1. liga (ČR)

HC Olomouc – Sportovní klub Kadaň

3:2

konec (0:0, 3:2, 0:0)

19.09.2012, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Miroslav Fantal

56:24

Kadaň několika rychlými přihrávkami zamotala domácím obráncům hlavy. Branku sice nevstřelila, alespoň si ale vynutila přesilovou hru. Radim Kucharczyk (OLO) odjíždí za krosček.

54:18

Martin Mazanec (KAD) vyfasoval osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

45:03

Alexandr Lhotský vystihl rozehrávku soupeře a zavezl puk do útočné ptřetiny, kde se nechal faulovat. Bronislav Andres (KAD) inkasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

37:20

Hosté budou mít šanci snížit, na trestnou lavici zamířil Jiří Řípa (OLO), kterého sudí vyloučil za držení protihráče.

31:43

Zvláštní rozhodnutí hlavního sudího. Zatímco jeden z obránců Kadaně držel hokejku Jakuba Bartoně, na trestnou lavici odjíždí za držení hole jeho spoluhráč Jakub Herman (OLO). Přesilová hra pro hosty.

25:29

Domácí budou hrát pět vteřin proti třem. Daniel Kolář (KAD) se provinil podražením.

24:18

Domácím přesilová hra končí. Zbyněk Hampl (OLO) zbytečně fauloval v útočném pásmu a míří na trestnou lavici.

23:34

Domácí pokračují v náporu a hosté se brání jen za cenu nedovoleného zákroku. Jaorslav Kůs (KAD) se provinil hákováním.

16:32

Ve skrumáži před vlastní klecí se dopustil nedovoleného zákroku Zbyněk Hampl (OLO), domácí hráč inkasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

06:05

Domácí tým si zahraje početní výhodu. Jiří Charousek (KAD) se provinil nedovoleným bráněním a nabízí soupeři dvě minuty přesilové hry.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Pekr (Herman, Ondrušek), 34. Řípa (Herman, Pekr), 37. Hampl (Houdek, Kucharczyk) - 25. Trefný (Tvrdek), 39. Charousek (Kůs, Szakal)

HC Olomouc: Kašík (Halász) – Houdek, Nedbálek, Bartoň (C), Ondrušek, Lhotský, Valenta, Janáček, Staněk – Kucharczyk, Diviš, Hampl – Pekr, Řípa, Herman – Kucsera, Kolouch, Selingr – Švaňhal, Heža O., Vodný.

Sportovní klub Kadaň: Kaššák (Hanuljak) – Kolář, Szakal, Opalek, Pavlas (C), Trefný, Mazanec, Schmidt – Kůs, Charousek, Hrabák – Stoklasa, Tvrdek, Gajovský – Ton, Chlouba, Račuk – Deveri, Andres, Hanták – Bursík.

Rozhodčí: Mrkva – Barteček, Moravec