konec (1:0)

28.06.2013, 18:00 • Tréninkový areál v Luční • Lukáš Kratochvíl (@LukasKratoch)

Tipsport: 1.25 5.5 7.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Loučím se s vámi z Plzně a při sledování fotbalových onlajnů se těším na počtenou. (19:47:29)
Rozhodčí bez nastavení ukončuje zápas, ve kterém Viktoria vyhrála 2:1. Domácí šli v první půli do vedení, když nevyužili spoustu šancí a prosadil se jen Darida, hosté ale ve druhé půli vyrovnali a dlouho sahali po cenné remíze. Nakonec se ale dokázal po efektní kombinaci prosadit mladý Krmenčík a rozhodl tak o výhře českého mistra nad druholigovým celkem.

89

Veselinović nevyřešil protiútok ideálně, chtěl přelobovat gólmana Krbečka, ale i když by míč do branky zamířil, Krbečka nepřekvapil.

89

Hra je v posledních minutách hodně kouskovaná, u míče jsou ale domácí a kontrolují vývoj zápasu.

87

Končal hledal Horu vysokým centrem, ale míč poslal za čáru za brankou.

86

Veselinović byl faulován, a i když to vypadalo nebezpečně, tak už je zpět na nohou a pokračuje.

84

Postupná kombinace Plzně neslavila velký úspěch, ale viktoriáni se dostali rychle zpět k míči.

82

Hora hraje velice dobře a teď ke svému výkonu přidal exkluzivní nahrávku přes celé hřiště na Končala, ten sice musel míč zpracovat v nelehké pozici, ale dostal se až k nahrávce do vápna.

80

Hora mohl dát nádherný gól! Rajtoral u vlastní branky získal balón a nahrál Horovi, který přeběhl přes celé hřiště, pustil se mezi tři obránce, přehodil si míč na levou nohu a střílel, balón ale zamířil těsně vedle levé tyčky Krbečkovi branky!

79

Končal byl na levém beku v pohotovosti, ale s přehledem vyřešil útok hostí.

78

Rajtoral ztratil při snaze o založení akce balón, ale hosté se nikam neženou.

75

Plzeň právě vstřelila branku!
Nádherná kombinace červenomodrých končí vedoucí brankou KRMENČÍKA! Veselinović narazil Krmenčíkovi, který si rychle vyměnil balón s Teclem, a pod Krbečkem chladnokrevně zakončil!

75

Pravá strana Viktorie je hodně aktivní, Hora se sice nedostal k zakončení, ale vybojoval aspoň autové vhazování.

73

Hosté se dostali k dobré šanci. Po standardní situace z pravé strany se dostal jeden ze sokolovských hráčů k hlavičce uvnitř šestnáctky, ale nedal své střele dostatečnou razanci a Kozáčik s přehledem chytá.

72

Hosté se teď o něco víc snaží tlačit do útoku, ale moc se jim nedaří přechod do útočné fáze.

71

Po rohovém kopu se Baník dostal k rychlému protiútoku, dobře se ale vrátil Končal a na poslední chvíli akci zastavil.

69

Centr z pravé strany prošel celým vápnem hostů a dostal se až ke Končalovi, ten ale střílel hodně z úhlu a nechal vyniknout Krbečka.