14.04.2014, 17:00 • Městský stadion v Srbské ulici. • Jan Nečas

90+6

Poslední střídání Brna, odchází Alois Hyčka, hrát bude Milan Lutonský.

90+4

Brno právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné! Ani třicet vteřin pobytu na hřišti a premiérovou brankou v Gambrinus lize se prosazuje JAN MALÍK, po milimetrovém pasu taktéž střídajícího Davida Paška. Tohle si kouč Kotal může dát za rámeček.

90+4

Mladý Jan Malík podpoří svůj mančaft na posledních několik minut, místo mu uvolnil Jiří Skalák.

90+3

Za protesty viděl žlutou kartu střídající David Pašek.

89

Další střídání hostí, Nepožitek bude hrát na úkor Schulmeistera.

89

Asi největší šance druhého dějství pro Sigmu Olomouc. Zdánlivě neškodný centr do vápna lehce lízl Pavel Dreksa a Doležal může být hodně rád, že stál přesně tam kde stát měl.

78

A střídají i hosté, Falta nahradí Navrátila.

76

Další střídání, nyní na straně Brna. Hrát bude David Pašek, dohrál Karel Kroupa.

75

A další tutovka pro Zbrojovku – Petr Buchta přiletěl jako vítr do souboje se Zlámalem a u míče byl dřív, přesto se gólmanovi podařilo ošemetnou situaci vyřešit.

75

Za protesty viděl žlutou kartu Adam Varadi.

70

Jak jinak než první ránou kapitána by se měla Zbrojovka v tomto důležitém záchranářském souboji prosadit? PAVEL ZAVADIL překvapil Zlámala střelou přímo do míst kde olomoucký gólman stál, ránu navíc přitlačil k tyči a je to 1:0!

61

Za nedovolený zákrok těsně před pokutovým územím svého týmu viděl žlutou kartu Pavel Dreksa.

52

Velká šance pro Aloise Hyčku, jenž svedl rychlostní souboj se Zlámalem, když šel právě na olomouckého brankáře sám, byl ale o pár vteřin pomalejší, než by si brněnské ochozy přály.

46

V poločase činí hostující kouč jednu personální změnu, Depetris nahradil Rolince.

42

A šance Brna neustávají! Rychlý kontr hráčů v červeném skončil po ose Skalák a Hyčka až u Kroupy, jehož fantastickým zákrokem vymazal Zlámal.

40

Největší příležitost zápasu si Brňané nachystali alespoň prozatím na 40. minutu, dlouhý centr z pravé strany přepustil Kroupa Hyčkovi jenž z bezprostřední blízkosti napálil míč do tyče!

10

A další obrovská šance pro Brno! Střílený centr Pavla Zavadila přizvedl hlavou Petr Buchta a Zlámal měl co dělat, aby stihl včas zareagovat. Skalák pak už obranný val neprostřelil.