ŠK SFM Senec – Partizán Bardejov

2:1

konec (0:0)

29.06.2013, 17:00 • Info o změnách stavu (Filip Kubaliak, Dávid Švec) sk

Skončil sa finálový zápas 33.ročníka Memoriálu Š.Hronca. Víťazom sa stalo mužstvo ŠK SFM Senec, ktoré vo finále porazilo Partizán Bardejov 2:1. Z postu komentátorov sa s vami lúčia Filip Kubaliak a Dávid Švec. Ďakujeme za vašu celodennú pozornosť a prajeme príjemný zvyšok víkendu. (18:31:33)

85

Senec dal gól!
Senec napokon otáča výsledok zápasu, strelcom druhého gólu tímu od Slnečných jazier je OROLÍN.

70

Krátko po vedúcom góle Bardejova vyrovnáva v drese Senca UJČÍK.

68

Bardejov dal gól! Bardejov nakláňa misky váh na svoju stranu, v 68.minúte otvára skóre stretnutia ANDRIČ.

65

V druhom polčase hráme rovnako bez gólov, oba tímy si dávajú v obrane veľký pozor.

46

Začal druhý polčas.
Po prvom polčase finálového zápasu Senec vs. Bardejov je stav 0:0. Druhý polčas sa začne približne 17:45.

Prvý polčas skončil.

25

Finálový zápas sa stále hrá za stavu 0:0.

1

Stretnutie práve začalo.
Príjemný letný podvečer, hlásime sa vám z fináloveho zápasu Memoriálu Š. Hronca, v ktorom proti sebe nastúpi SFM Senec a Partizán Bardejov. Zápas sa začína o 17:00 a k jeho sledovaniu vás pozýva dvojica komentátorov Filip Kubaliak a Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.