Pardubice – Sparta 4:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. R. Kousal (T. Voráček, Tybor), 24. Machala (Holland, Harju), 51. Tybor (Kusý), 52. R. Kousal (Tybor, Mandát) – 23. Buchtele (Pech, Forman), 26. Rousek (Smejkal), 35. Tomáš Dvořák (Smejkal, Rousek)
Slavia – Kadaň 4:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Vrdlovec (Vlček, J. Doležal), 24. Vlček, 33. Vampola (Šmerha, M. Ondráček), 60. J. Novák (Kubík, M. Ondráček) – 10. Wojnar (Dubský, L. Chalupa), 43. D. Zeman, 45. Homer (Kůs)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 0:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Motloch (Eret), 53. Tomi, 59. Kafka (Haman, Stuchlík)
Chomutov – Havířov 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Rýgl (Pitule), 18. Stloukal, 45. Doktor (Piché) – 30. Cihlář (Fridrich, Kachyňa), 56. L. Bednář (R. Veselý)
Litoměřice – Vsetín 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kangas (D. Sklenář, Kropáček), 42. Kangas (Jícha, Jánský) – 38. D. Tůma (Jeřábek, Ondračka)
Přerov – Sokolov 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Pšurný (F. Dvořák, Popelka), 42. Pšurný (Berger, Popelka), 57. Š. Kratochvil (Zbořil, M. Kratochvil) – 20. Kverka (Vracovský, Osmík)
Motor ČB – Prostějov 6:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. J. Veselý (Gilbert, Endál), 13. Prokeš (Babka, Lytvynov), 15. Prokeš (Pýcha, Babka), 19. Endál (Lytvynov, Karabáček), 36. Gilbert (Vydarený, Karabáček), 49. Vydarený (Z. Doležal)
Benátky n/J – Ústí n/L 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Jiruš (Havlín, D. Špaček) – 47. Zajíc (Klikorka, Houška), 53. Maršoun (Filip, Kordule), 59. Vildumetz (Vl. Brož, Smetana)
Jihlava – Třebíč 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 39. D. Kolář (Fronk), 48. Matýs (Lichanec), 59. Chlubna (Anděl) – 10. Szathmáry (Vodný)
Mor. Budějovice – Kopřivnice 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Sorger (Hovsepyan), 10. Čermák (Procházka), 47. Bazala (Hovsepyan, Sigmund) – 2. Sluštík (Daron, Fojtík), 7. Mach (Fojtík), 17. Suchý (Imrich, Mach), 23. Fojtík (Imrich, Gola), 43. Imrich (Sluštík, Fojtík), 58. Bail
Nový Jičín – SHK Hodonín 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Tomeček (Hruška), 17. Tomeček, 52. Rufer (Finsterle) – 45. Mlynář (Horák, Komínek)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Pořízek (Andris), 28. Vaněk (Weintritt, Dvořák), 57. Weintritt (Dvořák, Vávra) – 8. Spratek (Kofroň), 9. Müller (Horký), 46. Vachutka, 52. Gewiese (Kofroň, Spratek), 60. Vachutka
Opava – Žďár n/S 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Malina (Herman, Zdeněk), 44. Rousek (Herman, Malina), 47. Rousek (Malina, Herman), 49. Wolf (Černý) – 58. Wasserbauer (Adam, Koželuh)
NY Rangers – Montreal 1:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Br. Smith – 11. Gallagher (Danault, Tatar), 59. N. Thompson (Cousins, Suzuki)
New Jersey – Chicago 1:2
01:08, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 14. Hall (Vatanen, N. Gusev) – 30. DeBrincat (P. Kane, D. Strome), rozh. náj. Dach
