Evropská liga (předkola)

FK Spartak Subotica – Brøndby IF

0:2

konec (0:1)

09.08.2018, 20:45 • Stadion Rajko Mitić, Bělehrad (kapacita: 51 755 diváků) • 3. předkolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 7.25 5.25 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mě vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s Vámi loučím, na shledanou. (22:39:42)
Máme tu konec utkání. Hostující Brøndby vítězí na hřišti Červené hvězdy Bělehrad nad Spartakem Subotica bez větších problémů 2:0, což jim dává velmi dobré šance do odvety. Hosté ve druhém poločase přidali po necelé minutě druhou branku zásluhou střídajícího Mukhtara a od té doby se utkání prakticky jen dohrávalo.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 6:17.

90+3

90+3

Hra ve středu hřiště, hlavní rozhodčí už si připravuje píšťalku do úst.

90+3

Žlutou kartu dostává Torbica (FK Spartak Subotica).

90+2

Hosté si přihrávají na vlastní polovině hřiště.

90+1

Ve druhém poločase se nastaví nad rámec normální hrací doby tři minuty.

90

Dnes domácím není přáno. Centr skončil na prvním hráči.

90

Miloševič si naběhl mezi tři hráče a i když pádu hodně přidal, rozhodčí píská na hraně vápna faul.

89

Střídání v týmu FK Spartak Subotica: ze hřiště odchází Dunderski, přichází Chow.

88

Utkání už se prakticky jen dohrává, hosté už se nikam neženou a jen brání nulu brankáře.

87

Když už byla přihrávka přesná, tak si Cecarič opět nepohlídal ofsajd.

86

Příliš dlouhá přihrávka na Ercega, těsně před ním míč uzmul do svých rukavic brankář Schwabe.

85

Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Wilček, přichází Uhre.

84

Slušná šance domácích. Schwabe vyrazil centr jen před sebe, ovšem domácím hráčům chyběl krok, aby mohli míč za bezmocného brankáře dorazit.

83

Domácí měli možnost rohového kopu, po kterém se k hlavičce dostal Cecarič, ale nemířil přesně a Schwabe nemusel ani zasahovat.