Ted se se žlutými kartami doslova roztrhl pytel. Další žlutou kartu vidí Šašinka

Ostrava potřetí střídá. Místo Kundrátka přichází Váňa

A je tu další žlutá karta, tentokrát pro střelce dvou gólů Šašinku

79

Baník podruhé střídá. Místo Javorka přichází Trajkovski.

74

Sparta právě vstřelila branku!
Nerozhodný stav ale netrval ani minutu! ONDŘEJ MĚSKA se obtoči okolo obránců ve vápně a krásnou střelou obstřelil bezmocného Andrejka.

73

Baník právě vstřelil branku!
A taky že ji využívá! Hrdlička odcentroval do vápna, kde se nejvýše vyšrouboval JAKUB ŠAŠÍNKA a srovnal skóre na 2:2!

69

Rudolf Reiter dnes již poněkolikáté pláchl bránícím hráčům po pravé straně a odcentroval do vápna, kde se míč na zadní tyči dostal Mařík, který si potáh míč do středu vápna, ale pak branku přestřelil.

66

Sparta potřetí v zápase střídá. Místo Nedbala přichází Měska

62

Tu však Dobiáš neproměnil. Přestřelil bránu asi o metr! Baník prošvihl velkou šanci na vyrovnání!

61

Ostrava bude kopat penaltu po faulu Neužila na Šašinku!

56

Baník Ostrava v utkání poprvé střídá. Místo Chromečky přichází Juránek.

52

Krásný gól v podání Baníku! Po centru z levé strany se do voleje asi metr za vápnem dostal JAKUB ŠAŠINKA a krásnou střelou nedal Nguyenovi šanci.

47

Sparta vstupuje do druhé půle stejně jako do té první. Reiter se krásně uvolnil po pravé straně a proti vyběhnuvšímu brankáři nezazmatkoval a našel před prázdnou DAVIDA MAŘÍKA, který neomyslně trefil.

46

Hned na začátku druhé půle dostává žlutou kartu po faulu na Tobiáše ve středu hřiště.

44

Mařík nacentroval z levé strany na hranici velkého vápna, kde se do míče z voleje opřel Reiter, ale jeho pokus minul asi o metr bránu Andrejka.

38

Ten však dlouho na kopačkách neudrželi, a tak přišel rychlý protiútok Sparty, kdy Reiter cpal míč z pravé strany do vápna, který jím prošel a dostal se až na kopačky volného Maříka, na kterého z úhlu zívala prázdná brána. Nezakončil však přesně.

25

Sparta poprvé střídá. Ze hřiště odchází kapitán Breda a nahrazuje ho Bezstarosti.

10

Tentokrát se Kundrátek dostal do vyloženější šance. Dostal míč z levé strany do vápna, ale áčkoli byl úplně sám, zamířil asi metr vedle brány.

5

Povedená kombinace Reitera s LUKÁŠEM POUČKEM končí gólem druhého jmenovaného. Reiter přiťukl na hranici vápna sparťanskému střelci a ten krásným lobem překonal gólmana.

1

Hned v první minutě zápasu se hosté dostávají do velké šance! Šašinka utekl obraně po levé straně a jen těsně minul bližší tyč Nguyenovy brány.