HC Milevsko 1934 – HC Draci Bílina

3:5

konec (0:2, 2:1,1:2)

19.09.2012, 18:00 • Petr Kofroň

Hostující Bílina si odvází 3 body za vítězství 5:3. V utkání nebyla o mnoho lepším týmem, ale narozdíl od domácího celku dokázala proměnit své šance. Připisuje si tak první vítězství, domácí celek zůstává bez bodu. (20:27:10)

60:00

59:42

Milevsko právě vstřelilo branku!
Z levého kruhu nahrál před prázdnou branku Ivo Novák LADISLAVU PAULEMU pro kterého nebyl problém uklidit kotouč do branky. Asistence:Ivo Novák

58:51

Z pravého kruhu ujížděl sám na domácího brankáře MIchal Šrámek. Pipek proti jeho střele zasáhl dobře a puk chytil.

57:17

Draci právě vstřelili branku!
Po chybě milevské obrany se z mezikruží trefuje přesně do horního růžku milevské branky TOMÁŠ PŘEUČIL. Asistence: Tomáš Urban

55:10

Po krásném uvolnění Ivana Radosty střílel Michal Bláha. Branku těsně minul.

53:11

Z pravého kruhu střílel Jan Sýbek. Brankář střelu vyrazil ramenem an břevno, od kterého se puk odrazil pryč ze hřiště.

51:46

51:20

Přihrávkou přes brankoviště našel Tomáš Urban Lukáše Hrdličku, který netrefil prázdnou branku.

49:46

2 minuty za zdržování hry dostává milevský Marcel Dvořák. Je tu další přesilovka 5 na 3 pro hostující tým.

49:30

Do přečíslení 2 na 1 se dostali milevští hráči- střílel Michal Klíma, ale brankář Melichar byl připraven.

47:36

2+2 minuty za vysokou hůl dostává Jan Sýbek.

46:12

Z mezikruží střílel Milan Buďa. Brankář Pipek byl připraven.

43:03

40:26

V přesilové hře 5 na 3 se střelou od modré prosazuje PETR KABELÁČ. Asistence: Milan Buďa

40:02

40:01

Druhá třetina skončila vítězstvím domácího celku 2:1. Hostující tým hraje hlavně na brejky a to mu zatim vychází. Domácí hokejisté ale hru zlepšili a třetí třetina nabízí zajímavou podívanou.

40:00

3:5

Branky a nahrávky: 26. Radosta (Čunát), 38. Hamerle (Klíma), 60. Paule (Novák) - 3. Urban (Hrdlička, Śrámek), 7. Buďa (Jirkovský), 24. Urban (Buďa), 41. Kabeláč (Buďa), 58. Přeučil (Urban)

HC Milevsko 1934: Pipek (Knap),- Procházka, Srdínko,- Klíma, Cifreund,- Čunát, Dvořák,- Hlinka,- Silbernagl, Bláha, Kořánek,- Volf, Sýbek, Hamerle,- Novák, Paule, Fořt- Radosta

HC Draci Bílina: Melichar (Brzobohatý),- Brožovský, Müller,- Kabeláč, Malovický,- Motejlek, Polák,- Hrubant, Novák, Přeučil,- Kuchyňka, Fajgl, Novák,- Urban, Hrdlička, Šrámek,- Smolík, Buďa, Jirkovský

Rozhodčí: Vokřál, Nepomucký, Žemlička