09.08.2018, 20:45 • Stadion Poljud, Split • 3. předkolo • Jáchym Tůma

Tipsport: 2.63 3.25 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:47:14)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 23:17.
Je dobojováno a zápas nakonec končí bezbrankovou remízou. Téměř celý druhý poločas jsme sledovali velmi nezáživné utkání bez jakýchkoliv brankových příležitostí. Nakonec ale měli oba celky šanci rozhodnout zápas, v devadesáté minutě orazítkoval břevno Caktaš a těsně před koncem ještě vychytal Morutana ve stoprocentní šanci brankář Posavec.

90+5

90+4

90+4.

90+4

Po krásné kombinaci na levé straně se dostal ke střele z dobré pozice Morutan, proti jehož přízemní ráně předvedl výborný zákrok Posavec, jenž nyní zcela jednoznačně podržel svůj tým!

90+3

Said se dostával do slibné šance, ovšem v klíčovou chvíli podklouzl a o balon ho následně připravil Planić.

90+2

Bălgrădean má v posledních minutách plné ruce práce, nyní musel likvidovat dalekonosnou ránu Juriće, která mířila přesně k tyči.

90+1

Nad rámec základní hrací doby byly ještě nastaveny čtyři minuty.

90

90.

90

Obrovská šance domácího celku! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Caktaš, který ale trefil pouze břevno hostující brány.

89

Teixeira se utrhl na levé straně a poté chtěl svým centrem najít Gnohérého, jenže balon mu sjel po noze a nakonec zamířil do zámezí.

88

Ve středu hřiště stáhl Jakoliš k zemi unikajícího Caktaše a může být rád, že za svůj zákrok nevidí žluté napomenutí.

87

Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Tănase, přichází Morutan.

86

Said si zaběhl za obranu hostů na kolmici Juriće a už už to vypadalo, že půjde sám na bránu, jenže Bălgrădean vyběhl daleko ze své brány a míč zakopl do zámezí.

85

Žlutou kartu dostává Juranović (HNK Hajduk Split).

83

Po dobrém centru Fomitschowa se ke střele z hranice šestnáctky dostal Said, jenž však netrefil balon ideálně a jeho zakončení o pořádný kus minulo hostující svatyni.