2:2

konec (1:1)

27.04.2013, 16:00 • JJB Stadium, Wigan • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 3.66 3.4 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhá polovina již byla o dost atraktivnější, než ta první. Padly v ní také 2 branky. Nejprve se hned na začátku poločasu trefil McManaman a Tottenham byl pod mírným tlakem, ale vyrovnání přišlo v 89. minutě, kdy si vlastní branku dal Boyce. Hosté poté nedokázali využít obrovské šance v samém závěru zápasu a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2. (18:10:30)

90+5

Neuvěřitelná porce štěstí na domácí straně! Skvělou střelu Garetha Bale vyrazil Joel špičkami prstů pouze k Huddlestonovi, do jehož následné střely se vrhl jeden z obránců! Míč se odrazil k Defoeovi, ale ani jeho akrobatické zakončení nerozvlnilo síť! Poslední střelu vyslal Dempsey, ale vychytal jí Joel!

90+5

Scharner viděl žlutou kartu za tento zákrok.

90+5

Defoe faulovaný těsně před pokutovým územím! Obrovská šance pro Geretha Bale poslat Tottenham do vedení! Poslední akce zápasu!

90+3

Gareth Bale měl na kopačce vedoucí branku, Joel již byl překonaný, ale o centimetry nedosáhl na centrovaný míč.

90+3

Kone obešel obránce, vyslal skvělý centr, ale McCarthy jej nevyužil.

90+2

Centrovaný míč z křídla vyboxoval Lloris do bezpečí. Wigan si vytvořil obrovský tlak!

+4

Nastavovat se budou 4 minuty.

90

Dawson zažehnal obrovské nebezpečí skvělým skluzem! Wigan však stále u míče.

89

Tottenham právě vstřelil branku!
Skvěle zahraná standardní situace! Do přízemního centru vložil nohu Bale, jeho pokus však trefil pouze EMMERSONA BOYCEHO, který si dal vlastní branku!

89

Walker vybojoval standardní situaci z obrovského úhlu.

88

Bale dostal přihrávku do vápna, ale trefil pouze obránce! Obrovská škoda pro Tottenham!

87

Hra může pokračovat...

85

Na trávníku zůstal ležet Kone, hra přerušena.

84

Dawson se provinil tvrdým faulem a viděl za to žlutou kartu.

84

Technickou ránu vyslal z velkého vápna McArthur, avšak střela skončila těsně mimo.

82

Maloney v obrovské šanci! Ocitl se téměř sám na malém vápně, ale Lloris jeho pokus zneškodnil!