konec (1:0)

29.06.2013, 17:00 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa, Turecko • Martin Dvořák

Tipsport: 1.14 7.5 21.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:49:43)
Chorvaté zvládli dnešní utkání a zvítězili nad Novým Zélandem 2:1. Za poražené snížil ve druhém poločas Fenton, který proměnil pokutový kop a pro Nový Zéland tak zaznamenal premiérový gól na mistrovství světa. Chorvatsko si díky dnešní výhře a díky výsledku souběžně hraného utkání mezi Uzbekistánem a Uruguayí zajistili vítězství ve skupině a do osmifinále tak postupují z prvního místa.

90+3

Jeden z posledních útočných pokusů Nového Zélandu končí nepovedenou přihrávkou Higginse, i když Novozélanďané signalizují hraní rukou. Rozhodčí je ale jiného názoru.

90+2

Gulley ztrácí míč na polovině soupeře, ale přesto má Nový Zéland k dispozici autové vhazování.

90+1

Ano, ještě se bude hrát tři minuty, Chorvatsko nyní podniká jeden rychlý protiútok za druhým, obrana Nového Zélandu je rozevřená.

90

Probíhá poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí ale rozhodně bude nastavovat, vzhledem k množství přerušení ve druhém poločase.

89

Perica dostává žlutou kartu za faul na polovině soupeře, zbytečná karta.

88

Před Milošem musí zasahovat Crocombe, zvládl to a rozehrává.

87

Fenton vysílá na pravé straně sprintujícího Rouxe, ale ten ztrácí míč.

86

Crocombe si nyní "pohrál" s nervy svých spoluhráčů, nakonec svůj odkop mimo pokutové území zvládl.

85

Miličević rozehrává z pravé strany, bez ohrožení brány Nového Zélandu.

85

Na druhé straně Arms odvrací nebezpečí odkopem na roh.

84

Nový Zéland právě vstřelil branku!
LOUIS FERENC PUSKAS FENTON dává z pokutového kopu první gól Nového Zélandu nejen v dnešním utkání, ale na celém šampionátu!