0:3

konec (0:0)

14.04.2014, 16:00 • Pod Vinicí, Pardubice • David Záruba (@zarubadavid)

Tipsport: 5.6 5.0 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Olomouc dokázal svou převahu zúročit třemi brankami, i když na tu první čekali hosté až do 72. minuty. Pak už to byla ze strany Sigmy jednoznačná záležitost. Pardubice nadále čekají na bodový zisk, Olomouc vyhrála počtvrté v řadě. (17:53:49)

88

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc potvrzuje svou výhru. ADAM ŠEVČÍK dostal pas do strany a z deseti metrů trefil odkrytý prostor, kam se vracel brankář Ptáček.

86

Jan Kotouč si zahraje místo Filipa Žáka.

85

Konvalina centr ze strany nasměroval jen do rukou brankáře hostí.

84

Pardubické naděje druhým gólem hodně oslabily, Olomouc už vítězství zřejmě nepustí.

83

MICHAL HOLUB si poradil i tentokrát. Ptáček se ani nepohnul a díval se, jak míč letí do horního rohu jeho branky.

82

Olomouc bude zahrávat pokutový kop.

81

Olomouc vůbec nepouští soupeře k útočné hře a sama dobývá Ptáčkovu branku.

79

Matěj Hýbl střídá Michala Stříže.

77

Jan Baldrych střídá Davida Pánka.

75

Olomoucké vedoucí gól viditelně uklidnil a nabudil. V další šanci byl Adam Ševčík, avšak branku o pár centimetrů minul.

75

Michael Weinlich nahrazuje Martina Banovce.

73

Další centr Stříže brankou neskončil. První u míče byl totiž obránce Čáp.

72

MICHAL HOLUB ale své zaváhání po podobné situaci vzápětí napravuje. Centr Stříže z levé strany doletěl až k Holubovi, který ve skluzu trefil opuštěnou část branky.

71

Lukáš Rydval vystřídal Jakuba Vanžuru.

70

Rychlý protiútok Sigmy mohl a měl znamenat první změnu skóre. Míč se dostal na stranu k Holubovi, který mířil do odkryté branky, ale trefil jen boční síť.

67

Knotek natáhl k prudké ráně z třiceti metrů a jeho pokus orazítkoval břevno. Brankář Chvěja byl bez šance.

65

Ptáček po dalším rohu sebral míč z hlavy Hladíkovi.

64

Je to čekání na chybu. Tu ale nechce udělat ani jeden tým. O poznání snaživější směrem dopředu jsou Olomoučtí.

61

Olomouc podniká jeden útok za druhým, ale hostující hráči stále troskotají na zformované obraně Pardubic.

59

Pro centrovaný míč si šel Ptáček, a ačkoliv ho neudržel v ruce, nebezpečí pro jeho tým z toho neplynulo.

59

V pořadí druhý roh v krátkém sledu rozehrají hosté...

58

Václav Jemelka vystřídal Romana Balu.

56

Olomouc v tlaku. Křivka na poslední chvíli odvrátil dobře mířený centr z křídla.

55

Souboj z říše zvířat vyzněl lépe pro pardubického brankáře Ptáčka, který uzmul míč Holubovi.

54

Na centr Holuba si naskočil nehlídaný O. Ševčík, ale míč nedokázal usměrnit do prostoru branky.

53

Další žlutá karta, tentokrát pro domácího Dominika Čápa.

51

Michal Stříž dostává za kosu na útočné polovině žluté napomenutí.

50

Knotek chtěl s míčem prokličkovat přes tři soupeře, ale brzy narazil. Druhá půle, která už se hraje pod příjemným slunečním svitem, má zatím velmi slušné tempo.

48

Po následném rohu hlavičkoval Řehák vedle.

47

Čáp tečoval střelu z dálky a brankář Ptáček měl co dělat, aby skákavý míč vyrazil mimo tři tyče.

46

První půli výrazně ovlivnil nepříjemný déšť, který hráčům komplikoval kombinaci po zemi. Hosté častěji drželi míč, ale šance měli i pardubičtí fotbalisté. Hron mohl postupovat sám na Chvěju, ale zbytečně ještě nahrával. Velkou šanci měl na druhé straně Stříž, kterému scházely centimetry, aby zakončil do odkryté části branky. V ještě lepší pozici byl Žák, ale jeho pokus vykopl z prázdné branky Knotek. Druhý poločas začne asi v 17:02.

45

Míč má v držení Olomouc a s tím pravděpodobně první půle skončí.

43

Vanžura měl dobrou pozici k centru, ale nedokázal najít jednoho ze tří nabíhajících spoluhráčů.

41

Po delší době zahrozili i Pardubičtí, ale Knotkův centr doletěl jen k soupeři.

39

Olomouc byla blízko první brance, ale Stříž ve skluzu nedosáhl na prudkou přihrávku na zadní tyč.

39

Alex Řehák obdržel za faul na polovině hřiště žlutou kartu.

36

Další vynucené střídání na straně domácích. Patrika Fidlera střídá Štěpán Strouhal.

36

Filip Žák v těžké pozici zakončil vedle.

34

Olomouc stále více tlačí soupeře na jeho polovinu. K ohrožení Ptáčkovy branky se ale Sigma nedostává.

33

Zraněného Jonáše Klíra nahrazuje David Pánek.

30

Hron z přímého kopu trefil jen zeď.

29

Hustý déšť kazí kombinační hru, k vidění je tak spíše urputný boj ve středu hřiště.

27

Střelu, kterou vyslal Roman Bala, zachytila domácí obrana. Mírná převaha Olomouce pokračuje.

25

O. Ševčík zkoušel zakončit nůžkami, ale minul branku.

25

V útoku opět hosté, tentokrát rozehrají roh.

23

Olomouckou odpověď zastavil ofsajd.

21

Po rychlém kontru měl dobrou pozici Hron, ale zbytečně hledal spoluhráče a celou akci pokazil.

21

Střelu z větší vzdálenosti v pohodě lapil Ptáček.

18

Zatím čekáme na výraznější šanci, míč mají častěji na kopačkách hosté.

15

Olomouc pohodlně kombinuje, ale výhradně na své polovině.

12

Žlutou kartu za faul na polovině dostal domácí Jan Mandutz.

10

Olomouc už vyrovnala hru a teď se snaží útočit hlavně hosté.

9

Adam Ševčík si zaběhl na přihrávku za obranu, ale pak nedokázal nacentrovat do nebezpečných pozic.

8

Sám faulovaný následně zakončoval, ale pálil hodně vedle.

7

Unikajícího Stříže fauloval Fidler, Olomouc má k dispozici přímý kop z hranice vápna.