FC Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc

2:0

konec (0:0)

14.04.2014, 17:00 • Městský stadion v Srbské ulici. • Jan Nečas

Šest kol před koncem slaví Brno velice důležité vítězství a poráží trápící se Olomouc rozdílem dvou branek, tedy 2:0. Nutno podotknout, že Zbrojovka byla po celé utkání lepším týmem a minimálně za výkon z prvního poločasu si určitě tři body zasloužila. Zrekapitulujme autory branek Zavadila a premianta mezi střelci Jana Malíka. Výsledek dnešního utkání znamená, že Brno se posouvá před Olomouc na desáté místo a naopak Hanáci padají na dvanáctou pozici. (18:59:42)

90+9

90+7

Připomeňme, že šlo o teprve čtvrtý start Jana Malíka v mistrovském utkání A – týmu.

90+6

Poslední střídání Brna, odchází Alois Hyčka, hrát bude Milan Lutonský.

90+4

Brno právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné! Ani třicet vteřin pobytu na hřišti a premiérovou brankou v Gambrinus lize se prosazuje JAN MALÍK, po milimetrovém pasu taktéž střídajícího Davida Paška. Tohle si kouč Kotal může dát za rámeček.

90+4

Mladý Jan Malík podpoří svůj mančaft na posledních několik minut, místo mu uvolnil Jiří Skalák.

90+3

Za protesty viděl žlutou kartu střídající David Pašek.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec poločasu devět minut.

89

Další střídání hostí, Nepožitek bude hrát na úkor Schulmeistera.

89

Schuster podcenil souboj s Pospíšilem a i díky němu bude moci Olomouc zahrávat rohový kop.

89

Asi největší šance druhého dějství pro Sigmu Olomouc. Zdánlivě neškodný centr do vápna lehce lízl Pavel Dreksa a Doležal může být hodně rád, že stál přesně tam kde stát měl.

87

Pět minut před koncem se Sigma ještě snaží něco provést s výsledkem, zatím to ale na nějaký obrat nevypadá.

86

Hyčkovu přihrávku na Zavadila zneškodnil Aleš Škerle paží, rozhodčí jeho počínání přehlédl.

84

Ten byl po následném rohu ve skrumáži těl faulován a může si tak na chvíli oddechnout.