China Golden Dragon – SC Marimex Kolín

3:7

konec (2:3, 1:1, 0:3)

07.12.2019, 18:00 • Zimní stadion, Slaný • 23. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Hokejisté Kolína si odvezou ze Slaného povinné tři body za vítězství nad nejslabším týmem soutěže v poměru 7:3. Draci dlouho drželi s favoritem krok a ještě po 40 minutách prohrávali jen 3:4. Ve třetí části se už ale trefovali jen hokejisté Kolína. Hosty definitivně uklidnily slepené zásahy Davida Šafránka a Marka Němce a skóre duelu pak uzavřel v 57. minutě v přesilovce Dominik Zumr. To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek soboty! (19:59:52)

59:20

Z mezikruží střílel Patrik Mašín. Chan puk vykopl levým betonem.

59:01

Začala poslední minuta třetí části utkání.

58:34

Vypadá to, že kolínští hokejisté chtějí dohrát zápas s pukem na hokejkách. Soupeři už ho téměř nepůjčují.

57:35

Hostům byla odpískána přihrávka rukou.

56:11

Kozlové právě vstřelili branku!
Hosté přesilovku využívají! Od modré čáry vypálil Petr Pícha a po teči DOMINIKA ZUMRA kotouč propadl až za záda Chana. Asistence: Petr Pýcha a Josef Malý.

55:07

Vyloučení v týmu China Golden Dragon (Č'-ao Ťin – 2 min., napadení).

55:07

Rozmíška za domácí brankou. Tu vyprovokoval atak na hráče Kolína, za který si Ťin zřejmě posedí na trestné lavici.

54:43

Zakázané uvolnění Draků. Hra se vrací před brankáře Chana.

53:42

V zajímavé střelecké pozici se ocitl Ming-ťü Čeng. Jeho rána z pravého kruhu však minula branku.

52:54

Jan Stehlík si před brankou hledal střeleckou pozici. Nakonec to zkusil, ovšem jeho pokus zablokoval obránce.

51:55

A teď se domácí připravili o pásmo nepřesnou přihrávkou sami. Kolín je v plném počtu.

51:13

Další vyhození kozlů až k brance soupeře.

50:41

Hosté se opět osvobodili. Draci zatím v téhle přesilovce nevystřelili.

50:20

Kolínu se podařilo vyhodit.

49:54

Robin Martínek poslal domácího hráče proti mantinelu a Golden Dragon si tak zahrají přesilovku.

49:08

Domácí se snaží alespoň zmírnit skóre. Pozorný musel být Sejpal, který nakonec našel puk ve výstroji.

3:7

Branky a nahrávky: 5. Siang (Husarik), 15. Bláha (M. Kučera, Nagy), 32. Nagy (M. Kučera) – 4. Malý (Semirád, Šafránek), 12. Pýcha (Hanzl, Semirád), 17. Šafránek (Malý), 26. Zumr (Pýcha, Šafránek), 47. Šafránek (Malý, Semirád), 48. Němec (Kozák), 57. Zumr (Pýcha, Malý)

China Golden Dragon: Pcheng-fej Chan (Chan Wang) – Jü-chang Chan (A), J. Kučera, Ťin, S', Sung, Si-chan Wang, Zich – Husarik, (A), Čeng, Čou, Chang Li, Čchu, Siang (C), Nagy, M. Kučera, Bláha, Jao, Čang, Ming-ťüe Li.

SC Marimex Kolín: Sejpal (Onderko) – Sladký, Jelínek, Pýcha, Barták, Hanzl, Havelka – Semirád, Malý (C), Šafránek (A), Mašín, Kozák, Martínek, Zumr (A), Stehlík, Němec.

Rozhodčí: Horáček – Svoboda, Kučera

03:19 KOL 0:1 Malý (Semirád, Šafránek)
04:37 CGD 1:1 Siang (Husarik)
10:10 KOL 2 Barták, hákování
10:18 CGD 2 Husarik, hákování
11:05 KOL 1:2 Pýcha (Hanzl, Semirád)