Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – Berani Zlín

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

27.09.2012, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Luděk Stránský

52:18

Ševci budou mít výhodu přesilové hry. Jan Kropáč (OLO) se provinil podražením protihráče.

46:27

Hraje se opět 4 na 4. Jan Brandýs (OLO) odchází na trestnou za hákování.

44:56

Bude se hrát 4 na 4. Za hosty si odpyká trest Petr Malý (ZLN).

43:25

Lukáš Kočiřík (OLO) je potrestán na dvě minuty za podražení, přesilovka pro Ševce.

39:19

Hosté si zahrají přesilovku, za držení protihráče si trest odsedí František Minařík (OLO).

36:27

Olomouc bude hrát 5:3! Za vražení zezadu dostal trest do konce utkání Miroslav Zaremba, dvouminutový trest odpyká Martin Řezníček.

35:21

Je tu další šance pro Moru zvrátit nerozhodný stav. Na trestnou totiž míří Michal Hlaváč (ZLN) za držení protihráče.

31:49

Mora hraje další přesilovku, za hákování byl potrestán Richard Kobylík (ZLN).

27:38

První přesilová hra i pro Kohouty. Za krosček si dvě minuty odpyká Dominik Hladiš (ZLN).

18:46

Skrz olomouckou obranu se probíjel Zaremba (ZLN), Jan Kropáč ho ale zahákoval, a tak si Zlín zahraje další přesilovku.

14:32

Zlín si zahraje první přesilovou hru v utkání. Tomáš Šoustal (OLO) se provinil hrou vysokou holí.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Minařík (Zbořilák), 39. Brandýs J. (Beták, Kropáč), 46. Konečný (Beták) - 8. Vyoral (Kužílek), 26. Hlaváč

HC Olomouc: Motálek (Pospíšil) – Hes M., Brandýs J., Kropáč, Majer, Zbořilák, Gatek, Škoda – Kočiřík, Beták (C), Konečný – Vrána, Šoustal T., Čamek – Ministr T., Minařík, Markl – Medek, Horák J.

Berani Zlín: Haloda (Příhonský) – Kobylík, Stuchlík, Velčovský, Tomek, Grygera, Pavlůsek, Dalajka (C), Vyoral, Kužílek – Hlaváč, Řezníček, Gago, Haničinec, Bumbál, Zaremba, Kuncek, Hladiš, Galuška, Malý.

Rozhodčí: Klimecký – Buček, Novák