Pittsburgh – Arizona 2:0
01:08, konec
Branky a nahrávky: 48. Malkin (Guentzel), 60. B. Tanev (Blueger)
Edmonton – Los Angeles 2:1
03:10, konec
Branky a nahrávky: 12. Draisaitl (Chiasson, Neal), 15. Chiasson (McDavid, Draisaitl) – 54. Amadio (Lizotte, J. Ryan)
Anaheim – Washington 2:3
04:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Getzlaf (Terry), 41. Henrique (Getzlaf, O. Kaše) – 9. Boyd (Hagelin, Orlov), 26. Kuzněcov (Carlson, J. Vrána), 42. J. Vrána
Philadelphia – Ottawa 4:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Konecny (Frost, Giroux), 7. Gostisbehere (Pitlick, J. van Riemsdyk), 44. Provorov (Farabee, Laughton), 56. Laughton (K. Hayes, J. van Riemsdyk) – 5. B. Tkachuk (Pageau, L. Brown), 34. Duclair, 55. Duclair (Chabot, DeMelo)
Vancouver – Buffalo 6:5
22:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Leivo (Jo. Benn, Stecher), 24. Roussel (T. Myers, Virtanen), 38. Leivo (E. Pettersson, Boeser), 45. T. Myers (J. T. Miller, Pearson), 51. Roussel (Virtanen, Stecher), 64. J. T. Miller (Q. Hughes, Boeser) – 26. Okposo (Jo. Larsson, Skinner), 27. Ristolainen (Olofsson, Eichel), 40. Olofsson (S. Reinhart, Eichel), 53. Girgensons (Jo. Larsson), 60. Ma. Johansson (Eichel, Ristolainen)
Vladivostok – Kunlun 5:4
08:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 19. K. Voronin, 27. J. Petrov (Lisin), 38. Bakoš (V. Butuzov, Lalonde), 44. Ljungh (Bakoš, Vicharev), rozh. náj. Glazačev – 26. Yip (Brulé), 37. Wong (Werek, Sproul), 57. Wong, 58. Werek (T. Murphy)
Jekatěrinburg – Riga 5:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Sexton (Golyšev), 18. Holland (Obidin), 39. Bělousov (Litovčenko), 48. Holland, 49. Bělousov (Litovčenko, Trjamkin) – 46. Marshall (Setdikov), 49. M. Redlihs (Marshall, Darzinš), 53. Setdikov (Darzinš, A. Kulda), 59. Meija (Darzinš, Marshall)
Soči – Barys 1:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Makarenko (Altybarmakjan, Rachimullin) – 23. Dietz (Videll), 25. R. Starčenko (Boyd, Akolzin), 41. R. Starčenko (Boyd, Michajlis), 45. Blacker (Šalapov)
Dvůr Králové n. L. – Nová Paka 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Luštinec (Havlas, Matějíček) – 17. Hidveghy (Mlčoch, Ukhin), 56. Dvořák (Malý, Mlčoch)
Bílina – Mostečtí Lvi 3:8
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Šimeček (Brzek), 37. Tupý (Zdeněk, Urban), 59. Zdeněk (Tupý, Šimeček) – 3. Smolka (Kýhos), 10. Bečvář (Drašar, Bakrlík), 12. Bečvář (Bakrlík, Drašar), 15. Bakrlík (Urbánek, Drašar), 31. Smolka (Mical, Havlůj), 33. Smolka (Havlůj, Šesták), 47. Mical, 54. Bečvář (Bakrlík)
Děčín – Trutnov 5:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Petráš (Balcar), 23. Zajan (Petráš, Kaltenböck), 37. Sýkora (Petráš, Loukota), 39. Sýkora (Petráš), 50. Zajan (Petráš, Kaltenböck) – 7. Bucek (Kozák, Planý), 19. Planý (Bucek), 28. Kubinčák (Višňák, Janoušek), 35. Suk (Jirásek, Poul), 42. Planý, 63. Kubinčák (Višňák)
