MHL

Patriot Budapešť – Kapitán Stupino

4:3

konec (2:1, 0:0, 2:2)

27.09.2012, 18:00 • Jegpalota Icecenter Budapešť, Maďarsko. • Daniel Polách (@DanielPolach)

Statistiky třetí třetiny:

střely: 13 - 7
vhazování: 16 - 9
trestné minuty: 4 - 60 (21:02:15)
Patriot sice v závěrečné třetině ztratil svůj náskok, díky zatmění mysli hráčů Kapitánu ale využil dvě přesilovky a nakonec urval cenné vítězství.

60:00

59:00

Zbývá jediná minuta do konce třetí třetiny.

58:35

Hosté naprosto ztratili hlavu. Dmitrij Sazonov dostal pět minut + 20 za hrubost.

58:19

Patriot právě vstřelil branku!
To je naprostý zvrat v utkání. Druhá využitá přesilovka zřejmě znamená definitivní rozhodnutí v prospěch Patriotu. Úspěšnou akci zakončil MICHAL ŠALKA. Asistence: Tomáš Varholík, Matěj Soukup.

57:25

VLADIMÍR DOLNíK po přesném pasu Varholíka v přesilovce vyrovnal. Asistente: Tomáš Varholík.

56:15

Kalininův trest vypršel.

56:10

Z bitky byly nakonec vyvozeny tyto tresty: Dominik Kubica (PAT) 2 minuty, Maxim Gončarenko (KST) 2 + 5 + 20. Oba byli potrestáni za hrubost.

56:10

Na ledě se strhla bitka!

56:00

Srovnání měl na hokejce Bajaník, branku ale netrefil!

55:45

Hosté o čtyřech hráčích v poli.

55:00

Diváci si žádají gól, Patriot v útočném pásmu.

54:22

Šance Patriotu na srovnání se rapidně zvyšují, na dvě minuty je vyloučen také Alexandr Kalinin (KST).

53:45

Naděje pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Dmitrij Šulenin (KST).

53:34

Hosté se opět natlačili před Ilašenka, ten tentokrát uspěl.

52:47

Kapitán právě vstřelil branku!
ANTON ANDRIJANOV přetlačil Ilašenka a využitou přesilovkou strhl vedení na stranu Kapitána. Bez asistence.

52:00

Sazonov nastřelil při přesilovce tyč!

4:3

Branky a nahrávky: 9. Fekti, 11. Šalka (Nemes, Kuřítko), 58. Dolník (Varholík), 59. Šalka (Varholík, Soukup) - 16. Isajev (Kučkin, Andrijanov), 44. Subbotin (Kučkin), 53. Andrijanov

Patriot Budapešť: Ilašenko (Boraroš) - Bajaník, Soukup, Holeša, Glemba, Piačka, Varholik, Dvořák, Kuřítko, Fekti, Božík, Kubica, Kolařík, Csanyi, Kamzik, Kalináč, Kočubej, Hardi, Nemes, Šalka

Kapitán Stupino: Jakubovskij (Docenko) - Sazonov, Mironov, Isajev, Andrijanov, Kučkin, Savčak, Lotěnkov, Jepimachin, Subbotin, Lukijanov, Šulenin, Li, Komarov, Pirogov, Ščerbak, Lukjanov, Gončarenko, Judov, Vorobjov, Kalinin

Rozhodčí: Kravčenko - Juhász, Székely