Partizán Bardejov – MŠK Rimavská Sobota

5:1

konec (2:1)

29.06.2013, 11:00 • Info o změnách stavu (Filip Kubaliak, Dávid Švec) sk

Vážení športoví priatelia, skončil sa i druhý dnešný zápas Memoriálu Š. Hronca, v ktorom Bardejov porazil Rimavskú Sobotu vysoko 5:1 a stáva sa tak druhým finalistom. Nás čaká o 15:00 zápas o tretie miesto, v ktorom sa stretne MŠK Rimavská Sobota s Baníkom Ružiná a vo finále o 17:00 proti seba nastúpi Partizán Bardejov a ŠK SFM Senec. K sledovaniu oboch zápasov vás z postu komentátorov pozývajú Dávid Švec a Filip Kubaliak. (12:48:02)

74

Bardejov dal gól! Bardejov strieľa i piaty gól, ktorého autorom je CUPRIŠIN.

57

Bardejov dal gól! Bardejov strieľa štvrtý gól v dnešnom stretnutí, úspešným strelcom je VLADISLAV PALŠA.

51

Bardejov dal gól! Bardejov zvyšuje svoje vedenie na 3:1, keď nariadenú penaltu premieňa LUKÁŠ ZÁPOTOKA.

46

Začal druhý polčas.
Skončil sa prvý polčas druhého dnešného zápasu na Memoriále Š.Hronca. Bardejov má zatiaľ nakročené do finále, pretože vedie nad Rimavskou Sobotu 2:1. Druhý polčas sa začne približne o 12:05.

Prvý polčas skončil.

34

Bardejov dal gól! Bardejov znovu nakláňa misky váh na svoju stranu, LUKÁŠ ZÁPOTOKA strieľa gól na 2:1 pre Bardejov.

27

Rimavská Sobota dala gól!
Rimavská Sobota vyrovnáva stav zápasu na 1:1, strelcom gólu je SIHELSKÝ.

14

Bardejov dal gól! Bardejov otvára skóre stretnutia, autorom gólu je ANDRIČ.

1

Stretnutie práve začalo.
Príjemný dobrý deň, vážení športový priatelia, vítame vás pri sledovaní druhého dnešného zápasu Memoriálu Š.Hronca, v ktorom sa stretnú tímy Bardejova a Rimavskej Soboty. V prvom dnešnom zápase porazil Senec Ružinú 4:1. Zápas Bardejov – Rimavská Sobota sa začne už o pár minút, z miest komentátorov vás ho pozývajú sledovať Filip Kubaliak a Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 11:00.