konec (0:0, 2:2, 0:1)

19.09.2012, 18:00 • Dušan Šitner

Unibet.com: 2.05 4.15 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji příjemý zbytek večera. (20:09:46)
Utkání je za námi, hosté v něm vstřelili vítězný gól o který se postaral Alexandr Osipov, když takřka od modré čáry prostřelil Ersberga. Domácí už se na odpor ve třetí třetině nezmohli a Chabarovsk kontroloval dění na ledě a zaslouženě si dnes odváží z Ukrajiny vítězství 3:2.

60:00

59:34

Závar před Lašákem, ale hosté vyhazují kotouč pryč ze třetiny, není to zakázané uvolnění.

59:01

Začala poslední minuta třetího dějství. Domácí odvolali gólmana a usadili se v útočném pásmu.

58:27

Teď obrovská chyba domácího obránce, který upadl a pustil hosty do šance. Naštěstí pro ně, Ersberg chytá.

57:35

A další pokus domácích o rozehrání útočné akce, který končí v jejich vlastním obranném pásmu.

56:43

Dadonov teď zkoušel zadovkou najít spoluhráče, ale tam byl pouze soupeř.

55:45

Hosté teď hrají přesně to co potřebují a nenechávají Doněck, aby si pořádně přihrál.

54:40

Domácím se opravdu teď rozehrávka nedaří.

53:55

Na druhé straně to bekhendem zkoušel Juňkov, také vedle.

53:10

Podhradský zkusil ohrozit Lašáka bekhendovou střelou, ten ale nemusel ani zasahovat.

52:45

Domácím se ale rozehrávka vůbec nevydařila a tak to zkusí hosté.

52:13

Hra se teď trochu uklidnila a možnost rozjet svou akci bude mít Doněck.

51:05

V další dobré příležitosti se ocitl Varlamov! Ale Lašák bezchybný.

50:10

Velké zmatky v obranném pásmu hostů.

48:55

Podhradský vybojoval puk na modré čáře, ale bohužel neměl komu přihrát a zase jej odevzdal.

47:54

Domácí si teď na chvíli soupeřovu třetinu zabrali pro sebe, už ale jde dopředu Chabarovsk.

46:38

Z ničeho nic se puk dostal k osamocenému Běluchinovi, který v obrovské příležitosti minul soupeřovu klec.

2:3

Branky a nahrávky: 22. Nedorost (Dadonov, Obšut), 39. Kašpar (Wilson) - 23. Šitikov (Bilalov, Korotkov), 24. Petružálek (Ožiganov), 42. Osipov (Nikulin)

HC Donbass Doněck: Ersberg (Horjačevskich) - Podhradský, Puistola, Wilson, Obšut, Bartulis, Pilař, Silnickij, Těreščenko - Tuppuraynen, Virtanen, Kiiskinen - Nedorost, , Kašpar, Dadonov - Pettersson, Kočetkov, Běluchin - Varlamov, Matoušek, Solovjov.

Amur Chabarovsk: Lašák (Běrestněv) – Loginov, Osipov, Ožiganov, Piganovič, Bilalov, Pěreťjagin – Tarasov, Hytönen, Petružálek – Nikulin, Lugin, Pyörälä – Korotkov, Juňkov, Šitikov – Buturlin, Kosourov, Běljajev – Stoljarenko

Rozhodčí: Bondar, Tsyplakov - Michajevič, Nesterov