KLH Vajgar Jindřichův Hradec – HC Lvi Fosfa Břeclav

3:1

konec (0:1, 1:0, 2:0)

19.09.2012, 18:00 • Jan Wirkner

Vajgar přidal ve třetí třetině dva góly z hole Davida Kupce a po zásluze získává první tři body této sezóny. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:09:31)

60:00

59:18

Ondřej Jasanský dvě minuty za podražení.

59:18

Jasanský v šanci.

57:33

Dělovka Josefa Mazance, z následného závaru to zkoušel ještě Martin Mařík.

56:38

Vajgar právě vstřelil branku!
Robert Procházka vyslal do brejku DAVIDA KUPCE a ten ranou švihem nad vyrážečku přidal třetí hradecký gól. Asistence Robert Procházka.

55:39

První hradecká formace zatlačila hosty do defenzivy. Marek Dvořák přihrál před branku z rohu kluziště DAVIDU KUPCOVI, který si rukavicí sklepl puk na led a zakončil. Asistence Marek Dvořák a Jaroslav Kocar.

54:46

Ondřej Chmel prověřil Zelenku ranou od modré.

54:39

Zelenka má puk v rukavici po Kocarově nahození.

52:24

Hosté si zahrají přesilovku, Daniel Záhora dvě minuty za sekání. Trochu přísné vyloučení.

50:20

Procházka vyslal do protiútoku Kupce s Kocarem, David Kupec chtěl tečovat puk mezi Zelenkovy betony, což se mu nepovedlo.

49:38

Hradecká obrana si vybrala slabší chvilku, ale Truhlář toho využít nedokázal.

48:35

48:16

Popolanský při vlastním oslabení se dral do brejku. Tupý ve spolupráci s Kubešem jeho plány zhatili.

47:57

Vajgar se tlačil před branku a sudí vylučuje na obou stranách, za hosty Martin Dufek, na straně Vajgaru pak Jaroslav Kocar.

47:25

Hosté vyhazují. Vajgar začíná od začátku.

46:50

Mařík do tyče!

46:27

Sekání v podání Petera Beneše.

45:38

Petr Jurča nebyl spokojen s výkonem sudích a vyfasoval deset minut osobního trestu za nesportovní chování.

44:46

Milimetrový ofsajd Davida Kupce.

43:34

Břeclavský icing, vše se vrací před Zelenku.

43:06

Jakub Šaur měl obrovskou šanci, když z kruhu Kubeše neprostřelil.

42:01

Mařík s Mazancem zatápěli hostující obraně. Zelenka odolal.

41:07

Martin Mařík měl na holi gól. Z metru trefil jen Zelenkovu lapačku.

40:58

Oba týmy jsou kompletní.

40:45

Směřička střílel od modré hned po vyhrané buly.

40:21

Kocar najížděl z křídla, minul branku asi o dvacet čísel.

40:01

Vajgar srovnal v prostřední třetině skóre, když se v oslabení prosadil kapitán domácích Marek Dvořák. Zda přinese rozuzlení třetí třetina? Počkejme si do 19:34, kdy třetí dějství vypukne.

40:00

39:39

Hradecký icing.

38:54

Po vzájemné potyčce na trestných lavicích domácí Martin Mařík a hostující Ondřej Bartoš.

38:19

Mazanec dorážel puk po Tupého ráně od modré, Zelenka připraven.

38:10

Záhora vyslal na Zelenku neposedný puk, který brankář hostů zpracoval až na druhý pokus.

37:40

Kocar vyslal do brejku Záhoru, ten ale těžký pas nezpracoval a bekendem nezakončil.

35:22

Bolfík a spol. byli hodně důrazní před brankovištěm Vajgaru.

33:48

Ještě jednou hradecký icing.

33:22

Pasáž plnou nepřesností ukončil hradecký icing.

30:31

Vajgar je teď nastěhován před hostující bránou. Břeclav se osvobodila jen za cenu zakázaného uvolnění.

30:01

Chmelovu nabídku na teč schoval Zelenka do své lapačky.

29:56

Závar před Zelenkou v podání Kupec Dvořák.

29:34

Ostrý zákrok na Maříka zůstal bez potrestání.

28:44

Popolanský málem skóroval zpoza branky, na druhé straně prověřil Zelenku Daniel Záhora.

27:55

Chmel z druhé vlny trefil Zelenku do hrudníku. Nikdo na teč v modrožuletém nebyl nablízku.

26:50

26:20

Josef Mazanec v ofsajdu.

25:19

Jaroslav Kocar nevyhodil bezhlavě, předal puk do jízdy MARKU DVOŘÁKOVI, kterému golfák parádně sednul a z kruhu mířil přesně nad lapačku Daniela Zelenky. Asistence Jaroslav Kocar.

24:47

Aleš Skokan na trestné lavici, vysoká hůl, když svou čepelí popleskal nechtěně Zelenku po masce.

24:22

Aktivní třetí hradecká formace dostala hosty pod tlak. Pavel Hudler zakončoval z otočky, jeho ránu po ledě si Zelenka pohlídal.

23:24

Příklep Marka Dvořáka z mezikruží viděl Daniel Zelenka a hosté jsou kompletní.

