0:0

konec (0:0)

27.04.2013, 20:00 • Stade Nungesser, Valenciennes • Jaroslav Keř

Tipsport: 2.27 3.0 3.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase se oba týmy do sebe pořádně zakously a přišly i šance. Ovšem na obou stranách chybělo střelecké štěstí. Stav utkání 0:0. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 50%/50%.
Celkem střel: 17/11.
Rohové kopy: 4/2.
Fauly: 11/11.
Žluté karty: 1/2. (21:52:28)

90+4

Hosté zřejmě dohranou utkání na své útočné polovině.

90+3

Je však odpískán offside Manganimu.

90+3

Pokračuje obléhání brány Valenciennes.

90+2

Nancy však dostává domácí pod tlak. Ale Saneho centr do šestnáctky sbírá domácí gólman.

90+1

Hra se opět uklidnila. Zřejmě oběma celkům vyhovuje remíza.

90

Hlavní rozhodčí zápasu Clément Turpin nastavuje ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase zatím bezbrankového utkání.

89

Také Valenciennes se daří přerušovat ataky soupeře.

88

Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Gomis, přichází Ducourtioux.

88

V další šanci hostující Moukandjo, který těsně mijí domácí bránu. Také hráči Nancy si v závěru utkají vytvořili slibné střelecké možnosti.

87

Také na druhé straně musel zasahovat domácí brankář Penneteau po prudké ráně Manganiho, jehož pokus pohotově vyráží.

87

Ale to nemělo dlouhého trvání a Mangani obrací hru.

86

Pas do vápna kryje Penneteau. Hrají opět domácí.

85

Hostům se daří držet míč daleko od vlastní šestnáctky.

84

Další velká možnost domácího Rose , který přízemní ránou ze střední vzdálenosti postrašil Gregoriniho.