1:2
konec (1:1)
18.07.2019, 18:00 • Keskuskentta (Rovaniemi) • 1. předkolo • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 6.3 3.98 1.59 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.3 - 3.98 - 1.59
RoPS Rovaniemi – Aberdeen FC
1:2
konec (1:1)
Branky: 2. Kada – 27. Cosgrove (pen.), 90+4. Ferguson
Karty: 30. Kokko (RPS) – 75. Campbell (ABE), 88. Logan (ABE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:12.
RoPS Rovaniemi:
Reguero (C) – Hyvärinen, Katz, Sissoko, Taiwo – Sihvonen, Muinonen (81. Jäntti) – Kada, Lingman, Agnaldo (68. Rahimi) – Kokko (66. Jokelainen)
Náhradníci: Šiškovski – Jäntti, Ölander, Rahimi, Llamas Pardo, Tamminen, Jokelainen
Trenér:
Aberdeen FC:
Lewis (C) – Logan, Taylor, McKenna, Considine – Hedges, Campbell, Ferguson – Gallagher, Cosgrove (66. Main), McGinn (87. Wright)
Náhradníci: Černý – Main, May, McLennan, Virtanen, Wilson, Wright
Trenér:
Rozhodčí: Öztürk – Uyarcan, Bilir (všichni Turecko)
Diváci:
První zápas: Aberdeen - RoPS Rovaniemi 2:1
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:12.
90+4
90+4
90+4. Lewis FERGUSON - 1:2
90+4
Veškerým obavám učinil přítrž LEWIS FERGUSON! Při brejku vběhl do otevřených vrátek obrany a napodruhé z úhlu překonal Reguera, čímž připnul pojistku na postup Aberdeenu do 2. předkola Evropské ligy.
90+2
90+1
90
88
87
85
84
82
81
79
77
75
75
74