22:40

Vajgar zachytil vyhození, Kocar to zkoušel, nevyšla ani tutová dorážka Davida Kupce.

22:18

Puk za Kubešovou brankou.

21:43

Tomáš Tupý pálil od modré, hosté poté vyhazují.

21:29

Aktivní Josef Mazanec si došel pro faul, dvě minuty za podražení pro Martina Dufka.

20:58

Beneš se po špatné rozehrávce Vajgaru dostal do šance, na druhé straně to zkoušel Kupec.

20:36

20:01

Vajgar měl v první třetině optickou převahu, ale jediná branka padla do hradecké branky, když se prosadil Jurča. Druhá třetina začne cca v 18:48.

20:00

19:57

19:39

Tupého dělovka v náručí Zelenky.

18:36

Vajgar tlačí, Dvořák mohl zakončovat asi ze dvou metrů, hosté mu na poslední chvíli uzmuli puk.

17:57

Josef Mazanec se sám probil prakticky přes celé kluziště a vykoledoval si faul Popolanského, dvě minuty hákování.

16:49

Kupec v šanci, chtěl ještě přihrát a tenhle pas si hosté pohlídali a vyhazují.

16:25

15:49

Vajgaru nevyšla rozehrávka, icing.

14:59

Zelenka přerušil hru před dotírajícím Maříkem.

14:44

Tupého dělovka o fous minula branku.

14:25

Trochu vzruchu před Zelenkou, na kterého nechtěně upadl Záhora a Koukal se do něj pustil, vyfasoval dvě minuty za hrubost.

14:04

Truhlářovu ránu od modré Kubeš viděl a schoval do své rukavice.

13:29

Hra přerušena, vhazuje se před Zelenkou.

13:02

Puk v ochranné síti za Kubešem, hra vykázána do středního pásma.

11:18

Chmel dal puk před branku Kocarovi, který zblízka zvedl puk až moc vysoko.

10:57

10:32

Hosté vyhazují.

10:14

Prostrčení na Maříka nevyšlo.

09:45

Skokan z ostrého úhlu jen do Zelenky, ale akce to byla pohledná.

09:23

Kupec zpoza branky nenašel Marka Dvořáka, puk lapil Zelenka.

08:56

Břeclav v šesti, Vajgar si zahraje přesilovou hru.

07:47

Koukal protáhl ranou od modré Kubešův pravý beton.

06:05

Břeclav právě vstřelila branku!
PETR JURČA byl zcela sám před Kubešem a po Kurialově pasu zametl puk do branky. Asistence Jan Kurial.

05:56

Oba týmy v plném počtu. V závěru přesilovky Břeclav hodně tlačila. Maryška uklidil puk až za branku hostujícího brankáře.

05:05

Záhora v brejku podražen, sudí vylučovat nebudou.

04:22

Martin Mařík to zkoušel z mezikruží švihem.

03:46

Domácí dvě minuty za zdržování hry, když Kubešovi sjel puk na holi a vyhodil ho až na domácí střídačku.

03:37

Procházkova pumelice pleskla o zadní mantinel, kotouč se odrazil zpět ke Kupcovi a jeho rána z první končí v lapačce Daniela Zelenky.

03:03

Vteřinu před návratem Tupého na led dvě minuty pro Popolanského, vysoká hůl.

02:52

Jurča v dobré šanci, když dostal puk mezi obránce Vajgaru. Ani dorážka v brance neskončila.

02:20

Břeclav v ofsajdu.

01:51

Vajgar kontroluje puk a vyhazuje až k Zelenkovi.

01:04

Lechner obral o puk domácí obranu a než se dostal do šance, tak byl hákován Tomášem Tupým.

00:43

Gabriška zachytil vyhození na modré, jeho ránu golfem zkrotil Kubeš do své náruče.

00:01

Hradecký stadion není zrovna zaplněný.
Oba týmy jsou již na ledě, do branky hostů se chystá Daniel Zelenka, v brance Vajgaru pak Tomáš Kubeš.
Domácí si pro své příznivce připravili překvapeni. Do sestavy se vrací Jaroslav Kocar a forvard Martin Mařík, který u Vajgaru působil v sezóně 2011/2012.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Ištvánik, Tupý, Chmel, Tržil, Kohút, Mazanec, Mařík, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Záhora, Tomšík, Hudler, Jasanský, Horváth, Popelka, Štěpán.

HC Lvi Břeclav: Zelenka, Hübner - Dora, Směřička, Šaur, Dufek, Koukal, Nekoranec, Gabriška, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš, Bolfík, Lechner, Vlašic, Zháňal, Truhlář, Peslar.

Rozhodčí: M. Talpa - D. Štětina, J. Štětina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:1

Branky a nahrávky: 26. Dvořák (Kocar), 56. Kupec (Dvořák, Kocar), 57. Kupec (Procházka) - 7. Jurča (Kurial)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Zelenka, Hübner - Dora, Směřička, Šaur, Dufek, Koukal, Nekoranec, Gabriška, Kurial, Jurča, Popolanský, Beneš, Bartoš, Bolfík, Lechner, Vlašic, Zháňal, Truhlář, Peslar.

Rozhodčí: M. Talpa - D. Štětina, J. Štětina