Vrchlabí – Jablonec n/N 9:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Rolinek (Sýkora, Urban), 15. Bednář (Mrňa), 16. Sýkora (Urban), 23. Kastner (Chalupa), 28. Hlaváč (Bednář, Mrňa), 36. Chalupa (Kastner, Voženílek), 42. Kastner (Hozák, Voženílek), 56. Bednář (Hlaváč, Havránek), 59. Mrňa (Hlaváč) – 15. Miškovský (Plíhal)
Příbram – Tábor 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Straka (Šinágl, Rohlík) – 5. Černý (Řepík), 19. Matušík (Heřman, Řepík), 32. Zayml, 54. Dančišin (Radoš, Zayml), 54. Heřman (Matušík, Hajič)
Klatovy – David Servis 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 59. Hasman (Uhlík, Procházka), 62. Hasman – 46. Ferebauer (Kohút)
Kobra – Písek 4:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Novák (Kohút), 8. Heldák (Davídek), 28. Bříška (Šťastný, Tondr), 28. Valík (Heldák, Davídek) – 23. Matějka (Bednařík, Tintěra), 23. Turek, 29. Bednařík (Hanus), 29. Bárta (Bílek, Sivek), 43. Novák (Hanus, Bednařík), 55. Bílek, 56. Matějka (Arnošt), 60. Bednařík
China Golden Dragon – Kolín 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Siang (Husarik), 15. Bláha (M. Kučera, Nagy), 32. Nagy (M. Kučera) – 4. Malý (Semirád, Šafránek), 12. Pýcha (Hanzl, Semirád), 17. Šafránek (Malý), 26. Zumr (Pýcha, Šafránek), 47. Šafránek (Malý, Semirád), 48. Němec (Kozák), 57. Zumr (Pýcha, Malý)
HC 2009 Nýrsko – HC Čápi 8:1
09:15, konec (10)
Branky a nahrávky: 3. Kajinek (Václavovic), 12. Kopačka (Kajinek), 19. Kajinek (Kopačka), 26. Cvachovec (Václavovic), 28. Kajinek, 33. Cvachovec (Kopačka), 42. Muchka, 44. Kopačka (V. Bouzek st.) – 13. A. Peksa (Havlík)
Poběžovice – Vačice 7:2
10:55, konec (10)
Branky a nahrávky: 8. Semeník (Čejka), 12. Rašek, 17. Wiederstein (Kaufner), 23. Rašek (Semeník), 26. Jonáš (Semeník), 27. Rašek (Semeník), 37. Uldrych (Jonáš) – 7. Reitmayer (Smolík), 11. Čuban (Reitmayer)
Tomahawk – AHC Dynamo 4:6
12:45, konec (10)
Branky a nahrávky: 2. Macháček (Polena), 18. Pelíšek (Šebek), 20. Vidinli (Polena), 30. Vidinli – 3. Kadlec (Václavovic), 7. Václavovic (Němeček), 19. Eiben (Kadlec), 29. Kubát (Hejduk), 38. Hejduk, 42. Janouškovec (Jonáš)
HC Vizi – Tango Klatovy 7:2
20:15, konec (10)
Branky a nahrávky: 2. Křepel (Čížek), 18. Křepel (Kohout), 18. Bastl (Vizinger), 26. Janoušek (Vizinger), 30. Janoušek (Vizinger), 42. Bastl (Vizinger), 44. Vizinger (Janoušek) – 14. Rajtmajer (Kaufner), 28. Roubal (Mazanec)
VUT Cavaliers Brno – UK Kings Prague 0:3
11:40, konec (6)
Branky a nahrávky: 16. Hyršl (Martínek), 25. Kaleta (Dlabola, Karoch), 59. Karoch (Glitta)
HK Jičín – Kobra Praha B 4:1
10:15, konec
Branky a nahrávky: 18. Erbanová (Sedmíková, Šmiková), 21. Erbanová (Zárybnická, Saalová), 32. Erbanová (Prouzová, Saalová), 45. Zárybnická (Stránská) – 35. Broďáková
Letňany – Berounští Medvědi 9:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Urban (Vobořil, Kvaček), 15. Kvaček (Kadlec, Gebell), 18. Gebell (Šilhan, Kvaček), 20. Poljanyčka (Kvaček, Urban), 26. Uhlíř (Urban, Kvaček), 30. Fabiánek (Kvaček), 35. Kvaček (Fabiánek), 39. Urban (Šilhan, Hanuš), 40. Husák (Vobořil, Kvaček) – 33. Hrabár (Hampl), 41. Půlpán (Pecka, Nejepsa), 51. Liška (Půlpán, Drtina), 52. Hrabár, 59. Procházka
