po s.n. (1:0, 4:4, 0:1 - 0:1)

19.09.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Byl to tvrdý boj, po kterém si nymburský celek po samostatných nájezdech odváží z Kolína 2 body, ani Kolín neodejde z prázdnou a získává tedy zasloužený 1 bod.
Pro dnešní den se s vámi loučí z kolínského zimního stadionu Tereza Nedbalová, hezký zbytek večera! (21:14:11)

Domácí Martin Mejzr, nepřekonal hostujícího Matouška. A Nymburk si z Kolína tedy odváží 2 body.

65:00

FILIP VELECHOVSKÝ proměnil nájezd. Stav série 2:3. Tím pro Nymburk získává 2 body.
Domácí kapitán Josef Malý vyrovnává sérii 2:2.
Jiří Martinec proměnil svůj nájezda. Stav série. 1:2
Za hostující Přemysl Sedlák také neproměnil. Stav série zůstává 1:1.
Do třetice jel za domácí Petr Morkes. Také neproměnil.
I druhý nájezd hostujících David Jonáš neproměnil.
Hanzl 2. nájezd Kolína neproměnil.
Za hosty jede Jiří Martinec, který také proměnil. Stav série 1:1.
Proměnil! Kolín prozatím vede 1:0 na nájezdy.
Jiří Kadlec jede první nájezd

Samostatné nájezdy začínají.
Malá úprava ledu před nájezdy. Úvodním týmem nájezdů bude družstvo Kolína.
Vzhledem k nerozhodnutému výsledku i po prodloužení budou následovat nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

65:31

Malý sám před Matouškem, ale nedokázal ho překonat.

63:14

Postavení útočícího hráče v brankovišti před Matouškem. Vhazování ve středním pásmu. Hra pokračuje ve standartu 4 na 4.

62:51

61:45

Kadlec se snažil prorazit betony Matouška.

61:02

Hra pokračuje 5 na 3.

60:44

Za hostujícího gólmana si trest nymburského týmu půjde odsedět Pavel Cicvárek (NYM) na 2 minuty - nedovolené bránění a Pavel Štěpán (NYM) na 10 minut - nesportovní chování.

60:43

Hostující gólman Roman Matoušek zfauloval za brankou domácího Šafránka, který zůstal ležet na ledě.

60:22

Zakázané uvolnění domácích.

60:01

V této třetině hostující tým dokázal dohnat skóre domácích. Vzhledem k nerozhodnému výsledku, bude následovat 5ti minutové prodloužení. Hra bude pokračovat 5 na 4.

60:00

59:29

Hosté jsou oslabeni! Petr Bílek si odsedí svůj 2 minutový trest za vysokou hůl.

19:28

V další akci Cerk, ale jeho puk Matoušek chytá.

18:45

Jiří Martinec rozezvonil tyč domácího Brázdila.

57:49

Malý si našel volného Nedbala, jejich přihrávku však přerušil hostující Velechovský.

55:45

Od 15. minuty 3.třetiny se hraje velmi agresivní hokej. Oba týmy z posledních sil bojují tvrdě o vítězství.

55:05

Nymburská formace Trégl, Šimek, Velechovský útočí, ale domácí obrana je má pod kontrolou. Hra se posouvá na druhou stranu.

54:10

Zakázané uvolnění, vhazuje se v útočném pásmu domácích.

52:06

Malý opět na ledě. Domácí družstvo v plném počtu.

50:06

Domácí opět v oslabení. Na trestnou lavici na 2 minuty si půjde sednou Josef Malý za podražení.

50:03

Cerk v samostatné akci Matouška nepřekonal. Matoušek má kotouč pod kontrolou a vhazování bude v útočném pásmu Kolína.

49:01

Vhazování před domácím Brázdilem.

48:08

Nymburk právě vstřelil branku!

Nymburk využívá další šanci. Jonáš David přesně přihrál na hůl PŘEMYSLA SEDLÁKA, který dává vyrovnávající branku. Stav utkání 5:5

47:53

Morkes vyhazuje puk do útočného pásma.

46:42

Vhazování před Brázdilem.

46:42

Na 2 minuty za sekání vyloučen Ondřej Cerk. (KOL)

45:03

Po vyhraném buly se hostí řítí do útoku, útočném pásmu zkoušejí pozornost Brázdila.

45:08

Zakázané uvolnění hostí.

44:34

Po přihrávky Kadlece se Pýcha přesunul do útočného pásma, kde ho blokovali dva nymburští hráči.

43:48

Kolínští hráči v ofsajdu, vhazování ve středním pásmu.

43:07

Šafránek zkusil puk nahodit před Matouška.

42:37

Brázdil chytil do lapačky prudkou střelu nymburského týmu.

42:17

Po přerušení posunutá branka Kolína vhazování před Brázdilem.

41:37

Zakázané uvolnění domácích. Bude se vhazovat před Brázdilem.

