TJ Spartak Myjava – FC Vysočina Jihlava

0:2

konec (0:1)

28.06.2014, 18:15 • Stadion Budín, Žirovnice

Je konec! Vysočina Jihlava zaslouženě poráží ve finále turnaje v Žirovnici Myjavu 0:2. O góly se postarali v závěru první půle Harba a v 63. minutě Šimonek. Vysočina tak opanovala nejstarší turnaj v republice již potřetí v historii, předchozí triumfy zaznamenala v letech 1949 a 2006. (19:55:52)

74

Vysočina v poklidu kontroluje své vedení a míří za vítězstvím na Perleťovém poháru.

63

Jihlava právě vstřelila branku!
Jihlava v posledních minutách zcela ovládla hru a logickým vyústěním je druhý gól v síti Myjavy. Tomáš Kučera vysunul ARNOLDA ŠIMONKA, který elegantně přehodil obránce a podél padajícího gólmana zvýšil na 0:2.

55

Po změně stran se hraje vyrovnané utkání. Jihlava se stále snaží útočit, ale také Myjava je po přestávce velice nebezpečná.

51

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Šourek, přichází Krejčí.

41

První poločas vyšel lépe českému týmu, který se v jeho závěru ujal vedení gólem Harby. Jihlava se tak přiblížila zisku Perleťového poháru.

40

Těsně před koncem první půle jde Vysočina do vedení! Po křídelním úniku Josla a jeho následné zpětné přihrávce se v šestnáctce nejlépe zorientoval HARIS HARBA, který přesnou střelou uklidil míč za záda brankáře.

29

Po úvodním náporu Jihlavy se hra vyrovnala a další větší šance se už ani na jedné straně zatím neurodily.

13

Na gól zatím čekáme. Blíže k němu měli Jihlavští, kteří si v úvodu vytvořili dvě velké příležitosti.

4

Hráči Vysočiny opět zahrozili. Šimonek napřáhl ke krásné ráně, kterou Solnička skvělým zákrokem vytlačil na roh.

1

Hned v úvodu přišla obrovská šance Jihlavy. Harbovu střelu však zastavilo břevno!

1

TJ Spartak Myjava: Solnička – Janošik, Mudry, Pekar, Černaček, Oršula, Šulek, Ciprys, Marček, Daniel, Sladek
Náhradníci: Belic – Kosik, Bruško, Sivak Pa., Šmahajčik, Sivak Pe., Duga, Bilovsky, Jorik, Švec, Sirota, Čiernik

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Sladký, Kryštůfek, Šourek, Josl – Fulnek, T. Kučera, Osmanovič, Teplý – Harba, Šimonek
Náhradníci: Blažek – Krejčí, Jungr, Mešanovic, Vaculík, Kliment, Marek, Koloušek, Vidlička.
Utkání bude zahájeno se zpožděním oproti původnímu programu. Čeká se na skončení duelu o třetí místo mezi Znojmem a Rožumberokem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.