Hvězda Praha – Smíchov 1913 7:5
18:45, konec
Branky a nahrávky: 26. Heža (Hyršl), 27. Kolář, 35. Veselý (Nacházel, Nedvěd), 48. Kolář (Fuks, Veselý), 53. Veselý (Heža), 57. Kolář (Fuks), 60. Veselý (Fuks) – 3. Kasík (Krupka), 6. Sůva (Dongres), 10. Dongres (Sůva), 19. Dongres (Sůva, Dongres), 29. Sůva (Dongres)
Kobra Praha B – HC TNP Praha 4:2
21:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Gron (Slanina, Svoboda), 29. Malovický (Dostál, Zemánek), 57. Gron, 60. Malovický (Svoboda, Zmeškal) – 28. Mišner (TS), 52. Horáček (Kadaně, Valder)
Hvězda Praha – Slavia 1:8
10:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Šlechta – 5. Hlušička (Slížek), 18. Švec (Benýšek), 25. Mikš, 36. Mikš (Filip), 36. Mikš (Benýšek, Filip), 38. Novák, 40. Slížek (Hlušička), 54. Hlušička (Slížek)
Motor ČB B – Strakonice 14:2
09:15, konec
Branky a nahrávky: 1. Sedlář (Dvořák), 1. Šnajdr (Leština), 2. Leština (Tureček), 3. Hort (Leština), 3. Dvořák (Sedlář), 5. Sedlář (TS), 6. Kysilka (Záviš), 13. Blaho (Dvořák), 13. Blaho (Dvořák), 27. Láf (Záviš), 30. Hort, 43. Záviš (Láf), 54. Šnajdr (Leština), 60. Kosař (Láf) – 32. Jůzek (TS), 59. Šroub (Trch)
Písek – Tábor 7:6
14:40, konec
Branky a nahrávky: 3. Hodík (Štěpán, Velíšek), 6. Štěpán, 27. Kovářík (TS), 34. Hodík (Štěpán), 42. Matyska (Kovářík), 42. Šálek (Kovářík, Matyska), 60. Hašek – 5. Čaněk, 40. Severa (TS), 49. Severa, 50. Čaněk, 53. Švadlena, 58. Čaněk
Č. Krumlov – HC Střelci J. Hradec 4:9
16:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Benda, 28. Marian (Štoll), 42. Štoll (Benda), 44. Schwarz – 1. Lukšová, 13. Hofbauer (Beke), 16. Beke (Topič), 23. Beke (Bártů), 40. Beran (Beke), 42. Beran (Beke), 44. Filip (Hofbauer), 44. Filip (Hofbauer), 55. Beran (Beke), 58. Topič (Kolář, Riley)
Vyškov – Kometa Brno 0:0
09:00, konec
Kometa Brno – Břeclav 0:0
10:15, konec
HC Boskovice – Technika Brno 0:0
11:00, konec
Vyškov – Břeclav 0:0
11:30, konec
HC Boskovice – Warriors Brno 0:0
13:30, konec
Karlovy Vary B – Čerti Ostrov 0:0
12:15, konec
Čerti Ostrov – Mar.Lázně 0:0
13:30, konec
Karlovy Vary B – Mar.Lázně 0:0
14:45, konec
Velká Bíteš B – Žďár n/S 0:0
10:00, konec
Náměšť n. O. – Jihlava 0:0
10:00, konec
Humpolec – Velké Meziříčí B 0:0
10:30, konec
Světlá nS – Havlíčkův Brod 0:0
12:00, konec
Telč – Třebíč 0:0
14:30, konec
Vítkovice – Nový Jičín 7:6
09:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Lasák (Kozák), 19. Noworyta, 23. Pavlík (TS), 24. Rattman (TS), 27. Kubatík, 45. Mareš, 57. Mareš (Hrabina) – 3. Holáň (David), 15. Huvar (Hrynyšin), 17. Rek, 25. Posád (TS), 38. Holáň (TS), 58. Rek
Vlci Č. Těšín – Krnov mládež 3:2
10:15, konec
Branky a nahrávky: 8. Bialy (Rajca), 34. Prunner, 37. Tyrna – 32. Jarolím (Gunther), 45. Brizdík
Frýdek-M. "B" – Opava 10:7
11:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Balvín (Žáček), 15. Balvín (Biolek), 16. Balvín (Poloch, Navrátil), 16. Žáček (Volný), 19. Kosík, 23. Balvín, 25. Balvín, 28. Dostál (Biolek), 29. Balvín (Poloch), 53. Poloch (Morys) – 4. Celta, 13. Juroš, 24. Vincker, 41. Juroš (Lebeda), 41. Trupar (Juroš), 43. Minarčík, 46. Juroš (Lebeda)
