Edwardse nahradil Joe Culshaw.

89

Poslední změna domácího týmu. Odchází Ólafur Karl Finsen, autor dvou branek a na posledních několik okamžiků nastupuje Heidar Aegisson.

85

Zápas se nám blíží ke konci, o vítězi je rozhodnuto, takže se jen dohrává.

85

Po faulu na Vemmelunda rozehráli domácí další akci, Punyedova rána byla ale zblokována.

80

Změna v hostujícím dresu, Sion Edwards jde dolů, do zápasu se podívá Robert Jones.

80

Další střelecký pokus Bangor City, Davies velice touží po brance, ale nyní minul.

80

I v desíti se hosté vydali na zteč, pokus S. Edwardse dokázal zastavit gólman Jónsson.

79

Ofsajd hostujícího týmu, v něm Davies.

77

Hostům se všechno sype, Sam Hart zle fauloval Finsena a rozhodčí vytáhl rovnou červenou kartu!

76

Stjarnan vystřídal. Arnar Már Björgvinsson má pro dnešní večer splněno, do hry se podívá Ottesen Pálsson.

73

Za faul dostal žlutou kartu hostující Damien Allen.

4:0

konec (2:0)

Branky: 14. Finsen (pen.), 16. Gunnarsson, 54. Finsen, 70. Björgvinsson

Karty:   25. Vemmelund (SJA) – 43. Johnston (BNG), 45+2. Miley (BNG), 73. Allen (BNG)   77. Hart (BNG)

Stjarnan FC: Jónsson – Vemmelund, Rauschenberg, Laxdal, Árnason – Praest (C), Punyed, A. Jóhansson – Björgvinsson (76. Pálsson), Gunnarsson (62. G. Jóhannsson), Finsen (89. Aegisson). Trenér: Páll Sigmundsson
Náhradníci: Johannesson – Aegisson, Heiddal, Sturluson, Blöndal, Pálsson, G. Jóhansson.

Bangor City FC: Cudworth – Walker, Johnston (C), Miley, Roberts – Hart – Ch. Jones (71. McDaid), Allen, R. Edwards (90. Culshaw), S. Edwards (80. R. Jones) – Davies. Trenér: Nev Powell
Náhradníci: Bould – Brewerton, Culshaw, Hughes, R. Jones, C. Jones, McDaid.

Rozhodčí: Aleksandrs Anufrijevs – Romans Platonovs, Aleksejs Griščenko (všichni LVA)

Odveta: Bangor City - Stjarnan 0:4

Pjunik – Astana 16:00 1:4

Širak – Karaganda 16:00 1:2

Kajrat – Kukësi 16:00 1:0

Veris – Litex 16:30 0:0

Qäbälä – Široki Brijeg 17:00 0:2

Santos Tartu – Tromsø 17:00 0:7

Banga Gargždai – Sligo Rovers 17:00 0:0