SG Dynamo Drážďany – FC Slovan Liberec

0:1

konec (0:1)

28.06.2014, 12:30 • Info o důležitých událostech (Martin Pešout)

V 15:30 je na programu semifinálové utkání mezi Varnsdorfem a Dražďany, od 17:00 se pak odehraje finále mezi Teplicemi a Libercem. (13:31:52)
Ve druhém semifinálovém utkání Liberec udolal Drážďany 1:0 a zaslouženě postoupil do finále.

65

65

Poslední závar před koncem zápasu Dynamo nevyužilo.

63

Hroššo po dlouhé době zasahoval a šahl si na míč, který skončil v jeho rukavicích.

62

Delarge v ofsajdu.

61

Prečíslení Dynamo nevyřešilo správně a obralo se o solidní šanci na vyrovnání.

60

Tempo hry trochu upadá, Liberec každopádně kontroluje svůj tenký náskok.

58

V areálu stadionu mají drtivou převahu fanoušci Dynama Drážďany, kteří podporují svůj tým.

57

Dynamo při útoku zastavil ofsajd.

56

Obrovskou šanci nyní spálil Hamulak, který minul pravou tyč o milimetry.

53

V sestavě Liberce nahradil Frimmela Kmoníček.

52

Rajnoch nyní zastavil Rexeiru, liberecká obrana je zatím pevná jako skála a Dynamo se přes ní těžko prodírá.

51

Muellera zablokoval při skvělé příležitosti Fleišman.

50

Liberec má druhou půli zatím zcela pod kontrolou.

48

Kocha a Stolze v sestavě Dynama nahradili Baumann a Stefaniak.

47

Slovan rozehrál roh nakrátko, Delarge ale přijímal přihrávku od Jarolíma do ofsajdu a akce skončila již v zárodku.

45

Kirsten si připsal další důležitý zákrok proti jedné z libereckých střel.

44

Úvod druhé půle patří Liberci, Dynamo se zmítá pod tlakem.

40

Liberec má nyní nad svým soupeřem převahu, ale nedaří se mu přechod do koncové fáze a tak jen těžko ohrožuje Kirstena.

37

Delarge se dostal do dobré příležitosti před Kirstenem, ale zblízka minul branku Dynama.

36

V prvním poločase jsme neviděli jasného herního lídra. V zatím vyrovnaném prvním poločase byla k vidění pouze jedna branka, kterou za český klub vstřelil Jan Rajnoch. Jeho branka určila prozatimní stav utkání po třiceti pěti minutách hry.

35

16

Hraje se na dva poločasy o třiceti pěti minutách, Dynamo mělo další šanci, Texeira ale nevyrovnal.

16

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec se dostal do vedení, přesně mířil hlavou stoper a nejzkusenejsi hrac na hristi JAN RAJNOCH – 0:1.