HK MD Šumperk – Olomouc 3:2
11:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Matocha (Landsfeld), 14. Mácha (Kubíčková), 35. Švácha – 11. Dokoupil (Rakovičová), 28. Drábek (Žigárdy)
HC Domažlice – Tachov 9:4
10:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Wolf (Wolf), 42. Kurek (Holý), 43. Wolf (Wolf), 47. Wolf (Wolf), 50. Kukačka, 50. Lagron (Wolf), 54. Wolf (Lagron), 58. Kukačka (Wolf), 60. Lagron – 22. Bradáč (Harvilla), 24. Bradáč (Kubíček), 35. Harvilla, 35. Bradáč (Kubíček)
Plzeň 1929 B – Pilsen Wolves 3:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Muller, 28. Holmik (Mertl), 57. Pustovost (Smazal) – 25. Svrček, 34. Pšenička (Taliga), 55. Taliga, 58. Paroubková (Svrček)
Poděbrady – Kolín B 4:2
10:15, konec
Branky a nahrávky: 14. Chramosta (Sedlák), 34. Klíma (Chramosta), 46. Pinkas (Fiala, Sedlák), 56. Popek (Pinkas) – 44. Franc, 59. Mén (Zdeněk)
Berounští Medvědi – Kladno 5:9
11:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Lojka, 18. Kastner, 22. Lojka, 29. Kastner (Lojka), 59. Kastner – 7. Holoubek, 7. Holoubek (Šubin), 15. Křivánek, 17. Holoubek, 19. Jirátko, 34. Koudelka (Holoubek), 38. Holoubek, 45. Holoubek, 50. Holoubek
Slaný – Černošice 5:6
13:15, konec
Branky a nahrávky: 15. Šelicha (Kraus), 28. Kříž (Ambrožewicz), 32. Kříž (Ambrožewicz), 33. Dostál, 42. Kříž – 7. Plesník, 19. Trachta (Tvrdík), 21. Tvrdík, 38. Trachta (Sedlář), 46. Flossmann (Trachta), 47. Tvrdík
Louny – Děčín 9:2
09:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Grunt (Zörner), 9. Zeman (Jenček), 15. Zörner (Krejčík), 16. Grunt (Zeman), 31. Grunt, 36. Krejčík (Zörner, Mašek), 36. Grunt, 44. Slavíček, 49. Slavíček (Grunt) – 13. Jednorowicz (Petr), 21. Jednorowicz
Klášterec nO – Chomutov 3:6
10:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Gerstner, 44. Mudrová (Suchý), 55. Gerstner (TS) – 18. Murtuzalijev (Ričl), 26. Sojčík (Vavřík), 30. Jíra, 32. Vavřík, 56. Vavřík (Murtuzalijev), 60. Jíra (Sojčík)
Mostečtí Lvi – Ústí n/L 7:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Holub (Kříž), 19. Mach (Krhounek), 22. Holub (Kříž), 23. Holub (Butka), 40. Holub (Kříž), 55. Butka (Holub), 58. Šebek (Holub) – 9. Šedý, 10. Hečko (Zikmund), 13. Růžička (Loukota), 23. Zikmund (Hečko)
Kroměříž – Vsetín 11:5
15:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Mišurec, 7. Vrbecký (Palička), 10. Jarka, 16. Palička (Maček), 32. Fryček (Mišurec, Říha), 39. Říha (Mojžíšek, Mišurec), 40. Palička (Jarka), 43. Harásek (Jarka), 46. Maček, 55. Vrbecký (Jarka, Maček), 58. Maček (Jarka) – 12. Karola, 14. Nedzynski (Krupa, Planka), 29. Spitzer (Krupa), 34. Pončík (Fabián), 37. Krupa
Zlín – Val. Meziříčí 2:6
16:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Nábělek (Lysák), 42. Ajgl (Lysák) – 2. Kubiš (Vybíhal), 34. Vybíhal, 41. Palouš, 50. Kubiš (Palouš), 54. Pešl (Navrátil), 56. Navrátil (Pešl)