0:2

konec (0:0)

13.05.2013, 20:45 • Falmer Stadium, Brighton • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.88 3.2 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

O postup do Premier League se ve finále střetnou Crystal Palace a Watford FC. Oběma celkům gratuluji k postupu do tohoto finále a Vám přeji dobrou noc. (22:53:13)
Rozhodčí Clattenburg ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Brigton & Hove Albion FC nestačil na Crystal Palace a podlehl mu 0:2. Obě branky zaznamenal kanonýr Zaha, a poslal tak svůj tým do finále nPower Championship, které se uskuteční ve Wembley. Domácí fotbalisté se neprezentovali špatným výkonem, ale chybělo jim štěstí, které měl právě Crystal Palace. Přitom do vedení mohl jít právě domácí celek, ale brankář Speroni odchytal výborné utkání a zaslouží si pochvalu.
Střely na branku: Brighton & Hove Albion FC 6:6 Crystal Palace.
Střely celkem: Brighton & Hove Albion FC 9:11 Crystal Palace.
Držení míče: Brighton & Hove Albion FC 49% ─ 51% Crystal Palace.

90+5

Běží poslední nastavená minuta a u míče jsou hosté, které od postupu do finále dělí už jen pár vteřinek.

90+3

Míč na střelu si připravil Bolasie, ale vedoucí skóre hostů nenavýšil.

90+1

Ze hřiště odchází autor dvou branek Zaha a na poslední minutky ho nahrazuje O'Keefe.

90

Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

88

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Ve velkém vápně se výborně uvolnil WILFRIED ZAHA, obdržel přihrávku a míč si přichystal na střelu, která byla výstavní. Brankář Kuszczak byl bez šance, a neměl tak nárok střelecký pokus zneškodnit. Balon letěl velmi rychle a od břevna se odrazil do branky.

86

Zaha připravil svému protihráči stoprocentní gólovou šanci, ale Wilbraham se střelecky neprosadil.

85

Rohový kop zahrávali hosté, ale svého soupeře neohrozili.

84

Nepřesnou střelou se prezentoval Moritz, a tak Kuszczak zasahovat nemusel.

82

Domácí fotbalisté postupovali do útočné akce, ale Lopez přihrával velmi nepřesně, a tak hráči Brigtonu o balon přišli.

78

Domácím fanoušci začínají být pěkně nervózní. Teď jsme mohli sledovat záběr na mladíka, který neudržel své slzy a spustil pláč.

76

Žlutou kartu za zbytečný faul vyfasoval William Buckley.

76

Do konce řádné hrací doby zbývá necelých 15 minut a k postupu do finále teď mají blíž hosté, kteří vedou jednobrankovým rozdílem.