3:1

konec (0:0, 1:1, 2:0)

02.08.2013, 18:00 • Easton Aréna Piešťany • Vlado Zimányi sk

59:15

2 min. Lamperier (FRA), hákovanie.

55:40

Tomekovi teraz pomohla obrana, keď mu vypadol puk, brániaci hráči ho ale dokázali dostať do bezpečia.

55:11

Holovič ukázal, že ruky má šikovné a zo stredného pásma sa jednou kľučkou dostal medzi troch Francúzov, z pravého kruhu vystrelil, Ylonen vyrážačkou zachránil.

53:01

2 min. Terrier (FRA), napadnutie.

Piešťanci akoby im enegetický nápoj dal krídla, teraz pritlačili a zahrajú si presilovku. Terrier dovŕšil hattrick sedenia na trestnej a nepáči sa mu to, podozrieva Škadru zo simulovania.

52:04

Piešťany dali gól!
Už sa zdalo, že akcia skončí pekným natlačením Melichárka z ľavej strany cez ruku pred bránu a zákrokom Ylonena, ten však ešte nemal puk pod kontrolou a RENÉ SCHNEIDER dorazil do siete.

50:52

Ej, šťastný gól, puk sa od zadného mantinelu odrazil pred bránku, kde sa dostal na hokejku JAKUBA RUČKAYA, ktorý prekonal prekvapeného brankára Ylonena.

46:46

2 min. Škadra (PIE), napadnutie.

Faul pri čistení priestoru pred domácim gólmanom. V plnom počte sa ozaj nehrá dlho.

45:21

Po parádnej krížnej prihrávke od Drgoňa triafa Melichárek pri ľavej tyčke len bočnú sieť. Diváci už videli gól.

44:06

2 min. Terrier (FRA), faul kolenom.

43:58

V dobrej šanci Ručkay, netrafil pri ľavej tyčke ideálne puk.

40:45

2 min. Bučka (PIE), seknutie.

Sa nám to nejako vylučuje.

39:41

Pekne zakombinovali Lušňák – Mišura a Románek, toho však výborným rozštepom vychytal Ylonen.

38:27

2 min. Rech (FRA), držanie hokejky.

36:09

Ujal sa až pokus PATRIKA LUŠŇÁKA z pravej strany, ktorý prepadol do siete. Piešťany zahrali presilovku o dvoch hráčov tak ako sa má.

36:00

Dve obrovské šance Mišuru z kruhov. ani jedna sa neujala.

35:40

2 min. Dusseau (FRA), podrazenie.

1:11 o dvoch hráčov ak nepadne gól.

34:51

2 min. Terrier (FRA), narazenie na mantinel.

33:10

2 min. Cuník (PIE), nedovolené bránenie.

31:46

Dve výborné šance hostí, najprv tyčka a potom Drgoňov odpal z bránkoviska zachránili domácich od gólu.

30:35

2 min. Merel (PIE), hákovanie.

25:56

2 min. Ručkay (PIE), vysoká hokejka.

24:45

Francúzsko dalo gól!
Teraz to ale hosťom vyšlo. Po buly doputoval puk na modrú, kde moc nešpekuloval KÉVIN DUSSEAU a príklepom dáva gól. Puk sa odrazil od brvna tuším aj.

21:28

Prvá gólová šanca Francúzov. Lamperier si pekne nakorčuľoval do pásma z pravej strany, spravil kľučku na stred a z kruhov švihom skúšal pomedzi Tomekove nohy. Ten stihol včas zasiahnuť.

17:45

2 min. Chakiachvili (FRA), hákovanie.

Chvíľu predtým sa po Škadrovom nahodení mohol presadiť Schneider, ale neodrazilo sa mu až tak ako by potreboval.

12:25

2 min. Faure (FRA), hákovanie.

Václav bol ale faulovaný a nasleduje presilovka.

12:20

Stupka sám na bránu, bekendový blafák trochu dlhý.

09:34

2 min. Filip (PIE), podrazenie.

Domáci kapitán mal dobré striedanie, zakončil ho však faulom.

06:38

2 min. Bučka (PIE), držanie.

01:07

2 min. Bedin (FRA), napadnutie.

3:1

Branky a nahrávky: 37. Lušňák (Brňák), 51. Ručkay (Stupka), 53. Schneider (Melichárek) – 25. Dusseau (Claireaux, Arrossamena)

ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Drgoň, Filip (C), Saliji, Nemec, Melichárek – Brňák, Škadra, Lušňák, Mišura, Románek – Cuník, Biro, Ručkay, Holovič, Stupka – Bučka, Hrudík, Šišovský, Mertel, Schneider

Francie: Ylonen – Dusseau, Moisand, Terrier, Ritz, Gaborit – Baazzi, Llorca, Guttierez, Lamperier, Rech – Faure, Chakiachvili, Bedin, Claireaux, Arrossemena – Doyle, Thillet

Rozhodčí: Lokšík – Šefčík, Výleta