Tipsport: 1.62 4.2 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (14:47:58)

90

Bohemians právě vstřelili branku!
Pražský celek si alespoň připisuje čestný úspěch v podobě snižujícího gólu. O jedenáctou vychytanou nulu připravil brankáře Koláře JAKUB KOŠATA.

90

Žlutou kartu viděl Tomáš Egert.

87

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bělíček, přichází Beníšek.

86

Blíží se závěr zápasu a je již jisté, že tři body si z tohoto utkání připíše Liberec.

80

Bohemians zahrávali přímý kop a Jakub Košata orazítkoval břevno liberecké brány!

76

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Káva, přichází Drobílek.

73

A znovu v akci Krivošejev. Tentokrát krásně vystřelil, nicméně balon v brance neskončil.

68

Krivošejev předvedl samostatný únik, ale poté zakončil pouze do brankáře Kováře.

67

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bouška, přichází Vojtěšek.

67

I když klokani byli v úvodu poločasu aktivnější, domácí dvakrát udeřili a je zřejmě rozhodnuto.

61

Liberec právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil DANIEL DYDOWICZ, proměnil a završil tak hattrick.

61

Žlutou kartu navíc viděl Christian Ibeagha.

61

Liberec bude zahrávat pokutový kop!

59

Slovan se dostává do vedení o dvě branky. Káva utekl po pravé straně, následně přihrál na malé vápno DANIELU DYDOWICZOVI, který svým druhým gólem v utkání zvýšil na 2:0.

57

Frimmel v protiútoku Slovanu posunul míč na Ambrože, který zakončil pouze do rukavic Havránka.

55

Klokani jsou ve druhém poločasu zatím aktivnější, ale k nebezpečnému zakončení se nepropracovali.