1:0

konec (0:0)

03.07.2014, 17:30 • Saviniemi Football Stadium • Martin Švejkar

Tipsport: 1.17 7.0 13.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Favorizovaný finský celek nakonec ve druhé půli dokázal překonat hostující obranu a po gólu Abdulahiho vítězí domácí Myllykosken Pallo -47 výsledkem 1:0. Odvetné utkání se bude hrát příští čtvrtek ve Fuglafjørduru. (19:20:13)

90+3

Do zakončení se dostal Ristola, ale jeho střela mířila jen mimo bránu.

90+3

Rozehrávky se ujal Minkenen a po zákroku hostující obrany si bude moci celou situaci zopakovat.

90+2

Ještě jeden rohový kop pro domácí.

90+1

Střídání v týmu Myllykosken Pallo -47: ze hřiště odchází Vesala, přichází Salmikivi.

90

Střídání v týmu ÍF Fuglafjørdur: ze hřiště odchází A. Ellingsgaard, přichází Joensen.

89

O zakončení se následně ještě pokusil Vesala, ale ani on neuspěl.

89

Gól však mohl přijít na druhé straně, jelikož domácí Sihvola trefil tyč Mikkelsenovy brány!

87

Hosté se v posledních minutách začali více dostávat na útočnou polovinu a sympaticky se snaží ještě něco s výsledkem udělat. Případný vyrovnávací gól by se jim při pohárové matematice rozhodně hodil.

86

Standardku hostujícího týmu rozehrál Løkin, ale žádná šance z toho pro Fuglafjørdur nevzešla.

85

Po faulu Koskinena bude rozehrávat Fuglafjørdur.

84

Žlutou kartu dostává Zachariassen (ÍF Fuglafjørdur).

80

Ani tentokrát se domácí z rohu neprosadili.

79

Rohový kop pro Myllykoski.

78

Domácí Ristola byl nachytán v ofsajdové pozici.

77

Střídání v týmu ÍF Fuglafjørdur: ze hřiště odchází B. Petersen, přichází Jacobsen.

76

Myllykosken právě vstřelil branku!
Domácí nakonec zužitkovali svou herní převahu a čtvrt hodiny před koncem se dostávají do vedení! DENIS ABDULAHI se prosazuje po přihrávce Vesaly a výborný Mikkelsen v hostující bráně je tak poprvé překonán.