konec (0:0, 1:0, 2:2)

02.08.2013, 17:00 • Pajulahti • Ondřej Kalát (@OndrejKalat)

Tipsport: 2.25 4.2 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z Pajulahti vše. Děkujeme za pozornost a přejeme přímený zbytek dne. (19:11:28)
Závěrečné dějství přineslo čtyři branky. Čerepovec od druhé třetiny tahal za delší konec provazu a těsné vedení nakonec ubránil. Lvům nepomohl ani závěrečný tlak a v prvním zápase si tedy připisuje prohru se Severstalem v poměru 2:3.

60:00

59:44

Čerepovec si bere oddechový čas. Vhazuje se ve středním pásmu.

59:22

Lev se pokouší o hru bez brankáře.

58:50

Lev Praha právě vstřelil branku!
Krásná kombinace tik-tak-toe znamená snížení na rozdíl jediné branky. Danielsson našel po Ševcově přihrávce ERIKA CHRISTENSENA, který střelou do prázdné branky koriguje na 2:3.

58:35

A je tu další šance Lva na snížení. Vikharev je vyloučen za hrubost. Kouč Sýkora si bere oddechový čas a snaží se vymyslet závěrečný tlak.

57:40

Thörberg využil volného prostoru v brankovišti Štěpánka a snažil se puk natlačit pod horní tyčku, Štěpánek ovšem skvěle zasáhl vyrážečkou.

56:22

Nakládal se dostal ke třem střelám od modré čáry, ale všechny zablokovala obrana Severstalu.

55:30

Lvi kombinují a kombinují, ale nemůžou se dostat do zakončení.

54:40

A je tu další vyloučení Čerepovce. Stasenko zvedl puk z ledu rukavicí a je po právu potrestán.

54:29

Dvojnásobné vyloučení Severstalu. Klimenko nejprve podrazil Novotného a poté udeřil Mikuše do tváře. Lev si zahraje dvě minuty 5 na 3.

53:25

Mikuš se pokusil překvapivě zasunout puk zpoza branky, ale rozvlnil pouze boční síť.

52:22

Christensen ztratil puk u pravého mantinelu a šance na snížení v této přesilovce jsou pryč.

51:35

Pěkná přesilovková kombinace třetí formace končí prudkou ranou Ševce. Štěpánkova lapačka byla opět ve střehu.

50:50

Na druhé straně už ale rozhodčí vylučovat musí. Azevedo podražen, dvě minuty si odsedí Buchnevich.

49:50

Klimenko se dostal za obranu a řítil se sám na Engrna, na poslední chvíli ho odzbrojil Nakládal, Čerepovec se sice vzteká, ale faul to nebyl.

48:18

Čerepovec se opět dostává do dvoubrankového vedení!
PAKHRUDIN GIMBATOV šikovně tečoval střelu Kavyrshina. Engren neměl nárok. Asistence: Jevgenij Kavyrshin.

47:12

Výbornou práci na konci oslabení odvedl Birner, který sám ušetřil snad půl minuty.

3:2

Branky a nahrávky: 28. Antipov (Buchnevich, Vikharev), 41. Videll (Berdnikov), 49. Gimbatov (Kavyrshin) – 45. Kubalík (Ramstedt), 59. Christensen (Danielsson, Ševc)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Peretiagin) – Kalashnikov, Stasenko, Andersen, Shinin (A), Sakharusov, Serkin, Popov – Kazakovtcev, Videll, Gimbatov, Antipov, Fedoseev, Solyarov (C), Berdnikov, Kavirshin, Klimenko, Buchnevich, Dedunov, Vikharev, Monakhov, Zemchenko.

Lev Praha: Engren (Lukáš) – Jaakola, Porseland, Ševc, Němec (C), Mikuš, Oystrick (A), Nakládal, Krejčík – Novotný, Azevedo, Ridderwall – Thörnberg, Christensen, Danielsson – Birner (A), Cingel, Řepík – Kubalík, Tatíček, Ramstedt.