AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava

3:2

konec (1:0)

13.05.2013, 13:00 • TC Strahov • Jakub Martinovský

Sparťané nakonec po přestřelce v závěru a ostravském tlaku vítězí těsně 3:2. Hvězdou utkání byl jednoznačně ostravský útočník Šašinka, který dva góly vstřelil a navíc zařídil penaltu pro svůj tým. (15:09:56)

90

Po přiihrávce Folprechta se před prázdnou bránou objevil Měska. Golman se však včas přesunul a míč vyrazil!

87

Ted se se žlutými kartami doslova roztrhl pytel. Další žlutou kartu vidí Šašinka

86

Ostrava potřetí střídá. Místo Kundrátka přichází Váňa

85

A je tu další žlutá karta, tentokrát pro střelce dvou gólů Šašinku

84

Žlutou kartu zřejmě za řeči dostává Matějka.

83

Standardní situace Baníku končí útočným faulem na Nguyena.

80

Zbývá posledních 10 minut regulerní hrací doby. Podaří se Ostravě ještě vyrovnat? Aktivitu na to v současný době mají.

79

Baník podruhé střídá. Místo Javorka přichází Trajkovski.

74

Sparta právě vstřelila branku!
Nerozhodný stav ale netrval ani minutu! ONDŘEJ MĚSKA se obtoči okolo obránců ve vápně a krásnou střelou obstřelil bezmocného Andrejka.

73

Baník právě vstřelil branku!
A taky že ji využívá! Hrdlička odcentroval do vápna, kde se nejvýše vyšrouboval JAKUB ŠAŠÍNKA a srovnal skóre na 2:2!

72

Ostrava má ted po faulu Neužila příležitost nebezpečné standardky poblíž vápna.

69

Rudolf Reiter dnes již poněkolikáté pláchl bránícím hráčům po pravé straně a odcentroval do vápna, kde se míč na zadní tyči dostal Mařík, který si potáh míč do středu vápna, ale pak branku přestřelil.

66

Sparta potřetí v zápase střídá. Místo Nedbala přichází Měska

63

Ale Ostrava je i nadále nebezpečná. Tentokrát se k nebezpečnému centru dostal Novák, ale nikoho ze spoluhráčů ve vápně nedostal.

62

Tu však Dobiáš neproměnil. Přestřelil bránu asi o metr! Baník prošvihl velkou šanci na vyrovnání!