28.06.2013, 17:00 • Kamil Ocak Stadyumu • Kateřina Kovářová

Tipsport: 3.5 3.5 2.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely celkem: 23 – 21
Střely na branku: 12 – 16
Rohové kopy: 8 – 7
Žluté karty: 3 – 1
Máme za sebou dnešní zápas. Ten jasně ovládli hráči Mexika a zaslouženě si připisují 3 body do své tabulky. Hráči Mali hráli dnes pohledný fotbal, bohužel si nevytvořili větší šance, což dnes bylo také osudným.

90+2

Zápas se už pouze dohrává a každou chvíli hlavní rozhodčí zápas ukončí.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90

Ten rozehráli na krátko, což jim vyhovuje a míč drží daleko od své branky.

89

Hráči Mexika budou zahrávat volný přímý kop.

86

Mexiko právě vstřelilo branku!
UVALDO LUNA se prosazuje! Ten šel sám na brankáře a s velikým štěstím ho také překonal.

85

Nyní šance na straně Mali. Do ní se dostal Niane. Jeho střela ale mířila vysoko nad branku.

84

Nyní v šanci Morales zakopl o míč.

83

Další šance Mexika. Dnes to vypadá před brankou Mali jako na střelnici. Hráči Mexika ale většinou střílí "prázdnými" jako i v tomto případě.

82

Do zakončení se dostal Niane. Jeho střela ale byla spíš takový malý propagační pokus bez razance.

81

To snad není možné proboha! Morales se opět nacházel ve velké šanci, trefil ale opět pouze dnes skvěle chytajícího Bertheo.

80

Nimaga se nacházel v ofsajdu.

78

Rohový kop pro hráče Mexika, kteří teď doslova obranu Mali drtí.

76

A další šance Mexika. A opět skvěle zasáhl proti střele Moralese Berthe. Ten by dnes měl dostat už i nějaké ocenění, takový skvělý brankářský "den" jsem dlouho neviděl.

76

Morales teď je o chlup nedosáhl na míč ve vápně. Kdyby na něj dosáhl, střílel by do prázdné branky.

74

Panečku to je fotbal. Nahoru, dolů.

73

Další obrovská šance Mexika! Tu zahodil Morales, který hlavičkoval do odkryté branky – Přestřelil.

72

Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Bueno, přichází Luna.

71

Další velká šance Mexika z brejku a další skvělý zákrok Bertheo! Ten nějak zázračně vychytal Buena.

69

Nedáš = Dostaneš. Do rychlé brejku se dostal JESUS ESCOBOZA, který svou střelou lišácky překonal brankáře.

69

To snad není možné co teď Nimaga zahodil! Stál sám před prázdnou brankou, míč jen tak nakopl do odkryté branky, tam se ale nakonec zázračně objevil Sanchez, který míč nějak velmi šťastně vyrazil.

69

Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází López, přichází Zamorano.

68

Velká šance Mexika! Skvělý centr dostal Morales. Jeho hlavičku ale opět skvěle vyrazil Berthe!

67

No bude to ještě velmi zajímavý závěr zápasu. Oba týmy se snaží vstřelit gól a mají velké nasazení.

66

První žlutou kartu Mexika vyfasoval Escoboza.

65

Hráči Mali si nyní vytvářejí slušný tlak.

64

Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Corona, přichází Morales.

63

Mali právě vstřelilo branku!
Přeci jen se dočkávají hráči Mali gólu. K odraženému míči se dostal SAMBA DIALLO, který svou střelou k levé tyči skóruje!

61

Hlavnímu trenérovi Mali se hra jeho svěřenců už dosti přestává líbit. Jeho černá pleť je nyní rudá.

60

Z volného přímého kopu střílel Mariko. Jeho celkem lehkou střelu vyrazil Sanchez.

59

Centr z volného přímého kopu mířil na prvního stojícího obránce, který neměl žádný problém míč odkopnout do bezpečí.

58

Rohový kop pro hráče Mali.

56

Hráči Mali by měli zpřesnit své přihrávky, protože to co teď předvádějí, je strašné.

