konec (4:0)

27.04.2013, 10:15 • Stadion Za Vodojemem, Chrudim • Petr Dejnožka

90

Chrudim právě vstřelila branku!
Ten, kdo střelecký účet načal ho také ukončil! Mastík nesobecky sám před brankou posunul na RADIMA HOLUBA, který do prázdné branky dokonává svůj druhý hattrick – 8:1!

86

Hlavice právě vstřelily branku!
První střela mezi tři tyče hostujícího celku končí gólem! TOMÁŠ HAVRÁNEK si naběhl na zadní tyči a hlavou o zem překonal Vostradovského – 7:1!

83

Tak nyní se přece jen domácím poštěstilo! Na penaltovém puntíku se k míči dostal PETR VLADYKA, který jemnou střelou nártem prostřelil Kulhavého – 7:0!

63

Poprvé se dnes prosazuje někdo jiný než Radim Holub! Centr z levé strany přistál na hlavě TOMÁŠE VÁCHY, který přesnou hlavičkou poslal míč nekompromisně k tyči – 6:0!

61

Vraždění neviňátek pokračuje! RADIM HOLUB přidává svoji pátou branku v dnešním zápase a opět trochu prohlubuje zkázu Hlavice – 5:0!

44

Tradičně si na penaltový puntík postavil RADIM HOLUB a ještě do poločasu přidává svůj čtvrtý gól dělovkou do pravé šibenice – 4:0!

19

Máme tu čistý hattrick RADIMA HOLUBA za třináct minut! Po chybě hostující obrany šel opět sám na branku a přesnou ranou k tyči navyšuje náskok Chrudim – 3:0!

12

Další rychlá a nekompromisní akce domácího týmu přinesla druhý gól v síti Hlavice, za obranou se objevil RADIM HOLUB a střelou na zadní tyč prostřelil Kulhavého – 2:0!

6

Obrana Hlavice je prolomena po šesti minutách, centr Adámka z levé strany našel RADIMA HOLUBA, který jemnou tečí prodloužil balon do hostující sítě – 1:0!

8:1

konec (4:0)

Branky: 6. Holub, 12. Holub, 19. Holub, 44. Holub (pen.), 61. Holub, 63. Vácha, 83. Vladyka, 90. Holub – 86. Havránek

MFK Chrudim: Vostradovský – Adámek (46. Dostálek), Linhart, Drahoš, Štěpánek – Jarosz (74. Luptovský) , Vodrážka, Vladyka, Kesner – Holub, Vácha (65. Mastík)

SK Hlavice: Kulhavý – Chlumecký, Boček, Holík (46. Maňas), Doležal, Kulhánek (65. Samek), Válek, Vytlačil, Benetka, Sameš, Havránek

Rozhodčí: Svatík – Janoch, Bacík