1:0

konec (0:0)

03.07.2014, 19:30 • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej)

Tipsport: 1.97 3.26 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Klaipeda se zejména ve druhém poločase dokázala dostat do několika šancí a zahrávala nespočet rohových kopů, nicméně jejich snažení jim nebylo nic platné, jelikož v 87. minutě rozhodl o osudu utkání Er Rafik. (21:20:16)

90+2

Na druhou stranu pelášil do otevřené obrany s míčem Meligner, ale Galdikas nedopustil, aby se ocitl míč podruhé v jeho síti.

90

Střídání v týmu FK Atlantas Klaipeda: ze hřiště odchází Navikas, přichází Krušnauskas.

90

Ale mohlo být vyrovnáno! Kazlauskasova rána byla ztečovaná přímo na kopačku Razulise, ale tomu na poslední chvíli domácí obrana pokus zastavila.

90

Žlutou kartu dostává Kazlauskas D. (FK Atlantas Klaipeda).

89

Jakoby se domácí probudili až na konci utkání. Caron se te%d opět pokusil překonat Galdikase, ale branku minul.

87

Differdange právě vstřelilo branku!
Tak to je studená sprcha pro hostující Klaipedu, která byla v poslední desítkách minut lepším týmem, nicméně těsně před závěrečným hvizdem svým gólem dostává do vedení OMAR ER RAFIK domácí Differdange! – 1:0.

84

Papšysova střela byla sice zblokovaná, nicméně Klaipeda rozehraje rohový kop.

81

Do velmi dobré pozice se dostal Kazlauskas, ale Weber ho vychytal, tudíž skóre zůstává stále neotevřené!

79

Žlutou kartu dostává Lebresne (FC Differdange).

78

Střídání v týmu FC Differdange: ze hřiště odchází Luisi, přichází Melinger.

75

Papšys rozehrál rohový kop a našel ve vápně Gnedojuse, nicméně ten branku pořádně minul.