Poslední šance Sparty , Klouda míč chytá a je odpískan konec zápasu.

Žlutou kartu dostává Zbrožek (FK Varnsdorf).

85

Žlutou kartu dostává Vokoun (AC Sparta Praha).

85

Sparta mírně tlačí, Klouda vytahuje střelu na rohový kop. Z následné střely jdou domácí do brejku. Za cenu žluté karty hostující Vokoun přerušuje hru.

85

Střídajicí hráč Vomáčka ukázal tvrdost své hlavy a hráč Sparty Vokoun musí být ošetřován.

82

Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Halbich, přichází Prieložný.

82

Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Černý, přichází Vomáčka.

75

Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ruszó, přichází Šťastný.

75

Žlutou kartu dostává Ruszó (FK Varnsdorf).

68

Nebezpečná standardka Sparty, Vondra si staví míč a Klouda bravurním zákrokem míč vyráží.

64

Žlutou kartu dostává Halbich (FK Varnsdorf).

61

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Sulovský.

61

Žlutou kartu dostává Breda (AC Sparta Praha).

59

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Skopec, přichází Kitanovič.

58

Ve vápně se uvolňuje Černý, střelu na vzdálenou tyč vytahuje brankář na roh.

54

David Halbich jde sám na brankáře a zakončuje dělovkou pod břevno.

53

Čurgali vyvezl balón, nachází Macha, který však přestřeluje.

46

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hájek, přichází Surmaj.

46

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Moravec.

46

Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Hrdina, přichází Zavadil.

46

45+1

45

V závěru prvního poločase se domácí "křemen" Zbrožek sráží s hráčem Sparty Miskovičem, ten musí být ošetřen a vypadá to i na střídání.

40

Domácí jsou při chuti. Dvě minuty po brance se v gólové situaci ocitá Halbich, patou však branku míjí.

38

Po ose Halbich- Mach se míč dostává k Čurgalimu, který technickou placírkou vyrovnává.

35

Pěkná kombinace Halbicha s Daníčkem, Daníčková střela olízla bohužel pouze břevno.

33

Po dlouhé době se Sparta dostává k vápnu, Macháč bránu přestřeluje.

30

Domácí se snaží vyrovnat, mají mírný tlak, ale do koncovky se i díky špatnému obutí nedostávají. Trávník je po silných přeháňkách mokrý.

21

A v zápětí využívá rozhozené obrany domácích kapitán Macháč a obrací stav utkání.

20

Rychle rozehraný roh Sparty, který domácí neuhlídali. Hostující Hájek srovnává.

13

13.minuta se stáva osudnou pro Spartu, Halbich křižnou přihrávkou nachází Daníčka a ten prostřeluje hostujícího brankáře.

12

První střela domácích, míč se dostal k Machovi, bohužel mu lehce sjel po kopačce a stav zápasu tak zůstavá stejný.

7

První roh pro Spartu. Skóre se nemění.

7

Záčátek je velmi opatrný z obou stran.

1

-3

Za chvilku se začne. Zatím svítí sluníčko a zápas sledují žáci a dorostenci místního klubu, kteří mají taktickou přípravu s trenéry.
Tým Sparty je na 8.příčce, v posledním kole podlehl Baníku 0:1. Domácí okupují 20.příčku a v posledním kole jen těsně prohráli na půdě Jihlavy 4:3.

FK Varnsdorf: Klouda – Vála, Zbrožek, Čurgali, Ruszó, Šimoník, Černý, Daniček, Filip, Halbich, Mach
náhradnící: Vomáčka, Knížek, Šťastný, Kučera, Prieložný

AC Sparta Praha: Hrdina – Kadlec, Breda, Vokoun, Hovorka, Macháč, Miskovič, Toml, Vondra, Skopec, Hájek
náhradníci: Sulovský, Surmaj, Kitanovič, Moravec, Zavadil

rozhodčí: Berka – Zeman, Růžička
Vítejte ve varnsdorfské Kotlině. Počasí nevypadá ani trochu fotbalově. Střídá se zde slunečné počasí se silným nárazovým větrem, deštěm a kroupami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.