Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou

FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové

1:0

konec (0:0)

28.06.2014, 12:00 • Benátky nad Jizerou • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Rohový kop nakonec nic na stavu skóre nezměnil a sudí následně odpískal konec. Druhé semifinále tak zná také svého vítěze, je jím Mladá Boleslav, která rozhodla o svém postupu do finále až v 75. minutě, kdy se trefil Mehanovič! Od 15:30 tak sehrají boj o třetí místo celky Bohemians a Hradce, finále si zahrají od 17:30 Jablonec s Boleslaví! (13:31:25)

81

Tak Hradečtí si ještě zahrají roh, ve vápně je i brankář Ottmar.

80

Tak jsem to málem zakřikl! Po pěkné přihrávce střílel do tyče Křižko, od té se pak míč odrazil do zámezí! Veliká šance Hradce!

79

Pajer dokázal v souboji ve vápně skvěle eliminovat Zorvana, to už pro Boleslav vypadá slibně.

78

Dlouhý nákop Hradeckých v poklidu sbírá do náruče Hruška.

77

Boleslav nemá dost, pěkná narážečka mezi Mehanovičem a Moukanzou ale nakonec úspěch neslavila.

75

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pět minut před koncem se dostávají Boleslavští do vedení! Pěkný přízemní centr Skaláka z levé strany dobře pouštěl Moukanza na volného MIRZADA MEHANOVIČE, který byl v koncovce stoprocentní! Hradec již moc času na srovnání nemá!

74

Utkání mohl pro svůj celek rozhodnout Jukl, z úhlu však branku přestřelil.

73

Výborný obranný zákrok Navrátila osvobodil Boleslav od možného nebezpečí.

71

Moukanza trefil kopačkou do hlavy Hableho, od boleslavského hráče nechtěný zákrok, jistě ale bolestivý.

70

V ofsajdové pozici se ocitl Bláha, to neušlo pozornosti hlavního arbitra.

68

Na trávníku je ošetřován hradecký Halilovič, zdá se ale, že bude v pořádku. Malé přerušení hry využili hráči k občerstvení.

66

V posledních minutách dosti aktivní Moukanza se nedokázal prosadit u rohového praporku proti trojici protihráčů.

65

Skalák poslal do vápna zleva přízemní prudký centr, Moukanzu ale zradilo zpracování.

64

Úplně stejně si i počínal Zorvan proti Pajerovi.

63

Moukanza se provinil útočným faulem proti Halilovičovi.

60

Máme za sebou hodinu hry, stále jsme ještě neviděli branku, i když příležitosti na obou stranách k tomu již byly!

59

Nádherná kombinace boleslavských, k úplné spokojenosti Karla Jarolíma chyběla střela, ke které se jeho svěřenci nakonec nedostali.