0:1
konec (0:0)
18.07.2019, 20:00 • Centenary Stadium (Ta' Qali) • 1. předkolo • Michal Luxa (@MisakMispulin), Adam Dořák
Tipsport: 5.04 3.71 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.04 - 3.71 - 1.75
Hibernians FC – FC Šachťor Soligorsk
0:1
konec (0:0)
Branky: 65. Tatarkov
Karty: 15. Mbong (HBF), 37. Apap (HBF) – 58. Bakaj (SLG), 90. Tatarkov (SLG) 73. Apap (HBF) 33. Seljava (SLG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 10:11.
Hibernians FC:
Jovičič – Apap, Agius, Marcio (67. Wemmer), Desira – Kristensen, Vella – Groothusen, Mbong (80. Zammit), Grech (80. Farrugia) – Nanni.
Náhradníci: Cremona – Abela, Ellul, Farrugia, Wemmer, Xuereb, Zammit
Trenér:
FC Šachťor Soligorsk:
Klimovič – Matvejčik, Rybak, Sačivko, Antic – Kovalev, Seljava, Ebong (64. Tatarkov) – Bakaj (82. Januš), Gromyko (78. Burko).
Náhradníci: Česnovskij – Burko, Kvaščinskij, Tatarkov, Visnakovs, Jankovski, Januš
Trenér:
Rozhodčí: F. Atazhanov
Diváci:
První zápas: Soligorsk - Hibernians 1:0
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90+4
90+3
90+1
90
89
88
87
86
84
83
82
82
80
Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Mbong, přichází Zammit.
78
77
76