54

Nyní ale ukázal Berthe svůj potenciál! Po centru z lajny hlavičkoval Corona. Jeho hlavičku mířící pod břevno ale bravůrním zákrokem vyrazil Berthe.

53

Centr z volného přímo kopu velice zvláštním vyběhnutím vyboxoval Berthe.

52

Mariko fauloval Abellu. Hráči Mexika budou zahrávat volný přímý kop.

51

Hráči Mali dávají vše do útoku a snaží se vstřelit gól, který by jim v této situace zajisté dosti pomohl. Nesmí ale zapomínat i na zadní vrátka, čehož by mohli využít rychlí hráči Mexika.

49

Veliká šance Mexika! Do otevřené obrany dostal pas Diarra, který běžel sám z půlky na Bertheo. Ten nakonec dobře zmenšil střelecký úhel a střelu Diarry chytil.

49

Nyní jsou u míče hráče Mali, kteří kombinují již poněkud dlouhou dobu.

47

Corona se opět snažil hned ze začátku prvního poločasu překvapit obranu a probít se až k bráně. Nakonec mu v tom ale zabránil jeden z obránců Mali.

46

Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází T. Keita, přichází A. Traore.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten ze začátku ovládli Mexičané dvěma rychlými góly, na to do konce poločasu hráči Mali nedokázali odpovědět, a tak nám ukazatel skóre po první poločase ukazuje stav 0-2. Druhý poločas začne zhruba v 18:06

45+3

Hra již pokračuje. Každou chvíli ale hlavní rozhodčí první poločas ukončí.

45+2

Nakonec je Hernandez odnášen na nosítkách. Do prvního poločasu již nezasáhne, uvidíme, jestli zasáhne do poločasu druhého.

45+1

Stále je hra přerušena. Jeden ze zdravotníků Mexika ale na lavičku ukazuje, že Hernandez nejspíše bude ve hře pokračovat.

45

Hra je přerušena. Po střetu s vlastním brankářem leží na hřišti Hernandez.

44

Kombinaci Mexika přerušil skvělým "tělem" jeden z obránců Mali a míč nechal dojít až za pomezní čáru. Hra bude pokračovat odkopem od branky.

42

Hráči Mali dnes nehrají vůbec špatně. Hrají bohužel velmi naivně a jejich akce většinou ztroskotají, když chce hráč přejít přímo přes obránce.

41

Po jednom z centrů do vápna se hra přerušila pro údajný ofsajd jednoho z mexických hráčů.

40

I tento rohový kop byl neúspěšný. Na druhé straně se dostal ke střele dnes velmi aktivní Corona. Branku ale svou technickou střelou opět minul.

39

Centr z rohového kopu odvrátil na další rohový kop jeden z mexických obránců.

38

Hráči Mali vybojovali rohový kop.

36

Teď se mazácky pokoušel přehodit brankáře Mexika z velké vzdálenosti Diallo. Na jeho pokus si ale Sanchez zkušeně počíhal a míč bez problémů chytil.

34

Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Traore, přichází Sissoko.

33

Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází O. Keita, přichází I. Diarra.

33

Ke střele se dostal López. Jeho střela ale minula branku o značný kus.

31

Nyní může být Diarra jenom rád, že jeho zákrok neocenil hlavní rozhodčí žlutou kartou. Byla by to totiž jeho druhá žlutá karta v dnešním zápase, a tak by musel odejít do sprch.

29

Ke střele ve středu hřiště se dostal Mariko. Ten ale bránu minul.

28

Další centr do vápna Mali. Nyní mířil na dva volné útočníky Mexika. Nakonec ale skvělým přečtením hry a vyboxováním dobrou šanci Mexika zhatil brankář.

26

Bueno centroval do vápna. Na jeho míč ale López nedosáhl, a tak se míče zhostili hráči Mali.

25

Velice tvrdý zákrok ve středu hřiště. Za něj vyfasoval kapitán Mali Diarra žlutou kartu.

24

Nyní opět hráči rozehrávali volný přímý kop. Centr z něj dobře vyboxoval do bezpečí Sanchez.

