konec (2:0)

27.04.2013, 10:15 • Petr Košatka, Tomáš Němec

73

Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Tak hosté se ještě nevzdávají. Druhou brankou v utkání je vrací do hry PATRIK ZAJAC a závěr dnešního klání bude ještě zajímavý.

68

PATRIK ZAJAC zamířil přesně k pravé tyči a Vršecký příliš mnoho šancí neměl. Hosté dávají svou první branku a snižují na 3:1.

52

Písek právě vstřelil branku!
A Jihočeši již vedou o tři branky. Malého centr směřoval přesně na kopačku JANA ZUŠŤÁKA, který v malém vápně namířil míč mimo dosah hostujícího brankáře.

45+1

Písek může děkovat rozhodčímu, že nastavil první poločas o jednu minutu, protože v nastaveném čase se Jihočeši prosazují podruhé. Zušťák z nulového úhlu předložil míč na kopačku DAVIDU KALIVODOVI, který si přehodil míč na pravou nohu a pohotovou střelou zamířil k pravé tyči. Michňa neměl moc šancí zasáhnout, tato rána byla opravdu výstavní – 2:0!

7

Písečtí se z čista jasna dostávají do vedení. Střelcem úvodní branky zápasu je MARTIN ABRAHAM – 1:0.