41:14

Trégl nahodil puk na Brázdila ze středního pásma.

40:01

Třetí třetina začla vyhranou bulí domácích.

40:01

Ve druhé třetině nebylo o branky nouze. Obě strany vsítily celkem 4 branky. Diváci se opravdu nenudí, regionální derby začíná nabírat na obrátkách. Další třetina začne přibližně v 19:45.

40:00

18:59

Posunutá branka domácích.

18:58

Trégl se snažil rychle dorazit rotující puk, Brázdil chytá.

38:12

Domácí se pokusili o rychlou střelu z buly. Matoušek to má však pod kontrolu.

38:11

37:38

Jiří Martinec si našel volného DAVIDA JONÁŠE, který si našel místo v Brázdilově bráně. Hosté snižují na 5:4.

36:56

Další akci nymburského družstva, Brázdil vyráží.

35:34

Hosté se nevzdávají do kolínské sítě poslal puk ONDŘEJ VLACH po přihrávce Přemysla Sedláka. Stav utkání 5:3.

35:11

Hosté sužují výsledek na 5:2. Do kolínské branky se trefil ALEŠ KNESL. Po asistencích Malínského a Velechovského

34:54

Za držení vyloučen domácí hráč Martin Mejzr (KOL).

33:46

Vyloučení na straně domácích za zdržování hry na 2 minuty - Jiří Kadlec.

33:13

Došlo ke střídání hostujícího golmana. V brance vystřídá Kareše - Roman Matoušek.

33:13

Kozlové právě vstřelili branku!

Chybu nymburské obrany využil PETR MORKES ukázkovou šibenicí. Kolín vede 5:1

32:06

Za zdržování hry - vyhození kotouče z obranného pásma vyloučen na 2 minuty domácí Petr Pýcha. (KOL)

30:52

30:45

Šimek se dostal do dobré pozice na střelu, ale minul.

30:38

Ofsajd hostí.

28:52

Na 2 minuty za sekání si odsedí domácí Adam Herwig.

27:28

Domácí družstvo využívá přesilovku. Čtvrtou branku do nymburské sítě střílí PETR PÝCHA za asistence Jiřího Kadlece. Stav utkání 4:1.

26:43

Vyloučení na straně hostí. Na 2 minuty si svůj trest za nedovolené bránění půjde odsedět Ondřej Vlach.

26:22

Pácal střílel a Herwig se snažil puk dostat do brány, Kareš vyráží.

25:58

Ofsajd domácích.

23:33

Domácí kapitán JOSEF MALÝ posílá Kolín do dvoubrankového vedení. Stav utkání 3:1.

23:02

Po krásné akci dává MARTIN JEŽEK po přihrávce Ondřeje Cerka 2. gól Kolína.

21:07

Hosté v přesilové hře vyrovnávají. Brázdila překonal ONDŘEJ VLACH za asistence Davida Jonáše.

20:30

Vyloučen domácí hráč David Šafránek na 2 minuty za podražení.

20:03

Hostující družstvo vyhrálo úvodní buly ve 2.třetině a vrhlo se do útočného pásma.

17:25

Domácí i přes oslabení prověřili hostujícího Kareše. Neúspěšně.

17:14

Hostující družstvo opět vyzkoušelo domácího brankáře Brázdila. Ten bez problému chytá.

16:44

Vyloučen Jiří Kadlec na 2 minuty za hákování. (KOL)

16:32

Pácal nahodil puk na Kareše, Herwig dorazil ale Kareš vyráží.

15:56

15:32

Autorem branky je ŠAFRÁNEK. Asistence: Hanzl.

Úvodní branku dnešního zápasu střelil do hostující sítě DAVID ŠAFRÁNEK po přihrávce Jana Hanzla. Stav utkání.

15:30

Nymburk v plném počtu

15:23

Tregl se dostal sám do útoku, branku Brázdila však minul.

14:43

Po přihrávce Nedbala se Hanzl ve výhodné pozici zkusil prostřelit Karešovi betony.

13:34

Kadlec zkusil prostřelit Kareše.

13:29

Vyloučen hráč Nymburka Jiří Martinec na 2.minuty vysoká hůl. (NYM)

13:06

Domácí družstvo v plném počtu.

12:56

Rychlou střelu od Morkese, Kareš chytil.

12:52

Úmyslný ofsajd Nymburka. Vhazuje se před Karešem.

11:32

11:06

Vyloučen hráč domácího družstva Tomáš Pácal na 2 minuty za Podražení. (KOL)

10:32

Malý zkusil Kareše backhandem, ten střelu pokryl.

9:01

Domácí se dostali do útoku. Tvrdou střelu Bartáka od modré však Kareš chytá.

8:20

Další pokus na bránu měl Jonáš.

7:44

Odpískané další sevření kotouče rukou, tentokrát se vhazuje v hostující třetině.

6:57

Malínský měl dobrý postoj na střelu. Brázdil ve střehu, střelu chytil.