konec (0:0)

28.06.2013, 17:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu (Trabzon) • MCh

Tipsport: 3.37 3.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hezký zbytek pátečního večera a u dalších sportovních přenosů na shledanou. (19:23:36)
Zápas mezi Řeckem a Paraguay skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Za Řeky otevřel v 68. minutě skóre Diamantakos. Za Paraguay vyrovnal za 5 minut Montenegro. O tom kdo zvítězí ve skupině D, budu muset rozhodnout až los, neboť bodový zisk, skoŕe a skóre ze vzájemného zápasu je 1:1.

90+3

90+2

V závěru se nám hraje převážně ve středu hřiště. Oba celky to zkouší, ale zatím se nedokážou prosadit.

90+1

Stafylidis zkoušel centrovat do pokutového území Paraguaye, ale našel pouze Morela.

90

Hlavní rozhodčí nastaví v 2.poločase 3 minuty.

89

Paraguay si pomohla útočným faulem a přišla o míč.

87

Balbuena si počínal nedovoleně u rohového praporku na pravé straně hřiště. Bude z toho standardní situace pro Řeky, tzv. "zkrácený roh".

85

Řekové to zkouší stále kombinační hrou se dostat do dobré střelecké pozice, ale zatím se jim to nedaří.

84

Kolovos kroutil balón na zadní tyč, ale nakonec šel asi metr vedle branky Morela.

83

Hráči Paraguaye si pomohli nedovoleně na levé straně pokutového území. Bude z toho standardní situace z hranice vápna.

82

Řekové ale nic nepřipouští náhodě, jsou stále mírně aktivnější.

81

Aktuální výsledek 1:1 mezi dnešními soupeři znamená docela zajímavé rozuzlení určující vítěze této skupiny. V případě, že to tak skončí rozhoduje podle pravidel FIFA až 7 kriterium – LOS.

80

Centr do pokutového území našel úplně volného Diamantakose, který ovšem netrefil míč vůbec dobře.

78

Gianniotas se zkoušel prosadit v pokutovém území, ovšem neuspěl, protože upadl. Zkoušel si vymodlit pokutový kop, ale rozhodčí to viděl z blízka a nepíská.

77

Nepřesnou přihrávkou ovšem Řekové přišli o míč.

77

Paraguay ani z tohoto rohu nic nezískala, naopak Řekové to zkouší do rychlého protiútoku.

76

Paraguay bude zahrávat rohový kop.

74

Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Ramírez, přichází Correa.

73

Paraguay právě vstřelila branku!
Hráči Paraguaye z ničeho nic vyrovnávají. MONTENEGRO se dokázal dobře uvolnit na hranici pokutového území a střelou z výskoku překonal i Kapina.

73

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Bouchalakis, přichází Pelkaz.

72

Z rohového kopu hráči Paraguaye nic nevytěžili.

71

Hráči Paraguaye trefují pouze zeď, od které se míč odvrací na rohový kop.

71

Řekové si na druhé straně počínali nedovoleně. Paraguay bude zahrávat standardní situaci z 25m.

70

Kolovos to zkoušel z dálky, ale střílel nepřesně.

68

Řecko právě vstřelilo branku!
Stafylidis rozehrál standardní situaci centrem do pokutového území. Míč se dostal přímo na hlavu DIAMANTAKOSE, který hlavičkou uklízí míč do branky Paraguaye.

62

Řekové to zkouší opět kombinační hrou, ale musí to zkoušet z vlastní poloviny.

60

Řekové střídají. Odchází Lykogiannis nahradí ho Gianniotas

59

Ruka Řeků zastavuje kombinační akci Řeků.

57

Hráči Paraguaye střídají, ze hřiště odchází Sanabria a nahradí ho Gimenez.

55

Řekové trefili ošem zeď Paraguaye.

54

Hráči Paraguaye si pomohli faulem. Bude z toho standardní situace z 25m.

52

Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště. Oba celky to zkouší kombinační hrou, ale nepřesné přihrávky na obou stranách ukončují všechny pokusy o zakončení.

50

Pokus o centr do pokutového území Paraguaye vystihl Morel a vyráží výskokem do bezpečí.

49

Řekové jsou nyní aktivnější, zkouší se dostat dopředu a do zakončení kombinační hrou. Zatím se jim to ovšem nedaří, neboť hráči Paraguaye dobře brání.

48

Fourlanos se zkoušel prosadit přes obránce Paraguaye, ale neuspěl a přišel o míč. Následně si Řekové pomohli faulem. Paraguay bude rozehrávat od vlastního pokutového území.

47

Začátek druhého poločasu přinesl zatím sérii nepřesných přihrávek na obou stranách.

46

Paraguay střídá. Ze hřiště odešel Gonzales a nahradil ho Montenegro.

46

Skončil nám první poločas utkání mezi Řeckem a Paraguay. Zatím diváci žádnou branku neviděli. Sledujeme zatím vyrovnaný zápas. Řekové budou chtít jistě zužitkovat přesilovou hru, neboť Paraguay hraje od 24 minutu o 10 hračích, neboť po dvou žlutých kartách byl vyloučen Gomez.

45+1

45

Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase 1 minutu.

45

A další pokus Řeků z dálky. Stafylidis trefuje tyč!

44

González zahrál rukou. Řekové budou zahrávat rohový kop.

44

U míče jsou hráči Paraguaye, a nikam nespěchají a dohrávají poločas.

43

Z rohového kopu Řekové nic nevytěžili.