23

Ten rozehráli hráči Mali na krátko a kombinovali. Na konci kombinace zakončoval Diallo. Jeho střela minula branku.

22

Diallo byl faulován. Hráči Mali rozehrají volný kop.

21

Tak teď měli hráči Mali veliké štěstí. Střela Abelly se odrazila od jednoho z obránců a jen o pár čísel minula branku.

20

Corona teď dostal skvělý míč. Zbytečně ale akci zpomalil, a tak z této akce vůbec nic nebylo.

19

Diallo se postavil k volnému přímému kopu. Jeho střela mířila vysoko nad mexickou branku.

18

Po faulu na Nianeho budou hráči Mali zahrávat volný přímý kop.

17

K odraženému míči se dostal Nimaga. Ten vyslal střelu na mexickou branku. Střela ale mířila pouze míst, kde stál připraven brankář.

16

Centr z volného přímého volného kopu nikoho nenašel a putoval až do zámezí.

15

A máme tady další žlutou kartu. Tu vyfasoval Nimaga.

13

Další gól! Na centr z volného přímého kopu nejvýše vyskočil JESUS CORONA, který svou hlavičkou skóruje!

12

A máme tady první kartu dnešního zápasu. Tu vyfasoval Ousmanie Keita za faul.

12

Zatím jsme svědky spíše takové nakopávané. Hráči obou týmu se snaží dostat do velké šance pomocí dlouhý centrů za obranu, což se jim většinou nedaří.

10

Tuto kombinaci zakončil střelou Mariko. Jeho střela šla ale totálně mimo branku.

10

U míče jsou hráči Mali, kteří zatím drží míč na své útočné polovině.

9

Veliká šance Mexika! Ke střele se dostal Corona. Jeho střelu vytáhl na rohový kop s obtížemi Berthe.

9

Corona se po skvělém pasu probíjel do vápna. Přešel přes jednoho hráče, druhý obránce byl již připraven a míč odkopl do zámezí.

7

Hráči Mexika ihned po převzetí míče sportovně darovali míč hráčům Mali.

6

Po souboji leží na hřišti Marin. Nevypadá to na nic vážného.

6

Na centr z rohového kopu vyskočil nejvýše Diallo. Jeho hlavička ale mířila vysoko nad Sanchezovu branku.

5

Nakonec vybojovali rohový kop (Mali).

4

Tak to byla celkem sprcha pro hráče Mali. Ti se nyní snaží kombinací dostat před šestnáctku Mexika.

2

Veliká chyba brankáře Mali! Ten svým odkopem trefil prvního stojícího hráče Mexika, přesněji MARCA BUENA, který se skórováním do odkryté branky neměl žádný problém.

1

Úvodní rozehrávky prvního poločasu se ujali hráči Mexika hrající v zelených dresech.

1

- 2

Nyní si podávají ruce kapitáni obou národních týmů. Následovat bude los o míč.

- 8

Oba národní týmy nastoupili na hrací plochu. Nyní zazní hymny obou zemí.

Mali: Berthe – Traore, Diarra, O. Keita, Samake – Nimaga, Mariko, Traoré, Diallo, Niane – T. Keita.

Mexiko: Sanchez – Hernandez, Fuentes, Marin, Abella – Corona, Espericueta, López, Escoboza, Van Rankin – Bueno.

Rozhodčí: Çakιr – Duran, Ongun.
Dnešní zápas se odehraje na Kamil Ocak Stadyumu, který se nachází ve městě Gaziantep. Tento stadion má kapacitu 16 981 diváků.
Hlavní rozhodčí dnešního zápasu je Cüneyt Çakιr. Jeho asistenty na čarách jsou Bahattin Duran a Tarik Ongun.
Mexiko

Mexiko prohrálo zatím oba dva zápasy na MS do 20 let. První proti Řecku a v druhém zápase podlehli Paraguay. Nachází se na posledním místě ve skupině "D".

Mali

Mali se zatím podařilo vybojovat dva body ze dvou zápasů. První remízu uhráli proti Paraguay a druhou proti Řecku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.