konec (0:0)

28.06.2013, 17:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu (Trabzon) • MCh

Tipsport: 3.37 3.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hezký zbytek pátečního večera a u dalších sportovních přenosů na shledanou. (19:23:36)
Zápas mezi Řeckem a Paraguay skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Za Řeky otevřel v 68. minutě skóre Diamantakos. Za Paraguay vyrovnal za 5 minut Montenegro. O tom kdo zvítězí ve skupině D, budu muset rozhodnout až los, neboť bodový zisk, skoŕe a skóre ze vzájemného zápasu je 1:1.

90+3

90+2

V závěru se nám hraje převážně ve středu hřiště. Oba celky to zkouší, ale zatím se nedokážou prosadit.

90+1

Stafylidis zkoušel centrovat do pokutového území Paraguaye, ale našel pouze Morela.

90

Hlavní rozhodčí nastaví v 2.poločase 3 minuty.

89

Paraguay si pomohla útočným faulem a přišla o míč.

87

Balbuena si počínal nedovoleně u rohového praporku na pravé straně hřiště. Bude z toho standardní situace pro Řeky, tzv. "zkrácený roh".

85

Řekové to zkouší stále kombinační hrou se dostat do dobré střelecké pozice, ale zatím se jim to nedaří.

84

Kolovos kroutil balón na zadní tyč, ale nakonec šel asi metr vedle branky Morela.

83

Hráči Paraguaye si pomohli nedovoleně na levé straně pokutového území. Bude z toho standardní situace z hranice vápna.

82

Řekové ale nic nepřipouští náhodě, jsou stále mírně aktivnější.

81

Aktuální výsledek 1:1 mezi dnešními soupeři znamená docela zajímavé rozuzlení určující vítěze této skupiny. V případě, že to tak skončí rozhoduje podle pravidel FIFA až 7 kriterium – LOS.

80

Centr do pokutového území našel úplně volného Diamantakose, který ovšem netrefil míč vůbec dobře.

78

Gianniotas se zkoušel prosadit v pokutovém území, ovšem neuspěl, protože upadl. Zkoušel si vymodlit pokutový kop, ale rozhodčí to viděl z blízka a nepíská.

77

Nepřesnou přihrávkou ovšem Řekové přišli o míč.

77

Paraguay ani z tohoto rohu nic nezískala, naopak Řekové to zkouší do rychlého protiútoku.