42

Bouchalakis to zkoušel z dálky z 30m, ale brankáře Morela nepřekvapil. Morel jeho střelu vyrazil na rohový kop.

40

Bougaidis rozehrál standardní situaci centrem do pokutového území, ovšem centr nikoho nenašel a končí v zázemí.

39

Hráči Paraguaye si pomohli faulem, bude z toho standardní situace pro Řeky z dobré vzdálenosti.

38

Gonzáles se dobře uvolnil, ale v rozhodujícím okamžiku upadl. Byl tam kontakt ze soupeřem, ale rozhodčí nepíská.

36

Řekové střídají. Ze hřiště odešel otřesený po předcházejícím zákroku Triantafyllopoulos a nahradil ho Bougaidis.

34

Centr do pokutového území Paraguaye končí až u Morela.

33

Lykogiannis se zkoušel uvolnit na levé straně, ale míč mu utekl do zázemí.

32

Hráči Paraguaye dobře napadají a tak musí Řekové začít až z vlastní poloviny.

32

U míče jsou nyní Řekové, a zkouší se dostat dopředu kombinační hrou.

30

Hra pokračuje.

28

Triantafyllopoulos je otřesen a leží na zemi. Rozhodčí přerušuje hru a povoluje ošetření.

28

Hráči Paraguaye rozehrávali standardní situaci, ale trefili pouze Triantafyllopoulose.

27

Na druhé straně si pomohli hráči Paraguaye útočným faulem a přišli o míč.

26

Stafylidis to zkusil z dálky přímo, ale jeho střelu brankář Morel vystihl a vyráží do bezpečí.

26

Bude z toho standardní situace z nebezpečné vzdálenosti.

24

Gomez si pomohl opět nedovoleně a rozhodčí mu ukazuje druhou žlutou kartu a následně červenou.

23

Konstantinidis se dobře uvolnil na pravé straně, ovšem jeho centr už nebyl tak přesný.

21

Řekové jsou stále aktivnější, ale hráči Paraguaye výborně brání a nepouští je do vážnějšího ohrožení vlastní branky.

19

Řekové ovšem standardní situaci rozehráli nepřesně a míč končí v zázemí.

17

Hráči Paraguaye si pomohli šlapákem vůči soupeři přímo před rozhodčím. Bude z toho zajímavá standardní situace z levé strany, asi z 20m.

16

Řekové si pomohli faulem u středové čáry a přišli o míč.

15

Lykogiannis to zkoušel střelou z levé strany pokutového území, ale branku netrefil.

13

Gomez se dobře uvolnil v pokutovém území, ale trefuje pouze Morela.

11

Gomez si pomohl útočným faulem a uviděl od rozhodčího žlutou kartu.

10

Z rohového kopu hráči Paraguaye nic nezískali.

9

Na druhé straně pokus hráčů Paraguaye o přihrávku v pokutovém území na lépe postavené spoluhráče odvrací Řekové na poslední chvíli na rohový kop.

8

Rohový kop Řeků dopadl podobně jak ten minulý.

7

Bouchalakis vystřelil nebezpečnou střelu z dálky. Morel konečky prstů vyráží na rohový kop.

7

Centrovaný míč do pokutového území se Řekům nepovedl a hráči Paraguaye odvrací do bezpečí.

6

Rohový kop si nyní zahrají i Řekové.

5

Centrovaný míč do pokutového území řečtí obránci na dvakrát odvrací do bezpečí.

4

4

Zatím se nám hraje převážně ve středu hřiště, veškeré akce končí na dobré obraně soupeře.

2

Nyní jsou u míče Řekové, ale nepřesnou přihrávkou a taky díky dobrému napadání soupeře přicházejí o míč.

1

Úvod zápasu je zatím velmi opatrný, oba celky se zkoušeli prosadit kombinační hrou. Ale zatím jsme žádnou vážnou šanci neviděli.

1

Nyní už je vše připraveno k zahájení utkání.
Nyní nám zní hymny obou soupeřů.
Hráči a rozhodčí právě nastupují na hřiště.
Hezký den, na hřišti se vše připravuje k zahájení utkání. Hráči a rozhodčí jsou už připraveni v tunelu.

Řecko: Kapino – Stafylidis, Triantafyllopoulos, Ballas, Fourlanos, Diamantakos, Kolovos, Lykogiannis, Kourmpelis, Konstantinidis, Bouchalakis

Paraguay: D. Morel – Mareco, Paredes, Alonso, Gómez, Ramírez, Sanabria, González, R. Piris da Motta, Balbuena, Rojas

Rozhodčí: B. Gassama – A. Ogbamariam, F. Kabanda.
Paraguay v prvním zápase remizoval s Mali 1:1. Mali šlo ve 3.minutě do vedení zásluhou Adama Niane. Paraguay ovšem hned vzápětí za 4 minuty srovnala na konečných 1:1 zásluhou Jorgeho Rojase.
V druhém zápase porazil Paraguay Mexico 1:0, kdy o jedinou branku se postaral Derlis González.
Řecko porazilo v prvním utkání Mexico 2:1. Řekové šli do vedení gólem Andrease Bouchalakise, Mexičané dokázali ještě do konce prvního poločasu vyrovnat gólem Jorgeho Espericueta. Těsně před koncem vrátil Řecku vedení a vítězství v zápase Dimitrios Kolovos.
V druhém zápase Řecko hrálo s Mali a diváci v tomhle zápase branku neviděli.